ריח הגוף וריח איבר המין

נשים לא מקבלות את אותן ההזדמנויות להשוות את איברי המין שלהן אחת עם השנייה כפי שגברים עושים, ולכן לרבות אין הערכה מציאותית לגבי איך איברי המין שלהן נראים או מריחים. כמו לשאר חלקי הגוף שלך, גם אברי המין שלך ייחודיים בצורתם, גודלם וצבעם. לכל אישה גם ריח מיוחד, שבדרך כלל מאוד מגרה את בן הזוג שלה, וכל וגינה מייצרת כמות מסויימת של הפרשות.
הסירי את הספקות לגבי הריח או מראה איבר המין שלך, כך תוכלי לשפר את דימוי הגוף שלך, לאהוב אותו וליהנות יותר מעירום וממין.

נרתיק בריא מייצר הפרשות כדי לטהר את עצמו ולשמור על סביבה חומצית. הפרשות מהנרתיק נפלטות גם במהלך העוררות המינית כדי להכין את הנרתיק לקראת החדירה.

אם את חושבת שהריח של הנרתיק שלך חזק מדי או אינו נעים, זה יכול להיות סימן שיש לך דלקת, במיוחד אם הריח מלווה בשינוי בכמות ההפרשות. במקרה זה כדאי לקבוע עם רופא הנשים שלך, כדי להיפטר מהדלקת.

מבחינת תחזוקת הגיינה יומיומית, כמו כל איבר אחר בגוף, צריך לנקות את איזור איבר המין במים וסבון כל פעם שמתקלחים. רוב האמריקאים והישראלים התרגלו לחשוב שריח של סבון הוא חושני. (אני כצרפתי, לא בטוח בכך. רוב הצרפתים לא מתקלחים לפני שהם עושים אהבה ומוצאים את ריח הגוף הטבעי מפתה, אך זוהי סוגיה תרבותית ומספיק לי הוויכוח עם אשתי הישראלית בנושא).
אחרי המקלחת כדאי לייבש טוב את האיזור כי לחות יכולה להביא לזיהומים.

נסי להתרגל לישון בלי תחתונים

אל תנסי להסוות את ריח הגוף הטבעי שלך עם כל מיני סבונים, שטיפות נרתיקיות או דאודורנטים. חומרים אלו לא נחוצים והם יכולים להביא לגירוי הנרתיק ולהשמדת חיידקים טובים. למדי לאהוב ולקבל את הריח הטבעי שלך. הוא שלך , מאפיין ומזכיר רק אותך.

באשר לבחירת בגדים תחתוניים, העדיפי תחתונים מכותנה. בד כותנה הוא בד נושם, ושימוש בתחתונים מכותנה מאפשר לשמר את ריח ההפרשות הטבעיות של הגוף. בדים סינטטים מונעים מהאוויר לאוורר את האיזור. ישנו מבחר של תחתונים נוחים ואטרקטיביים מכותנה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו