הורדת החשק המיני

אנונימי asked שנה 1 ago

היי דר דריי,
אני נשוי עם שלושה ילדים קטנים (רביעי בדרך) שנמצא בנישואים מאושרים. כמובן שיש עליות וירידות כמו כל נישואים עם ילדים קטנים אבל בסה"כ רוב הזמן היחסים טובים.
מאז שאני זוכר את עצמי תמיד הייתי בן אדם מאוד מיני עם חשק מיני מאוד אינטנסיבי. בתקופת הרווקות שלי ובתחילת הנישואים לא היתה עם זה בעיה כי היתה לי אפשרות לפורקן מיני בעזרת סקס אך בשנים האחרונות אני נשארתי עם חשק מיני חזק ולעומק זאת אישתי לא. הבעיה המרכזית נובעת מהעובדה שאישתי תוכל לעבור חודשים בלי סקס ואני מרגיש שאני צריך לפחות פעם ביום. כמובן שאוננות לא פותרת את הבעיה (אני מקביל את זה למצב שבו מישהו רעב ושובע בעזרת אכילת במבה, פעם או פעמיים זה יהיה בסדר אבל אחרי שנים שאתה אוכל רק במבה אתה לא מרגיש שבע יותר). ניסיתי להשתמש באביזרי מין, אבל גם קשה להסתיר את זה בבית (לא בהכרח מאישתי) וגם אחרי כמה זמן זה כבר מפסיק לעבוד. בנוסף דיברתי עם אישתי עשרות פעמים ולמרות שאני באמת מאמין שהיא רוצה להגביר את החשק המיני שלה בפועל זה לא באמת קורה.
מאחר ובגידה לא באה בחשבון הפתרון היחיד שאני חושב עליו הוא לקיחת תרופות שיורידו לי את החשק המיני.
האם לפי דעתך זה פיתרון הגיוני? ואם כן, על אילו תרופות אתה ממליץ?

1 Answers
ד"ר דניאל דרייצוות ענה לפני שנה 1

שלום לאנונימי,
הפתרון שאתה מציע קיצוני מאוד והייתי מנסה להימנע ממנו.
באופן כללי הפער בין קיום יחסים פעם ביום לבין חודשים בלי יחסים הוא מאוד גדול והייתי מנסה, בשלב ראשון, לפנות לטיפול מיני זוגי אצל רופא סקסולוג כדי לראות אם אפשר לגשר עליו. סביר להניח שאם תוכלו להגיע למצב שאתם מקיימים יחסי מין פעמיים בשבוע למשל, תרגיש פחות נואש והאוננות, שלא מספקת אותך בשלב זה למשך חודשים, תוכל ככל הנראה לספק אותך למשך כמה ימים, עד הפעם הבאה. כתבת שבת הזוג מעוניינת להגביר את החשק שלה וזה סימן מצוין, אבל צריך להבין שלפעמים עםכל הרצון הטוב, נשים לא יכולות לעשות זאת לבד. הן צריכות עזרה של איש מקצוע.
בנוסף, אתה מתאר שמערכת היחסים טובה, אבל אם יש בה פערים גדולים כל כך בחשק המיני שלכם ותסכול גדול כל כך מצדך עד שאתה מוכן לשקול משהו שגובל בסירוס כימי, כנראה שמערכת היחסים פחות טובה משאתה תופס אותה וכדאי מאוד לאוורר את הדברים בטיפול.
אשמח להכיר אתכם ולעזור לכם.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו