קונדום

כובעון מגומי, אטום לזירעונים וגם לנגיפים, פטריות וחיידקים המשמש לכיסוי איבר המין הגברי בזמן זיקפה. הקונדומים נוצרו בתור אמצעי מניעה לגבר כבר לפני יותר מ-2000 שנה, על מנת למנוע הדבקה במחלות מין או הריון בלתי רצוי.

אני לא חושב שקונדומים מורידים את התחושות אם יודעים להשתמש בהם בצורה נכונה. ובכל מקרה אין פתרון אחר לשלושת החודשים הראשונים של קשר חדש ובעיקר עם מישהו שלא אוהב קונדום בצורה כרונית.

חשוב לבדוק אם הקונדום קיבל אישור של משרד הבריאות או אם יש סמל של תו תקן של מדינות אירופאיות. וגם צריך לשים לב על התאריך בו פג תוקפו של הקונדום.

איך מקטינים את הסיכוי לקריעת הקונדום בזמן שמלבישים אותו?

אני ממליץ לשים 4 טיפות של ג'ל סיכה בין הקונדום ואיבר המין, ולא בצד החיצוני של הקונדום, כדי למנוע את הסיכון שהקונדום יקרע, וגם כדי להגביל את התחושות שחוזרות להיות טבעיות. צורה זו של שימוש בחומר המסכך עם הקונדום מחזירה את התחושה של חדירה למקום חם ורטוב ושל חיכוך קל בין איבר המין לקונדום. וכך, התחושות דומות לתחושות טבעיות.

כדאי ללחוץ בעדינות, ובלי לפצוע, על הכיפה הקטנה בסוף הקונדום, כאשר לובשים את הקונדום כדי לשמור על מקום עבור הזרע בזמן השפיכה.

בנוסף , ומאחר שברגע שגבר לובש את הקונדום הוא יוצא מהריכוז ומהמצב הארוטי שלו וכך עלול להפסיד את הזיקפה ואת הגירוי, אז, אני ממליץ שהאישה תיקח אחריות על פעולה זו ובזמן שתסייע לשים את הקונדום גם תביא לגירוי עם היד או בשילוב עם גירוי אוראלי.

עכשיו אין יותר תירוצים. תיהנו.

קונדום נשי

קונדום בצורת שקית שמוכנס לתוך נרתיק האישה. יכול להיות פתרון לזוג בו הגבר מאבד זיקפה בזמן הלבשת הקונדום הגברי. זהו אמצעי מניעה שאינו מחייב הערכות בזמן האקט – שלא מלבישים אותו מיד לפני תחילת האקט המיני ולא חייבים להוריד אותו מיד אחרי. ניתן להשיג בבתי המרקחת.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!
פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!
חייגו אלינו