טיפול בבעיות זיקפה בעזרת סיאליס

טיפול בבעיות זקפה בעזרת סיאליס

אני רושם לפציינטים שלי סיאליס בשני מינונים שונים, 5 מ"ג באופן יומיומי או 20 מ"ג, ובוחר באחד מהם לפי אורח החיים של הפציינט ומהן המטרות שלו בלקיחת הכדור, איזה אופי של חיי מין הוא מקווה לקיים.

מה המינון המומלץ של סיאליס

על לקיחת כדור סיאליס של 20 מ"ג , אני ממליץ לפציינטים שמבקשים לעצמם טווח זמן רחב המאפשר זיקפה בכל זמן בו יתקיים גירוי מיני עד 36 שעות. זהו כדור אידיאלי לגברים שלא בהכרח מקיימים יחסי מין סדירים, אלא מתכננים סוף שבוע או כל פרק זמן ארוך בו יהיו בהלך רוח מיני.  שימוש בסיאליס 20 מ"ג יגרום להם לתפקד מינית עם זיקפה ללא כל צורך לתכנן שום דבר חוץ מהסופשבוע עצמו.

למידע נוסף על סיאליס או בעיות זיקפה בכלל, לחץ כאן ופנה לקליניקה של ד"ר דריי

מהו זמן ההשפעה של כדור סיאליס על הזיקפה?

את כדור הסיאליס 20 מ"ג לוקחים 3 שעות לפני קיום יחסי המין והוא משפיע למשך 36 שעות.

לדוגמא, תכנון של סופשבוע של תשוקה יראה כך: לסופשבוע ארוך שמתחיל בשעה 19:00 ביום חמישי, יש לקחת את הסיאליס 20 מ"ג שלוש שעות לפני כן, בשעה 16:00. שימוש בכדור ייתן תעודת ביטוח לזקפה עד יום שבת בשעה 7:00. כדור נוסף שיילקח אז, ישפיע עד יום ראשון בערב.
36 השעות  בהן הסיאליס משפיעה עוזרים לזוגות להיכנס להלך רוח של ספונטניות ותחושת חופש ושחרור לאהוב. אפשר לשתות אלכוהול ולאכול מאכלים ללא הגבלה בזמן נטילת הסיאליס.

אני מוצא שלהרבה מהפציינטים שלי שרוצים לשפר את הזיקפה שלהם, כדור ה 5 מ"ג מהווה תשובה מושלמת.

כדור 5 מ"ג של הסיאליס הושק בארץ רק השנה, והוא כדור שנלקח יומיומית באותה שעה. הכדור היומיומי מתחיל להשפיע על הזיקפה מהיום החמישי ללקיחתו, והוא מאפשר לגבר לנהל את חיי המין שלו , עם זיקפה טובה בצורה חופשית ללא צורך לתכנון או להתכונן.

הסיאליס 5 מ"ג מתאים לגברים הלוקחים תרופות נגד לחץ דם גבוה שעלולות לגרום לבעיות זיקפה ומונע את ההשפעה השלילית שלהן על הזיקפה/ במקביל הסיאליס היומיומי כנראה אפילו מחזק את האפקט הרצוי של הכדור נגד לחץ הדם.

מחקרים הראו שיכול להיות שיפור ברמת הזיקפה המקורית גם אחרי הפסקת השימוש בסיאליס היומיומי.

כמטפל, אני רושם את כדור הסיאליס היומי גם לגברים צעירים הסובלים מחרדת ביצוע, שהן בעיות זיקפה ממקור נפשי, עקב לחץ או חוסר ביטחון מיני. לפציינטים כאלו הנמצאים במערכת יחסים המאפשרת קיום יחסי מין סדירים, לקיחת הכדור היומיומי מאפשרת להתרגל מחדש לתפקד מינית ללא חשש מכישלון,  ואגב כך לשקם את ביטחונם העצמי בגוף ובזיקפה שלהם.  את מינון התרופה הנמוך ממילא אני מקטין בחצי אחרי חודש ואחרי חודש אני מקטין את המינון הדרגתית לאפסי, ואז , פסיכולוגית וגופנית , כבר אחוזי ההצלחה בשליטה על הזיקפה הם גבוהים מאוד עד להפסקתה לחלוטין.

אני משתמש בכדור הסיאליס במינון הנמוך, ובשיטת הורדת המינון גם עם פציינטים שהתרגלו להשתמש בכדורים לשיפור הזיקפה במינון גבוה לאורך תקופה ארוכה, כדי לגמול אותם מהתלות הרגשית שיצרו בשימוש בתרופות, ולחזור לתפקוד מיני תקין ומשביע רצון גם ללא תרופות.

כמטפל זוגי אני מאמין בתכנון של רגעים אינטימיים. אנשים צריכים לתכנן את הזמן להתייחד עם מי שהם אוהבים ולפנות את המחשבה ולא להתעסק יותר בזיקפה שלהם אחרי שנערכו לכך וטיפלו בעצמם. ולכן בגלל התכונות המיוחדות שלהן והתאמתם לחיי הזוגיות , סיאליס הוא אחד הכלים בהם אני משתמש כדי למאפשר לפציינטים להתפנות לאהבה.

סיאליס – חשוב לדעת:

  1. צריך לעדכן את הרופא על כל התרופות שלוקחים או נלקחו כשפונים לטיפול בבעיות זיקפה.
  2. שימוש בסיאליס אסור לגברים הנוטלים במקביל תרופות ממשפחת הניטראטים.
  3. השימוש בסיאליס לגברים שעברו אירוע לב או אירוע מוחי בחצי השנה האחרונה ,הוא רק בידיעת ואישור הרופא המטפל.
  4. במקרה וגם אחרי נטילת התרופה , הזיקפה עדיין אינה משביעת רצון, אני מבקש מהפציינטים לערוך בדיקת דם הכוללת ערכים של טוסטסטרון חופשי, פרולקטין,DHEA-S , TSH , ולגברים אחרי גיל 45 גם ערכי PSA.
  5. ברוב המקרים מתברר, אחרי בדיקת הדם, שיש צורך באיזון הורמונלי, ואז מצרפים לטיפול בסיאליס גם תוספות של טוסטסטרון, שמאפשר טיפול יעיל במקרה והכדור לא השפיע מספיק על הזיקפה.
  6. תופעות הלוואי המועטות של סיאליס, עליהן מדווחים לי הפציינטים, הן כאבי שרירים בגב התחתון ובירכיים. תופעות לוואי אלו  עפ"ר חולפות מעצמן ללא טיפול, כעבור מספר ימים.

למידע נוסף אודות סיאליס או בעיות זיקפה בכלל, לחץ כאן ופנה לקליניקה של ד"ר דריי

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו