החשיבות במתן תשומת לב לשותף

סקס הוא לא כל מה שחשוב במערכת יחסים. שמירה על ערוץ התקשורת שלכם בריא, כיבוד האינטרסים השונים, הצרכים והרצונות השונים של כל אחד מכם, וגם טיפול בשורש, במקור הקונפליקטים הלא פתורים ,חשובים באותה מידה עבור קיום מערכת יחסים אינטימית באמת.

החיבור הרגשי לבן הזוג, הוא מה שקובע, עבור רוב הנשים את רמת האושר ממערכת היחסים שלהן. מאחר והחיבור הזה קשור בזיכרונות וחוויות טובים שאתם עוברים ביחד, כדאי לכם לדאוג למאגר כזה, ולבלות זמן איכות אחד עם השני. אני מתאר לעצמי שבין דרישות הקריירה, הטיפול בבית ובילדים וכל שאר החובות וסידורי החיים לא נשאר המון זמן או כוח, ולפעמים נראה שתחזוקת הזוגיות נופלת למשבצת של מטלה נוספת.

אבל אם לא תפנו זמן כדי להיות ביחד ולתכנן פעילויות מעשירות – היחסים שלכם יסבלו. לשים את מערכת היחסים שלך בעדיפות ראשונה, ולא רק בהצהרות אלה ממש לפנות זמן ומחשבה אליה, היא הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות עבורך, עבור בן זוגך וגם עבור ילדייך. גם אם את כבר מבלה זמן איכות עם בן זוגך, חשוב שתיזמי הרפתקאות וחוויות חדשות עבורכם. חוויה חדשה נוצרת בתוכה ריגוש מהלא נודע, ומזכירה בתחושה הזו משהו מהימים הראשונים שלכם ביחד. ימים מרגשים, רעננים ובלתי צפויים. נסו לצבור עוד רגעים כאלו. למדו לטפס על הרים, לצנוח, לרקוד, ללמוד, לשיר, לנגן – כל דבר ש"ידחוף" אתכם קצת מאזור הנוחות שלהם ויעניין ויאתגר אתכם. הזריקו קצת חוסר וודאות לתוך הדברים שאתם עושים ביחד.

אל תשכחו את ההרפתקה בחדר השינה. התחילו לשחק. את מכירה את "אזור הנוחות "שלך ביחסי מין, וכנראה גם את של בן זוגך. השקיעו מחשבה איך לצאת לפעמים משגרת מעשי האהבה שלכם, ולהפוך אותה לפחות צפויה. זה לא אומר שאתם צריכים להשתגע ולחדש בכל פעם שאתם עושים אהבה. בכלל לא. רק זכרי שאחד היתרונות בבן זוג קבוע הוא שיש לך מספיק בטחון בו ובמה שיש ביניכם כדי להסתכן קצת.

בנוסף, נסו לקחת זמן ולהירגע ולהתחבר אחד לשני לפני אתם עושים אהבה. גברים יכולים להיכנס להלך רוח מיני די מהר, אבל נשים זקוקות ליותר זמן ותנאים מסוימים כדי להרגיש מינית. התכרבלי על הספה או קחי אמבטיה ארוכה בזמן שהוא רוחץ את הילדים ומשכיב אותם לישון. ספרי לו שזהו הפור פליי האמיתי.
לבסוף, אם את מבינה ומקיימת את ההצעות האלה, ועדיין אתם נתקלים בבעיות בדרך לזוגיות ומיניות מספקת, שקלי לקבוע עבורכם תור לסקסולוג שהוא גם מטפל זוגי. אם את עדיין אינך במערכת יחסים, שמרי על הרעיונות האלה עבור מערכת היחסים הבאה שלך.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו