ניתוח להגדלת הפין

ניתוח להגדלת פין היא אחת השיטות היותר נפוצות להגדלת איבר המין ונעשית באמצעות ניתוק של הרצועות שמחברות את הפין לבסיס שלו. לאחר הניתוח איבר המין אינו מתארך פיזית, אך הוא נראה ארוך יותר מכיוון שהוא בולט יותר מן הגוף. מדובר בניתוח בהרדמה מלאה על כל המשתמע מכך.

תקופת החלמה: נדרשת תקופת החלמה של מספר שבועות במהלכם רצוי מאוד שלא לקיים יחסי מין.

יתרונות: ניתוח סטנדרטי, בטוח יחסית בתנאי שאין סיבוכים בדרך.

חסרונות : הניתוח מיועד בעיקרו למי שהפין שלו קטן מ-8 ס"מ למרות שהרבה רופאים לא טורחים ליידע את המנותח על כך. כמו כן, בניגוד לשיטות אחרות, הפין נראה ארוך יותר ולא בהכרח עבה יותר, כמו כן במקרים שהניתוח מסתבך יכולים להיווצר דימומים, צלקות, אי סימטריה  וזיהומים, לכן אם החלטת בכל זאת לעבור את הניתוח לניתוק רצועות הפין מאד מאד חשוב לדעת מי הרופא והקליניקה המטפלת ולוודא שיש להם את כל האישורים והידע לבצע את הניתוח.

האם הניתוח להגדלת איבר המין מגדיל את העובי והאורך שלו?

התוצאה לאחר ההחלמה: הפין עשוי להתארך בשניים עד שלושה ס"מ במצב רפיון.

התהליך הינו בלתי הפיך בניגוד להזרקת חומצה היאלורונית לפין בו ניתן להשיב את המצב לקדמותו בניתוח לניתוק רצועות הפין אין דרך חזרה.

על פי מחקר בריטי שנערך לאחרונה (2019), סיכויי ההצלחה אינם גבוהים מאוד וגם שביעות הרצון של המטופלים נמוכה יחסית (כ-20% בלבד).

חשוב לדעת לפני שעושים ניתוח לניתוק רצועות איבר המין

סיכונים : כמו בכל ניתוח, קיימים סיכונים מסוימים. הסיכונים העיקריים הם זיהומים, צלקות, פגיעה ביציבות או במראה של הפין בזקפה.

האם מאושר על ידי משרד הבריאות? משרד הבריאות אינו אוסר על קיום ניתוחים שכאלו בישראל, אך הם אינם ניתנים במסגרת הטיפול הציבורי.

האם הניתוח להארכת הפין מוכח מחקרית? המחקרים מראים כאמור על סיכויי הצלחה לא מאוד גדולים ולא ניתן להוכיח יעילות באופן חד משמעי.

המרכז למיניות מאושרת של ד"ר דניאל דריי מציע את הטיפולים המתקדמים והבטוחים ביותר להגדלת איבר המין, ד"ר דריי רופא סקסולוג פורץ דרך בתחום והוא הראשון והיחיד בישראל המציע טיפולים המגדילים את כל איבר המין ולא רק את בסיס הפין.

 

 

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו