בן הזוג לא נהנה מחדירה

ליאן asked 2 שנים ago

היי, 
אני נמצאת כבר 4 שנים במערכת יחסים מעולה ובריאה עם בחור מקסים. יש ביננו כימיה טובה גם בסקס למרות שתמיד הרגשתי ממנו שהוא לא נהנה מהחדירה כמו מדברים אחרים כמו אוראלי.
דיברנו על הנושא הזה לאחרונה והבנתי שהוא לא נהנה בכלל מהחדירה- לא סובל אלא פשוט לא מרגיש פיזית יותר מדי. האמת שנפגעתי ממש ומאז ירד לי החשק המיני והרצון להיות איתו… כי אני מרגישה שקשה לי ליזום משהו שאמור להיות הדדי להנאה של שנינו שבסופו של דבר רק אני אהנה ממנו. 

1 Answers
ד"ר דניאל דרייצוות ענה לפני 2 שנים

שלום לליאן, 
לעיתים קרובות אני שומע בקליניקה דווקא את הטענה ההפוכה: הגבר מתלונן על כך שבת הזוג לא נהנית בחדירה ומרגיש שהוא לא מספיק "גבר" אם הוא לא מצליח לספק אותה באופן זה. 
אשיב לך כפי שאני משיב לגברים במצב זה. 
ראשית, צריך להבין שיחסי מין ובכלל מעשה האהבה הוא מכלול. החוויה בכללותה צריכה להיות מהנה ומספקת לשני הצדדים. זאת לא מתמטיקה. כפי שזה בסדר שהאישה תיהנה יותר ממין אוראלי והגבר יהנה יותר מחדירה, זה בסדר שיהיה הפוך. כל עוד שניכם יוצאים מכל החוויה מסופקים ומרגישים במהלה קרבה ואהבה, כל וריאציה היא תקינה. הסצנה שרואים בסרטים שבה בני הזוג נכנסים למיטה, מבצעים חדירה וגומרים יחד זאת פיקציה. חיי מין אמיתיים לא חייבים להיראות כך. 
עם זאת, אפשר וכדאי לפנות לרופא סקסולוג כדי להבין מדוע הפרטנר לא נהנה מהחדירה. יתכן שהרגלי האוננות שלו גורמים לכך, ושינוי בהם יביא גם לשינוי בתחום זה. ויתכן גם שהוא סובל מאיזו בעיה פיזיולוגית שאפשר לטפל בה, או לפחות להבין מה מקורה. 
בכל מקרה, חשוב לי להבהיר – העובדה שהוא לא נהנה בחדירה אינה משליכה עלייך. אין לך ממה להיפגע כאן. זה שלו ולא שלך, בוודאי שלא באשמתך.  
אשמח להכיר אתכם ולעזור לכם לרדת לשורש המצב. 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו