תרגיל בגירוי עצמי

למידה של סודות הגירוי העצמי מכינה אותך לנהל את החוויה המינית שלך. המיומנות הזו תעזור לך לתקשר לפרטנר שלך איך את רוצה ליהנות ומה את צריכה כדי למקסם את החוויה המינית. זה אומר שאת לוקחת את השליטה שנוח לך לקחת על ההנאה שלך. את תדעי מה את אוהבת ואיך לתקשר זאת.

החודש נעשה תרגיל שיעזור לך לזהות את המרכיבים השונים באנטומיה המינית שלך, ולהבין את התפקיד שהם ממלאים בהנאה המינית שלך. איבר המין שלך מורכב מהדגדגן, השפתיים החיצוניות, השפתיים הפנימיות, פתח הנרתיק והנרתיק. כל אחד מהחלקים האלו מעביר לך תחושה שונה כאשר הוא מגורה. בזמן התרגול, שימי לב לתחושות של הגוף, והתעלמי מהמחשבות השליליות שאולי ילוו את התהליך. המטרה בתרגיל אינה בהכרח להגיע לאורגזמה. המיקוד הוא להכיר את עצמך ואת האנטומיה המינית שלך. האורגזמה תגיע יותר מאוחר, כבונוס, אחרי שתביני מה מדליק אותך. תרגול מביא לשלמות.

לפני שמתחילים

בחרי זמן שבו את יודעת שתהיי לבד. כבי את הטלפון. שימי קצת מוזיקת אווירה, עמעמי את האורות או הדליקי נרות. אני ממליץ שתניחי לידך חומר סיכה וגינאלי שנעים לך, ונסי להתנתק ולהביא את עצמך למצב רוח "זן" וארוטי. את יכולה לעשות אמבטיה עם שמנים ארומטיים ,לקרוא ספר או מגזין ארוטי, לצפות בסרט או קליפים (זה לא חייב להיות משהו נועז מדי – אפילו סצנת סקס מסרט רומנטי אהוב יכולה להביא אותך למצב רוח המתאים). תני למחשבותייך לנדוד תוך כדי שאת שוכבת בעיניים סגורות. פנטזי והתמקדי במחשבה הנעימה לך. לטפי את זרועותייך, בטנך, שדייך וירכייך.

התחילי בתרגיל עצמו:

שימי את ידך, כך שהיא מעוגלת סביב וחופנת את כל עצם האגן בין הרגליים. העבירי את ידך ושפשפי מעלה ומטה בקצב ובעוצמה הנעימה לך. נסי להזיז את ירכייך באותו קצב שבו את מזיזה את היד, כדי לעודד את זרימת הדם לאזור. את יכולה לנסות גם להתחכך נגד כרית או משהו רך. סוג כזה של גירוי מיני קצבי ועדין מעורר את אזור הדגדגן.

כשאת מגורה

מקדי את תשומת הלב שלך על הדגדגן. השתמשי בקצת רוק או חומר סיכה, והעבירי את אצבעך בין השפתיים הפנימיות. את יכולה לשמור על כף היד לחוצה כנגד עצם הערווה, והמשיכי לעסות גם את האזור הזה. נסי לגרות ישירות את הדגדגן באמצעות שפשופו בין אצבעותייך, אם התחושה הזו אינטנסיבית מדי עבורך, חזרי לגעת סביבו, והשתמשי בצד השטוח של אצבעותייך בעקיפין כדי לעורר את האזור כולו. אזור נוסף שכדאי לך לגלות ולגעת בו הוא אזור הפרניאום. זהו החלק שבין פתח הנרתיק ופי הטבעת, שעשיר מאוד בעצבים.

עכשיו, כשכבר התחממת, נסי לעסות את פתח הנרתיק, יכול להיות שתרצי כבר להכניס אצבעות לתוך הנרתיק. בתוך הנרתיק חפשי את נקודת הג'י שלך. היא נמצאת כשלושה סנטימטר מתקרת כניסת הנרתיק, והיא מרגישה כמו בליטה ספוגית קטנה מאוד. נקודת הג'י היא בעצם החלק הפנימי של הדגדגן.
בעזרת האצבע תוכלי לחפש אותה (בתנועת "בוא לכאן" עם האצבע, כלפי תקרת הנרתיק הפנימית). את שיטת הגירוי הפנימי הזה, אם תמצא חן בעינייך, תוכלי ללמד את בן זוגך לעשות עבורך. לא ניתן להגיע לאזור הג'י עם איבר המין אלא רק עם האצבעות.

קחי את הזמן ותני לידייך לנוע על פני גופך, נשמי עמוק, דמייני ופנטזי. מצאי את החיבור הזה בין מה שאת עושה ומה שאת מרגישה. אם את יושבת ליד מראה, כדאי לך לבדוק את השינויים הפיזיים באנטומיה שלך, ואת הביטוי הגופני של העוררות המינית. כשהגירוי המיני מצליח, כל האזור אמור להתנפח ולהפוך כהה יותר, בגלל זרימת הדם המוגברת לאזור. תוכלי להרגיש ואולי לראות את אזור הנרתיק הופך ללח יותר, ואת פתח הנרתיק מתרחב. נסי לגרות את עצמך מול המראה, ולראות את השינויים. תיהני.

ד"ר דריי בתוכנית רדיו המוקדשת לאיבר המין הנשי:

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו