תזמון האהבה ושחזור רגעי החסד

אנחנו מתכננות את יום העבודה, את שיעורי הפסנתר של הילדים, את ארוחת הערב, את פגישת וועד ההורים. זמן הוא המשאב היקר ביותר, ועם לוח זמנים כל כך אינטנסיבי, למי נשאר כוח או אנרגיה לנהל את חיי המין?

האמת היא שדווקא כשהחיים תופסים קצב מהיר, סקס הוא הדבר הראשון שצריך לפנות בשבילו זמן. קיום יחסי מין סדירים דואגים להפרשה סדירה של אנדורפינים לשמירת מצב הרוח, לעמידה טובה יותר בלחצים ולשמירת רמת החשק המיני והפעלתו. כאשר את מוותרת על קיום יחסי מין במשך שבועיים, ההורמונים האלה מתחילים לעזוב את המערכת, ולהוריד את הרצון לך לקיים יחסי מין.

אז במקום לחכות שיתפנה לך זמן בלוח הזמנים, קבעי והגדירי לכם זמן. תזמון סקס מעביר את הקשר ביניכם לראש סדר העדיפויות, ולהכניס אתכם לשגרה בריאה. דברו על כמות יחסי המין הרצויה לכל אחד מכם, ועשו ממוצע. אם הכמות הרצויה הממוצעת היא, למשל, פעמיים בשבוע, קבעו שפעם אחת מיום ראשון עד רביעי, לדוגמא, הוא יוזם יחסי מין, ואת תפקידך ליזום יחסי מין כל שבוע, פעם אחת, בין יום חמישי לשבת.

הנה כמה טיפים איך לתזמן יחסי מין בלי לאבד את ההתרגשות, ואפילו להוסיף עליה:

  • דברו על מתי כל אחד מכם מעדיף לעשות אהבה. את אולי מעדיפה בלילה, כשהכול איטי ורומנטי, בעוד אתה מעדיף בשעות היום, כשאתה עדיין לא עייף. גם פה מוצאים פשרה. פעם בשבוע נפגשים בהפסקת צהריים, ושומרים על לילה אחד מיני בשבוע.
  • הידיעה שאתם בוודאות הולכים לעשות אהבה יכולה להיות מאוד מדליקה. בני את הצפייה של בן הזוג שלך עם הודעות אס אם אס פלרטטניות וסקסיות. זכרו להביא כל אחד בתורו, משהו שובב למפגש. צעצוע מין, תלבושת, קטע וידאו או ספרותי, או סתם מצב רוח רך או ארוטי. ככה אוספים פנטזיות למאגר שלנו.
  • גם אם התחייבתם לנסות לתזמן יחסי מין, זה לא אומר שזו מטלה. זה הזמן שלכם וכדאי לכם לשמור עליו. הוא ישמור עליכם בחזרה.

שמתם לב כמה טוב הוא הסקס שלכם כאשר אתם יוצאים לחופשה, אפילו לחופשת סופשבוע קצרה? אתם רגועים יותר, ומתפנים מכל הדרישות השונות הקשורות בבית, חשבונות, ילדים, תחזוקה .. ואז אתם חוזרים הביתה וחוזר הטירוף הכללי שאנחנו חיים בו, יחד עם תחושת מתח, שלא מאפשרת בניית אווירה מינית בקלות. ועוד פעם חיי המין עוברים לעדיפות אחרונה.

השאלה היא איך משמרים את אותה תחושת רוגע והרפתקנות גם בבית, ביומיום?
נסו לזכור את הרגעים בהם הרגשתם טוב בחופשה. האם הרגשתם טוב במיוחד אחרי טיול על החוף, או אחרי שקראתם ספר במשך שעה? זה סימן לכך שאת צריכה לפנות לך זמן לעצמך בתוך שגרת היום יום. אפילו אם זה רק 30 דקות. 30 דקות לכל מה שמרגיע אותך ומחזיר לך את תחושת האיזון. יכול להיות שאת גם נוטה להיות פעילה יותר פיזית בחופשה. נסי, אם כך לשמור על פעילות פיזית סדירה גם בבית.

בגלל שלא נוכל לבלות את כל ימינו רובצות על חוף הים לוגמים פינה קולדה, אין מנוס מלהביא את החלקים הטובים של החופשה שלנו לתוך שגרת היום יום. כשאנחנו בחופשה, אנחנו תמיד זוכרים לתת ליחסים בינינו ולמיניות שלנו את העדיפות הראויה. סקס הוא חלק גדול ממה שמאפשר לכם להתחבר זוגית, ומה שמיחד את מערכת היחסים שלכם משאר מערכות היחסים שאתם מנהלים עם כל העולם. סקס הוא מה שמזכיר לכם את החושניות שלכם, גם בשלבים בחיים שאינכם מרגישים כל כך סקסיים.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!
פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!
חייגו אלינו