קיום יחסי מין

אנונימית asked 2 שנים ago

שלום ד\"ר, אני בת 28, ויוצאת עם בן זוגי מזה 5 חודשים. לא גרים יחד. אני חושבת שהקשר בינינו די טוב, יש לנו כימיה טובה ותקשןרת טובה.  כשאנחנו מגיעים לרגע של קיום יחסי מין זה ניהיה קצת מורכב. שכבנו , וקרה כמה פעמים שכשאני מנסה להכניס את הפין שלו אליי, אני לא מוצאת לאן אני צאיכה להכניס ( די צריכה עזרה ממנו..). וגם זה די כואב לי ושורף כשאני מנסה להכניס.. דבר נוסף, שאנחנו מנסים לעשות את זה בתנוחה המסיונרית שהוא עליי, הרגליים שלי די רועדות..ויוצא מצב שאני סוג של מרחיקה אותו מעליי.  כשאני עליו אני לא תמיד מוצאת איפה להכניס וגם שאני מוצאת זה שורף לי….. שניסינו בתנוחה של דוגי סטייל, גם לפעמים רועדות לי הרגליים.  יש לציין כי כן הצלחנו כמה פעמיםוזנ היה אפילו סבבה  אבל לרוב זה לוקח זמן..ולא תמיד מצליחים….   יש לומר שיכול להיות שזה קשור לזה שאני לא מספיק מגורה.. ( בן זוגי טוען שאין קשר ושזה קורה גם שאנו כן עושים משחק מקדים) .    אשמח לעצתך אנונימית.

1 Answers
ד"ר דניאל דרייצוות ענה לפני 2 שנים

שלום לאנונימית, חסרים הרבה פרטים בשאלתך. האם זאת הפעם הראשונה שאת או בן זוגך מנסים לקיים יחסים? מדוע החדירה רק באחריותך? מה קורה אם הוא זה שמנחה את איבר המין שלו ולא את? 
על פניו אם כואב ושורף בחדירה אך לא תמיד, בהחלט יתכן שיש מחסור בסיכה. את רטובה מספיק? מעוניינת בחדירה? את מכירה את הגוף שלך? מאוננת? מסוגלת להחדיר טמפון? 
אשמח לעזור לכם אם תוסיפו עוד מידע. 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו