טיפול בבעיות זיקפה

טיפול באימפוטנציה

טיפול בבעיות זיקפה פותר את מקור הבעיה הפיזית או הנפשית שהביאה לקשיי הזיקפה. טיפול אצל רופא סקסולוג משלב כלים פסיכותראפיים בצורת שיחות כדי לפתור את המקור הנפשי שהביא לירידה בתפקוד המיני (מתח בבית, בזוגיות, בעבודה, משבר כלכלי, בגידות וכד'). כמובן שלרשות הרופא עומדות שלוש התרופות שעוזרות להשיג זקפה נפלאה בכל גיל, בזמן הגירוי המיני, כאשר המצב ההורמונאלי ורמת הטוסטסטרון מאוזנים מחדש.

הכדורים לעידוד הזיקפה אותם אני רושם לפציינטים שלי הם: סיאליס, לויטרה או ויאגרה, בהתאם לצורך ולאורח החיים.

מנגנון פעולת תרופות הזיקפה פועל כך שהחומר הפעיל בהן מביא להרחבת כלי הדם באיבר המין, וכך מתאפשרת זיקפה טובה בעקבות זרימת הדם הגוברת לאיזור.

כשהתחלתי לעבוד בתוך רופא סקסולוג לפני יותר מ 20 שנה, העזרה היחידה למי שחווה בעיות זיקפה היו הזרקות של PGE1 לתוך הפין . בזריקה הזו שנקראת CAVERJECT משתמשים גם היום אבל רק במקרים נדירים מאז הופעתם המהפכנית של הכדורים לשיפור הזיקפה, שהביאו למהפכה של ממש.

ב-1997 הושקה VIAGRA הויאגרה, הכדור הראשון שלוקחים דרך הפה ועוזר לזיקפה. העזרה התרופתית הנגישה הפכה את חיי המין של גברים למקור אושר בכל גיל. כשהתחילו לשווק את הויאגרה עדיין לא ידעו את דרך הפעולה של הכדור. משנלמדו כל סודותיו, יצאו תרופות חדשות לשוק, הסיאליס והלויטרה, לכל כדור מאפיינים ותכונות משלו, וכעת כל רופא יכול להתאים את הכדור הנכון לשיפור הזיקפה לכל סוג של פציינט על פי צרכיו ואורחות חייו.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו