רוצה לדעת על הזהות המינית שלי

מבולבל asked 2 שנים ago

היי ד\\\"ר דריי, אני בן 22, לאחרונה בזוגיות מזה 3 חודשים עם אישה בערך בת גילי שהכרתי באפליקצית היכרויות. הפגישות הראשונות היו מוצלחות והיה חיבור מדהים, היא לא הכי יפה שראיתי, ולא הכי מושכת אבל משהו נורא חיבר אותי אליה. ורציתי שזה ימשיך ועד עכשיו אנחנו יחד. בערך לאחר שבועיים ראשונים, קרה לי הניסיון המיני הראשון, איתה, ובחיים. זה הפעם הראשונה שנגעתי באיבר מין של אישה והתחושה לא הלהיבה אותי במיוחד ויש לציין שאפילו נגעלתי מהריח. לאחרונה כמובן התרגלתי לזה ואני נהנה לעשות לה את זה ואוהב את התחושה שזה גורם לה. אבל באותו יום שזה קרה לראשונה חטפתי התקפי חרדה נוראיים ולא יצאתי מהבית חשבתי שאני הומו, א- מיני, מבולבל מינית, בחיים זה לא יירפא. חזרתי לקחת כדורים(מאובחן באו סי די וחרדות) והמצב די השתפר. מאז ומעולם אני חייב להגיד לך, נמשכתי רומנטית לנשים, אהבתי גוף של נשים(בטן חטובה, כתפיים, ישבן) אבל לא באמת נמשכתי לשדיים או איבר מין נשי. לגבי גברים – מעולם לא חשבתי על איברי מין גבריים, אלא רק על הגוף הגברי, ובכלל על גוף שרירי – גם אצל נשים. זה יכול להיות ממש גוף רגיל ורזה שרואים את השרירים בידיים, וגם גוף קצת יותר מפותח. אני מניח שאני נמשך לזה בגברים כי זה יותר נראה בציבור ויותר מקובל שלגבר יש שרירים. אבל בגלל הפחד שלי להיות הומו, או שאני לא נמשך לחברה שלי(היא די אתלטית) אז אני חושב שהחרדה הורידה לי את המשיכה לנשים וכל הזמן אני חושב מחשבות מיניות על גברים ובודק אם זה מושך או לא מושך אותי, אף פעם לא אוננתי על פורנו גייז אלא רק על פורנו נשי ועל סרטונים של גברים עושים שרירים\\\\נשים עושות שרירים. זה פטיש מאוד חזק אצלי והמיניות אצלי לא קיימת בלי זה. אני חושב על זה כל הזמן בהקשרים מיניים ואני רוצה פשוט לאונן על גבר\\\\אישה שיציג בפני את השרירים שלו\\\\שלה . לא \\\"דחוף\\\" לי לחדור, לרדת, להכניס את איבר מיני בשדיים של בחורה או בישבן של גבר. מאז ומעולם התעסקתי בשרירים, בעיקר בידיים. מאז שאני ילד קטן אהבתי להסתכל על מפתחי גוף, מתאבקים, ואז זה משך אותי מינית וכמו כן גם נמשכתי רומנטית לנשים כל החיים שלי ועברתי קשרים, אני אציין שעומד לי עם חברה שלי כל הזמן, כשאני מחבק אותה, מנשק אותה, והיא מצליחה להביא לי ביד ואני גומר מדי פעם, סקס עוד לא עשינו. מה לדעתך יש לי ? האם אני הומו בהכחשה\\\\ביסקסואל\\\\הטרוסקסואל\\\\א-מיני האם אני פטישיסט מכור ולעולם זה לא יעבור לי ? אני רוצה להימשך למיניות רגילה אצל אישה ציצים תחת איבר מין וזהו !!! אתה חושב שזה OCD ? אני מתחנן שתתן לי תשובה, קצתי מהחיים. תודה

1 Answers
ד"ר דניאל דרייצוות ענה לפני 2 שנים

שלום למבולבל, 
מהשאלה שלך עולה מצוקה גדולה מאוד וכיוון שברקע יש גם אבחון נפשי וטיפול תרופתי, אני חושב שהדרך הנכונה ביותר היא לחזור לאיש המקצוע המטפל בך ולפתוח את הנושא מולו. 
מהזווית שלי כרופא סקסולוג, יש הרבה אנשים עם פטישים כאלו ואחרים. כשלעצמו, אין בפטישיזם שום דבר רע. זה לגמרי בסדר להימשך לגוף שרירי ולהתגרות מאנשים עם שרירים, מכל מגדר. זה לא מגדיר את הנטיה המינית שלך בשום צורה וזה גם לא משהו נורא שצריך להיפטר ממנו. אין סטנדרטי בסקס, ולא כולם אוהבים דווקא את השילוש "ציצים-תחת-פות". כל אחד ומה שעושה לו את זה. אפשר גם ליהנות עם בת הזוג מסקס "רגיל" יותר ולהמשיך לפנטז על מפתחי ומפתחות גוף. זה לא בהכרח סותר. אבל שוב, אתה מתאר מצוקה גדולה מאוד שנגרמת לך מהמצב הזה וזה לא טוב ולא בריא. עליך לחזור לטיפול בהקדם ולהבין מה מקור החרדות שלך בנושא. 
בהצלחה!

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו