חוסר הנאה

Anon asked 4 שנים ago

אני בן 24, כבר מעל לשנה מנהל מערכת יחסים עם אישה מדהימה בגילי. ראשית אציין מספר דברים חשובים, חברה שלי מעולם לא השתמשה מאמצעי מניעה הורמונליים אלא בקונדום בלבד. לעומתה אני הייתי במערכת יחסים ארוכה עם מישהי שלארוך כל הקשר השתמשה בגלולות ולכן מעל ל-4 שנים לא השתמשתי בקונדום. בתחילת הקשר סבלתי מחוסר סיפוק וחוסר הנאה מוחלטת ביחסי מין, לאחר שיחה שערכנו, היא החליטה לנסות התקן תוך רחמי, ובקצרה זה היה כישלון מוחלט, היא סבלה מכל תופעת לוואי אפשרית, ולאחר סבל רב שחוותה, שאגב לא יכולתי יותר לראות אותה סובלת ככה, לאחר 4 חודשי התנסות היא החליטה בתמיכתי להסיר את ההתקן. כרגע חזרנו להשתמש בקונדומים מכיוון שהיא מסרבת בכל תוקף להשתמש באמצעי מניעה הורמונליים, והמציאות היום היא שאנחנו בקושי מקיימים יחסי מין, אין לי חשק לקיים יחסי מין רק בגלל הקונדום, אני לא מרגיש דבר, אני אפילו לא יודע אם חדרתי גם עם קונדומים דקים במיוחד, בגלל שאני לא באמת מרגיש משהו איכות הסקס נמוכה מאוד ואני כבר לא מנסה אפילו לשתף פעולה אלא מחכה שזה יגמר, לא גמרתי במהלך סקס כבר מספר חודשים אני כבר לא רגיל לזה, וזה די מכבה לי את החשק הידיעה שאצטרך להשתמש איתה בקונדום לא משנה מתי. הרבה פעמים בזמן האקט במהלך לבישת הקונדום יורדת לי הזקפה ומסרבת לעלות. ניסיתי מספר שיטות כמו לאונן עם קונדום, וגם כאן אני פשוט לא מצליח לגמור עם ובלי פורנו, ובכלל מעולם לא גמרתי עם קונדום, אני לא מרגיש שאני עושה סקס ובעבר היו מספר פעמים בהם ויתרתי על סקס מזדמן כי ידעתי שאצטרך להיות עם קונדום, ובפועל אני כבר מעדיף לאונן בגלל שזה הרבה יותר מספק, הפסקתי לראות פורנו כבר חודשיים וחצי, ואפילו ניסיתי להפסיק לאונן, ולא משנה כמה החשק שלי גבוה אני פשוט לא מגיע לאורגזמה עם קונדום וברגע שאני מלביש אותו הכל נעלם כלא היה. היא לעומתי מאוד נהנית בסקס וגומרת כל פעם. אני כבר אבוד, אני מרגיש שזה גורם לנו לנזק משמעותי בקשר וזה חבל כי היא באמת מדהימה, פשוט הסקס מאוד מאוד מאוד גרוע ואני מאוד אוהב סקס, זה כבר גורם לי לחשוב שאני אולי נמצא בקשר שלא מתאים לי. אשמח לקבל עצה מה לעשות בנידון, איך אפשר לתקן את זה, אם בכלל?

1 Answers
mordechay צוות answered 4 שנים ago

שלום ל-Anon,
המצב שאתה מתאר נשמע מורכב ומתסכל מאוד. מעבר לתחושות הגופניות הסובייקטיביות שלך, יתכן שנוצרה פה כבר איזושהי התניה שבמסגרתה קונדום = חוסר הנאה ואתה לא מצליח להשתחרר ממנה. בגלל המעורבות הרגשית ונפשית כדאי לדעתי להתייעץ עם סקסולוג. בנוסף, הייתי ממליץ לפנות ספציפית לרופא סקסולוג ובליווי בת הזוג כדי להבין ממה נובעת הרתיעה שלה מאמצעי מניעה הורמונליים. אני חלילה לא רומז שיש להכריח אותה להשתמש באמצעי מניעה הורמונלי אם היא לא מעוניינת בכך, אבל יש הבדל בין אישה שאסור לה הורמונים מסיבות רפואיות לבין אישה שמעוניינת להימנע מסיבות אחרות, שלא תמיד מבוססות. שלישית, רופא סקסולוג יוכל להציע לכם אמצעי מניעה נוספים שלא הזכרת: מה לגבי דיאפרגמה, למשל?
בינתיים וכ"עזרה ראשונה" למערכת היחסים, הייתי ממליץ לוותר לזמן מה על חדירה. לפי התיאור שלך, יחסי המין שלכם מאופיינים בחוסר שיוויוניות ובהרבה מאוד רגשות שליליים מצדך כלפי בת הזוג ובכלל. חבל. זאת לא דרך להתנהל במערכת יחסים. אם אתה ממילא לא נהנה כרגע, קבלו החלטה משותפת לוותר על חדירה. חזרו ליהנות ממגע, מהביחד, מגרימת הנאה זה לזו. תהיו יצירתיים במשחקים השונים ושלבו אביזרים אם אתם מעוניינים בכך. החזירו את הכיף והתשוקה לחדר המיטות. לגמור אפשר גם ממגע של ידיים ופה, לא חייבים חדירה. במקביל, פנו לאיש מקצוע. אשמח להכיר אתכם ולעזור לכם.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו