סובל משפיכה מוקדמת? אתה לא לבד כ- 70% מהגברים סובלים מהבעיה

טיפול בשפיכה וגמירה מהירה

שפיכה מוקדמת היא ההפרעה השכיחה ביותר בתפקוד המיני של גברים. למרות שכיחותה הגבוהה, ועל אף היותה מקור לא אכזב לתסכול מתמשך ולפגיעה באיכות חייהם של גברים צעירים רבים, הטיפול בה עדיין רחוק מלהיות משביע רצון, אולי משום שאינה נתפסת כמחלה, במובן הצר של המילה. גברים רבים אינם מדווחים על הבעיה לרופאיהם ולרוב פונים לטיפולים נפשיים, ואז מתאכזבים מהתוצאות.

גברים רבים אף אינם מודעים להשפעתה של השפיכה המוקדמת על יכולתה של בת הזוג שלהם ליהנות. גם לממסד הרפואי יש חלק בשכיחות התופעה. רופאים רבים אינם מתמצאים בטיפולים יעילים לבעיה של גמירה מהירה, ובסופו של דבר מטופלים רבים אינם מאובחנים כהלכה או אינם מקבלים את הטיפול המתאים. ידוע שגברים אוהבים להשוות את עצמם לאחרים, וכל גבר הקורא שורות אלה ודאי שואל את עצמו היכן הוא עומד ביחס לאחרים.

לשם כך אביא כאן את תוצאותיו של סקר פרטי שערכתי על מדגם של יותר משלושת אלפים גברים בכל הגילים.

כמה עובדות ונתונים על שפיכה מוקדמת

  • כ-5% מהגברים שופכים עוד לפני שהתבצעה חדירה במפגש המיני הראשון של אותו יום.
  • 30% שופכים אחרי פחות משתי דקות לאחר החדירה.
  • 35% שופכים שתיים עד ארבע דקות לאחר החדירה, אולם ללא דפוס קבוע וללא יכולת שליטה.
  • רק 25% מהגברים מסוגלים לשלוט בשפיכה שלהם ככל שירצו, ומתוכם 5% אינם מגיעים לשפיכה כלל במהלך החדירה.

כששואלים גברים שיודעים לשלוט בשפיכה שלהם או את בנות זוגם מהו פרק הזמן האידיאלי לטעמם בין החדירה והשפיכה, התשובות שלהם נעות בין חמש־עשרה ושלושים דקות. שפיכה מוקדמת מפריעה רק לגברים שאוהבים נשים באמת המיזוגנים והמאהבים הגרועים, למעשה כל מי שלא אכפת לו מהנאתה של בת זוגו, אומרים שהשפיכה המוקדמת שלהם היא הבעיה של הנשים שלהם, מפני שבהנאתם שלהם היא לא מחבלת.

הם צודקים. לגברים אלה, שאדישים להנאתה של בת הזוג, אין באמת כל בעיה. או ליתר דיוק, לא היתה בעיה בעבר. השיפור במעמד האישה בכל תחומי החיים והשינויים בהתנהגות המינית הנגזרים מכך מאלצים כיום את הגברים לספק את נשותיהם, ובין השאר מצופה הם להימנע משפיכה עד שהאישה באה על סיפוקה. זו אולי הסיבה העיקרית לכך ש 70%- מהגברים אינם מרוצים ממהירות השפיכה שלהם.

המדריך המלא לשליטה בשפיכה , כולל הטיפול היעיל ביותר לשפיכה מוקדמת, צעד אחר צעד , לראשונה, מפורט בספר "לאהוב במאה ה 21".

 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו