קוויקי בין בני זוג

קוויקי (מין חפוז) בין בני זוג מגיע על מנת ליצור איזושהי השלמה בתוך יחסי המין. הקוויקי יכול להיות סידור יחסי מין של אמצע השבוע או של המעט זמן שיש בין שני יחסי מין יותר ארוכים אצל זוג מסודר, או לצורך מימוש פנטזיות מיניות.

במין חפוז, צריך להיזכר שאנחנו לא לבד, אומנם זה קורה מהר אך אנחנו נמצאים עם בת זוג ולכן עלינו לפצות את השניה על הזמן המועט, על האיכות, על הטקסיות שאין, לפצות אותה בצורה רגשית, בנשיקות במילים, באהבה, להגיד לשני או לשניה שהיא/הוא לא לבד, זה לא אוננות עם הגוף של השני אלא משהו מהנה.

עד כה באתר זה כתבתי מאמרים רבים על כך שהאהבה זקוקה לזמן, לתנאים ולתכנון. כתבתי על איך עושים אהבה בצורה איכותית, על תפקידו של הגבר בחיי המין, על תפקיד האישה, כמה זמן רצוי להקדיש ליחסי מין, איזו אווירה מומלץ ליצור, כמה חשוב להדליק נרות ולחשוב על השני ולהתייחס אחד לשני .

כל זה נחמד וחשוב בעיקר לאישה, שמקבלת ברגעים אלו תשומת לב מהבעל ומרגישה שמתייחסים להנאה שלה והיא זו שנמצאת במקום המרכזי ביותר.כל אלה תורמים לה להעלות את החשק המיני.
אך כאשר רוצים לעשות סקס יותר מפעמיים בשבוע כאשר זוג עובד קשה ויש ילדים ברקע, לעשות אהבה נראה לעיתים כדבר בלתי אפשרי ולכן הקוויקי מגיע כדי להשלים את התדירות של יחסי המין.

במשך השבוע כאשר כל אחד עייף, אך רוצים להיפגש ולא רק בסוף השבוע ואין כוח להתעסק שעתיים אחד עם השנייה, נכנסים למיטה, מתקרבים, מתנשקים, ועושים אהבה.

בעינוג מהיר, ברוב המקרים הגבר הוא זה שגומר. מדובר ב-5 –10 דקות, אם מגיעים לאורגזמה מהירה זה בסדר, אך אם האישה לא מגיעה לאורגזמה היא יכולה להסכים לתת לגבר ליהנות, בתנאי ובמידה וביחסי המין השלמים הוא אכן גבר מפנק ומשקיע.

דרך הקוויקי אפשר לממש פנטזיות מיניות:

נשים פעמים רבות אוהבות גיוון, לא כל כך חשוב המספר אלא תשומת הלב הרגשית והמינית, הפנטזיה, זה חלק מאד חשוב מחיי המין של נשים, משום שעל מנת לגמור בפעם הבאה שיהיו יחסי מין מושקעים אישה צריכה לפנטז, וצריך חומר לפנטזיה.

קוויקי שאפשר לפנטז עליו אחר כך יכול להיות תוך כדי יציאה למסעדה, הליכה בחוף הים, ברכב, המשפחה מחכה לנו בסוף שבוע, עומדים עם הרכב, לוקחים כמה דקות.

חפוז יכול להשלים את הפער בין החשק המיני של הנשים ובין זה של הגברים. כאשר אחד מבני הזוג מעוניין ביותר סקס, אפשר להשלים את הפער באמצעות מין חפוז. קוויקי כזה יכול לגרום להתקרבות רגשית מהירה, סוג של מנה ראשונה כאשר יודעים שהמנה העיקרית, הסקס הטוב והמושקע בו כולם ייהנו , תגיע בסוף השבוע או מתי שיהיה לנו זמן.

חפוז בין בני זוג – ממה להזהר

זוג שמפעם לפעם עושה קוויקי, צריך לשים לב לסכנות שבו. יחסי מין מהירים למען הסיפוק אף פעם לא יהיו יחסי מין מפותחים, לא נלמד מהם הרבה ולא נגלה דרכם איזשהו דבר מדהים.

יש לשים לב שהקוויקי לא יהפוך להיות מעשה האהבה העיקרי של בני הזוג. הסכנה בכך היא שמצב זה יכול לגרום לאישה להתרחק מהמיניות לוותר על ההנאה המינית ועל האורגזמה שלה למען הנוחות שלה ושל בן זוגה. האישה עלולה להתרגל לעשות אהבה רק כדי להשתחרר מהגבר.

בתחילת קשר אין מקום לחפוז. (ולא מדובר בקוויקי של פנטזיות), זה עשוי לקבוע סטנדרט מסוכן למיניות.

לבני זוג שעושים קוויקי אני ממליץ לשמור על החוקים הבאים:

– כל פעם שאני עושה קוויקי להיזכר מתי עשיתי אהבה בפעם האחרונה.

– למצוא את הדרך ששנינו נגמור די מהר, אם אנחנו לא מצליחים להגיע לאורגזמה זה חבל.

– ברגע שזה מסתיים כל אחד רץ לדרכו, אך לדעת להרים טלפון או לרמוז לשני באוזן שהיה כיף ונעים ונתגעגע לפעם הבאה שנעשה את זה למשך זמן רב יותר.

הקוויקי אינו אמור להיות יחסי המין המרכזיים. זה אמור להיות בין לבין או כמימוש פנטזיה, הוא אינו אמור להיות ה-יחסי המין. אם הוא יהפוך להיות כזה, אז זה מעיד על בעיה במיניות הזוג.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!
פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!
חייגו אלינו