האם להתגרש בעקבות חוסר סיפוק

פורום זוגיות וסקסולוגיה – ד"ר דניאל דרייהאם להתגרש בעקבות חוסר סיפוק
אנונימי asked 5 שנים ago

שלום רב אני בן 33 נשוי כ- 8 שנים
אני בחור חילוני בעל לא מעט ניסיון מיני לפני הנישואין , אישתי לאומת זאת מגיעה מבית דתי ואינה בעלת ניסיון מיני לפני הנישואין.
מהר מאוד אני ואישתי הבנו שאנחנו מעוניינים להתחתן ובעקבות זאת אישתי הסכימה להיכנס איתי למיטה לפני הנישואין
כבר מהתחלה שמתי לב שקיימת בעיה ביחסים האינטימים ביניינו ולכן התחלתי בשיחות על כך עוד לפני הנישואין, הבעיות היו:
1)תדירות
2) מין אוראלי
התדירות שלנו הייתה כפעם או פעמים בשבוע מה שגרם לי לתיסכול רב ומעבר לכך אישתי לא הייתה מוכנה לרדת לי ואמרה שהדברים השתנו לאחר החתונה כשהיא תרגיש ותדע שאנחנו נשואין
אני מבין את העינין שאישתי מגיע מקהילה דתי שאינה פתוחה למיניות כמו בקהילה מחילונית אך מהכרותי איתה ידעתי שהיא תוכל לגשר על הפער.
אני מאוד אוהב ומאוד אהבתי את אישתי ולמרות התסכול הרב שהרגשתי החלטתי שאני לא יתן למיניות לגרום לי לאבד את האישה של חיי, אני אוהב אותה עד היום בכל ליבי ומחכה ומייחל שיגיע הרגע שבו אני יוכל להיות מסופק מהבחינה המינית.
לאחר שנתיים של נישוין , הרבה שיחות הרבה בכי הרבה תסכול ואחרי הספר 50 גוונים של אפור (עשה פלאים) היא התחילה להנות לרדת לי, ובנוסף בכל ירידה היא גם נותנת לי לגמור לה בפה, יש לי אישה מדהימה שהצליחה לגשר על פער ענק.
הבעיה היא שזה כמעט ולא קורה, בעיית התדירות עדיין קיימת,
מאז אותו יום שהתחלנו לשכב התדירות שלנו לא נעשת טובה יותר, אנחנו שוכבים היום בערך פעם בשלושה שבועות, המצב הזה גורם לי להביא ביד המון, בערך 3-4 פעמים ביום אין לי מושג מתי התחשק לה ולרוב כשבא לה אני נכנס איתה למיטה אחרי מספר ימים רצופים בהם עשיתי ביד מספר רב של פעמים ואז אני לא נהנה מהסקס לרוב אני לא גומר ולפעמים גם לא מגיע לזיקפה, המצב הזה יוצר ריחוק , אבל מה שגרוע יותר זה אני מרגיש שאני מתחיל להשתגע, אני מסתכל על נשים אחרות בצורה מינית הרסנית מה שאומר שאני מדבר עם אישה וכל מה שאני רואה זה את השפתיים שלה זזות ואיך שזין שלי נכנס לה לפה.
אני כל היום חושב על איך לזיין את אישתי בצורה שהיא לא תהנה מזה כי אני מתוסכל כבר הרבה שנים וכבר בא לי להחזיר לה.
לפעמים אני מנסה לשכב איתה בלילה ויוצא מצב שאני יורד לה, היא גומרת ואז חוזרת לישון ולא נותנת לי לזיין אותה אפילו שלא לדבר על לרדת לי ולוקח לה שבוע למצוא איזה ערב כדי לשכב איתי.
אני מרגיש שאני לא יכול יותר, אני לא מצליח להנות מהסקס איתה כי אני לא מפסיק להביא ביד אני יכול להפסיק לאונן כי אני לא יודע מתי היא תשכב איתי ואני פשוט לא יכול להמתין כל פעם שלושה שבועות זה עושה אותי משוגע (ולא רק כצורת ביטוי) הלכנו למספר מטפלים שלא התאימו לנו וחתחנו את זה בפגישה הראשונה.
לפני כשבוע היה לנו ריב נוסף שבו ניסיתי להבין למה היא לא שוכבת איתי (שלושה שבועות וחצי) התחילו לעלות לי מחשבות שאולי היא לא נמשכת אלי או אולי אפילו בוגדת בי (כמובן שהיא לא) בקיצור הופיע סוג של אלימות שיצר מצב שאני נמצא בצו הרחקה כעט ממנה ומהעיר בה אני גר, השכרתי צימר ושם אני מתגור כעט עד שהצו יגמר.
אני ואישתי מאוד אוהבים אחד את השניה, היא באה אלי לצימר והזדיינו כמו שפנים , היא מצצה לי תזין כמו שאני אוהב ונתנה לי לגמור לה בפה, היא פינקה אותו ושוב בפעם המיליון ביקשה סליחה ואמרה שהיא תשתדל יותר.
אני לא מצליח להבין מה הבעיה שלה לקבוע פעמים בשבוע שבהם היא איתי ושאלה יהיו ערבי האינטימיות שלנו ואם לא באה לה אז שתרד לי ונלך לישון ,מבחינתי לא צריך להיות בא לה כדי לרדת לי בדיוק כמו שאני לא צריך להיות חרמן כדי לרדת לה זה כמו ללכת להורים לשבת רק הרבה יותר קצר, מורידים תראש משחקים אותה שנהנים ומחכים שזה יגמר וכמה שיותר מהר אז אם לזה הגנו אין לי בעיה שגם את זה היא תעשה , רק שתעה משהו.

אז מה עושים??

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו