האם זו בגידה

המבולבלת asked 2 שנים ago

שלום רב ד\\\"ר דריי, אני ובעלי בשנות ה40 לחיינו ביחד כבר 14 שנים ונשואים 12.5 שנים, ולנו שני ילדים. כאשר הכרנו בעלי היה כמעט ללא ניסיון מיני, הוא ביישן ומופנם. הנישואין שלנו טובים לרוב מתנהלים על מי מנוחות ובעלי הוא אדם טוב ואני אוהבת אותו. אנו שוכבים בערך אחת לשבוע- שבועיים ובעלי גם יוזם. אני מרגישה שהוא נמשך אליי. לפני כמה ימים גיליתי מתוף סקרנות כאשר נכנסתי למייל שלו (מעולם לא עשיתי זאת לפני) שהוא רשום באתרי סטוצים. חלק מהנתונים שכתב לא נכונים. לציין כי הוא לא פנה לשום אשה, ולא התכתב עם אף אחת בכל אחד מהאתרים. מהי לדעתך הסיבה לכך שנרשם? האם זו בגידה? האם מתכנן לבגוד? האם לשוחח איתו על כך? האם להמשיך לעקוב אחריו?….בתודה המבולבלת וההמומה

1 Answers
ד"ר דניאל דרייצוות ענה לפני 2 שנים

שלום למבולבלת. 
בגידה היא עניין סוביקטיבי, אבל אפשר להגיד שלרוב, בחברה שלנו מקובל שללא פרטנר אין בגידה. בפרפרזה על ראש הממשלה שלנו, אם לא היה כלום אז אין כלום. 
אמנם בדרך כלל נחשב שלגבר נשוי אין מה לעשות באתר היכרויות, אבל אפשר להסביר דבר כזה בסקרנות או מציצנות מסוימת… סוג של פנטזיה, בעצם, כמו צפיה בפורנו. האם יכול להיות שהוא מתכנן לבגוד באמצעות האתרים האלה בעתיד? גם זה בהחלט יכול להיות. אי אפשר לדעת מה מתרחש במוחו בלי לשאול. 
הבעיה היא שעל מנת לשאול, תצטרכי להודות שבגדת באמונו וריגלת אחריו. (כמובן, בהנחה שהוא לא נתן לך רשות להיכנס למייל). 
עם זאת, את בוודאי צודקת שהמידע שנחשפת אליו, ולא משנה כיצד, מדליק נורה אדומה. 
 אני חושב שלא תהיה לך ברירה אלא להתנצל שפגעת בפרטיותו ולהודות שנכנסת למייל שלו ואז לבקש הבהרה. אולם תצטרכי לקחת בחשבון, שוב, בהנחה שלא קיבלת רשות לקרוא את המיילים שלו, שתגובתו עלולה להיות תקיפה שלך על מה שעשית ולא תגובה לגופו של עניין. אם זה יהיה המצב, הייתי ממליץ על פניה לאיש מקצוע שיצליח לתווך ביניכם ולרדת לשורשו של העניין. 
אני בשום מקרה לא ממליץ להמשיך ולרגל אחריו. מערכת יחסים שאינה בנויה על אמון לא תחזיק מעמד לזמן רב. 
אשמח להכיר אתכם ולעזור לכם. 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו