לא מצליחה להגיע לאורגזמה עם זוגי

פורום זוגיות וסקסולוגיה – ד"ר דניאל דרייקטגוריה: Questionsלא מצליחה להגיע לאורגזמה עם זוגי
אנונימית asked 2 שנים ago

שלום ד"ר דריי,
התחלתי לאונן מגיל קטן, ומאז ומתמיד אוננתי בשכיבה על הבטן. כך החיכוך הרבה יותר גדול ומדויק עבורי ואני מצליחה להגיע לאורגזמה חזקה. על אף שניסיתי פעמים רבות, השכיבה על הגב, אני לא מצליחה לגעת בעצמי ולהרגיש עונג, שלא נדבר על הגעה לאורגזמה.
לימים התחתנתי, ואני נהנית מהסקס שלנו, אבל תמיד יש תחושה שמשהו נבנה, וישנו עונג מסוים, אבל אני לא מצליחה יחד עם זוגי להגיע לאורגזמה. (בכל בתנוחות אני לא מצליחה למצוא את אותו עונג שאני מוצאת בשכיבה על הבטן). ניסיתי להיעזר באתר שנקרא Omgyes כדי ללמוד איך לאונן על הגב, כדי למצוא עונג בשכיבה על הגב, ובתקווה כדי להנחות את זוגי כיצד לנהוג ולהגיע עימו לאורגזמה.. אך ללא הצלחה. המגע הוא לא אותו מגע ולא אותו לחץ וחיכוך.
אשמח לטיפים בכדי להגיע לאורגזמה בסקס עם בעלי.. תודה מראש!

1 Answers
mordechay צוות answered 2 שנים ago

שלום לאנונימית, 
את צודקת, שאם מתרגלים לאונן בצורה מאוד ספציפית, זה יכול להקשות על הגעה לאורגזמה עם בן הזוג. אבל, יש להבדיל בין אורגזמה מחדירה (אורגזמה נרתיקית) לבין אורגזמה דגדגנית. לא כל הנשים גומרות מחדירה. למעשה, רובן לא. ואין קשר בין החוויות שאת רגילה אליהן באוננות דגדגנית לבין החוויות שאת יכולה לחוות בחדירה. במילים אחרות, עלייך לחפש לחוות עם בן הזוג עונג אחר. לא אותו עונג שאת מכירה, אפילו ששניהם מכונים "אורגזמה". 
מעשית, כדאי לעשות כמה דברים. ראשית, לקרוא עוד על אורגזמה נשית באתר כדי להכיר טוב יותר את הגוף שלך. שנית, כדאי ללמוד לאונן במגוון דרכים – גם על הבטן וגם על הגב או בתנוחות אחרות, בשילוב בן הזוג. לא להתייחס לזה כאל חובה שלך לשנות משהו בעצמך, אלא כאל משחק גילוי זוגי מהנה. אפשר לנסות לאונן תוך כדי חדירה של איבר המין, לפני או אחרי, אפשר לשלב חדירה של אצבעות שלך או של בן הזוג או של צעצוע שהוא מפעיל עבורך, או שאת מפעילה והוא מגרה את הדגדגן. כל שילוב שעושה לך נעים ומאפשר שיתוף של שניכם בחוויה הוא טוב. כמו כן, אם את רגילה לאונן על הבטן, נסי לשחזר את התחושות שאת מכירה תוך כדי חדירה בתנוחת רכיבה (כשאת למעלה). החיכוך של הדגדגן על בסיס איבר המין / עצם החיק מייצר עבור חלק מהנשים תחושות דומות לאוננות על הבטן ומאפשר הגעה לאורגזמה דגדגנית תוך כדי חדירה. לבסוף, אפשר לצאת עם בן הזוג למסע גילוי האורגזמה הנרתיקית שלך. בהרבה סבלנות ובלי תחושת חובה, אלא בסבלנות ובהנאה מהדרך. אשמח להכיר אתכם ולעזור לכם לגלות גם את הפן הזה במיניות שלך. 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו