פשוט סיוט.

אנונימי asked 7 שנים ago

אהלן ד"ר.
אני ינסה לתת כמה שיותר אינפורמציה כדיי שאני יוכל לקבל תשובה יותר מלאה .
אני בחור צעיר בשנות ה20 המוקדמות בחיי. חיי בחול תקופה ארוכה . בחור בסה"כ בריא , אוכל בריא , מתאמן כמה שאפשר, בלי מחלות .
שכבתי עם המון בחורות פה בזמן השהות שלי בחול , כמויות שלעולם לא חשבתי שאגיע אליהן. שכבתי עם בחורות שנראות מאוד טוב ברמה מאוד גבוהה, הייתי בהרבה סיטאציות מיניות , כל התקופה הזאת וגם לפני איבר המין שלי תיפקד מדהים , זה האיבר האחרון בגוף שלי שחשבתי שאיי פעם יעשה לי בעיות , אני אפילו ארחיב ויאמר שהפריע לי התפקוד שלו , הוא היה כל כך פעיל שזה הפריע לי להתרכז, עמד לי כמעט כל היום, בעבודה , שאני עושה ספורט, בקיום יחסי מין , אחרי סקס לקח לי 10 דקות להתאושש לפעמים פחות , בכל סיטואציה אפשרית .
אני עוד אוסיף שגם החשק המיני שלי כל הזמן היה פעיל, בידיוק כמו שהסברתי על התפקוד של האיבר המין למעלה .
מלפני שבוע, הכרתי בחורה , לא מישהי מיוחדת מאוד , נראית טוב , הייתה בינינו אחלה כימיה אבל שוב , שום דבר מיוחד מידיי. שכבנו פעם ראשונה , גמרתי מהר , קצת התעצבנתי על עצמי כי זה לא קורה לי הרבה וזה הוביל טיפה ללחץ בגוף כי רציתי שהוא "ישתקם" מהר ושאני אוכל כמה שיותר מהר לקיים איתה עוד אקט לספק אותה כמה שיותר מהר . אז פה התחיל הסיוט . כנראה מהלחץ שהפעלתי על הגוף שלי שרציתי כמה שיותר מהר לחדש את הסקס , הגוף שלי נתן לי תגובה הפוכה ופשוט הזיקפה שלי הייתה חלשה מאוד.
מאותו רגע קרס עולמי .. נשמע כאילו אני מגזים אבל זה באמת היה כל עולמי . סקס זה מאוד חשוב לי ובמיוחד האיבר מין שלי . אני בנאדם עם תאבון מיני מאוד גדול ולעולם לא חשבתי שהוא יפסיק לעבוד לי .
באותו ערב ניסינו שוב ותוך כידי האקט הוא הפסיק לעמוד לי ואז הבנתי שנכנסתי לצרה שאני צריך לצאת ממנה מאוד מהר. חיכינו לבוקר, שכבנו שוב ואותו סיפור . הבחורה הבינה אותי וניסתה לעזור לי אבל לא הצליחה .
חשבתי שאני יתן לזה כמה ימים וזה יעבור אבל לא . ישר אחרי שהיא הלכה אוננתי , והצלחתי לגמור .
מאותו רגע לא הפסקתי לחשוב על המקרה , הסיוט הכי גדול שהיה לי עד היום . מאותו יום , יש לי זיקפה בממוצע 10 דקות ביום, זה מרגיש לי לא הגיוני . החשק המיני שלי כבר לא אותו דבר. אני יוצא למסיבה ומגיע לסיטואציות עם בחורות ואני לא מרגיש שום חשק מיני . אני מרגיש מנוטרל ומשותק באזור למטה . אני מאונן פה ושם בכוח ומצליח לגמור אבל הזיקפה שלי היא לא 100 אחוז .
נפגשתי עם אותה בחורה אחריי שלושה ימיים שוב ושכבנו , הייתי מאוד מרוכז ורגוע , בפעם הראשונה ניסינו תנוחה אחת והיא הצליחה לגמור וגם אני . מאוד פחדתי להחליף תנוחה באקט הזה שמא אני יאבד מומנטום והזקפה תאבד .
חיכינו עוד יום ושכבנו שוב , שם הרגשתי זקפה חזקה והחלפנו תנוחות הכל היה טוב אבל, באותו ערב ניסינו שוב אחרי חצי שעה והוא פשוט לא עמד  למרות שרציתי.
בדקתי סיבות למקרים האלה והבנתי שאין אצלי בעיה רפואית, הסתכלתי על הבעיות הפסיכולוגיות בנושא וקראתי קצת על חרדת הביצוע , אני באמת לא מזדהה עם זה . אני יודע שאני מסוגל לגרום לבחורה להנות לא משנה מי ומה היא. בכרגע שאני מגיע לסיטואציה שאני חרמן אין לי לחץ בראש ואני מאוד משוחרר לכן אני לא מזדהה עם זה.
אני תקוע בסיטואציה מעצבנת ומתסכלת . זה משפיע לי על החיים ואני מנסה להתעלם מזה . אני ממש לא רוצה להתחיל טיפול בכדורים כי אני לא רוצה ליצור תלות בכזה גיל צעיר ומצד שני אני גם לא רוצה להתחיל טיפול פסיכולוגי כי אני באמת רגוע ומשוחרר, גם כשאני לא חושב על זה במהלך היום, עדיין לא עומד לי כמו שצריך .
הלוואי ותיהיה לך איזה תשובה בשבילי .. כי בנתיים אין לי במה להאחז.
תודה מראש.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו