משקולות לפין

הגדלת הפין

היום ניתן למצוא מכשירים שונים ומשונים להגדלת הפין שפועלים על בסיס מתיחת איבר המין במטרה להאריך אותו, משקולות פין הן אולי אחת השיטות היותר נפוצות להגדלת איבר המין בקרב גברים נוספים משום שמדובר בהליך פשוט יחסית, הוא לא מצריך ניתוח או חדירה פולשנית לגוף, אין צורך להסתכן ו"להחשף" כשרוכשים את משקולות הפין משום שניתן לרכוש אותן ברחבי הרשת וכמובן בהשוואה לכל הניתוחים השונים להגדלת איבר המין מדובר בפתרון זול יותר בצורה משמעותית.

לכאורה משקולות לפין אמורות להפוך את הרקמה הספוגית של איבר המין לאלסטית יותר ובכך להאריך אותו, אבל האם זה באמת עובד?

התוצאות שתקבלו  ממתיחה והארכת איבר המין עם משקולות פין

התוצאות אינן חד משמעיות, אך מה שבטוח הוא שאם כבר בוחרים בפתרון הזה, רצוי ומומלץ להשתמש במשקולות שתוכננו למטרה זו ממקור מהימן ולא מאתר או פרסום שמבטיחים הרים וגבעות. לדוגמה, ישנן משקולות שמיועדות לטיפול בעקמת הפין למחלת פיירוני.

יתרונות : אינו פולשני, ניתן לטיפול עצמי, זול ודיסקרטי.

חסרונות : יש להיזהר מפרסומים בעייתיים. סיכונים גבוהים עד גבוהים מאוד לפגיעה בפין ואפילו לאין אונות מכיוון שקשה לדעת מהי מידת המתיחה המדויקת. בנוסף לכך, מדובר בהארכה בלבד ולא עיבוי של הפין.

הסיכונים בשימוש במשקולות לפין

גברים רבים שהתנסו במשקולות פין דיווח על פציעות, חבלות, שטפי דם, התפרצות כלי דם ומתיחות באיבר המין, אחת הסיבות לכל הפציעות הנ"ל הן הורואת היצרן הממליץ להסתובב עם משקולות הפין כל יום במשך 8 שעות למשך חצי שנה מינימום!!!

מעבר לכך שתהליך לבישת המשקולות מסורבל ולא נוח הבעייתיות הגדולה ביותר היא שאיש אינו עוקב אחרי אופן השימוש במשקולות ומוודא שלובשים אותן כמו שצריך.

תוצאות : העדויות המעטות מדברות על הארכה של סנטימטר עד סנטימטר וחצי בלבד, אך זה לא הוכח מחקרית.

האם מאושר על ידי משרד הבריאות: לחלוטין לא, ולמעשה רוב החברות שמייצרות את המשקולות מסירות מעצמן אחריות לתוצאות או כל פגיעה אפשרית.

לסיכום : שיטה מסוכנת שאינה מומלצת ובוודאי שאינה שווה את הסיכון.

השיטה הבטוחה : הגדלת הפין באמצעות חומצה היאלרונית

בניגוד להגדלת הפין באמצעות משקולות, שלא מוגדרת כהליך רפואי ולכן גם לא יכולה להבטיח תוצאות, הזרקת חומצה היאלרונית לפין נעשית תוך כדי הקפדה על כל הסטנדרטיים של הליך רפואי, היא אינה מסוכנת ואפילו אינה כואבת (ההזרקה נעשית באמצעות מחטים דקות).

הודות למתודה הייחודית אותה פיתח ד"ר דריי, הפין נעשה עבה וארוך יותר, והדבר מורגש במיוחד בעת הזקפה כאשר עטרת הפין נעשית בולטת יותר. לעומת זאת, בכל שיטות ההגדלה האחרות, התארכות האיבר מורגשת אך ורק בזמן רפיון. מלבד המראה, השיטה הייחודית מבטיחה גם חדירה מהנה וממושכת יותר.

למרות שכל ההזרקות נעשות על סמך אותו עיקרון, עיצוב האיבר מותאם לכל מטופל על סמך העדפותיו האישיות, תוך כדי הקפדה על שמירת הפרופורציות שלו והמראה הטבעי.

 

 

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו