משחה להגדלת הפין

הגדלת הפין

בשוק קיימות לא מעט חברות שיוצאות בהצהרות ומבטיחות להגדיל את הפין או להגיע לזקפה עוצמתית יותר באמצעות שימוש בתרופות כדורים או משחות, יתרה מכך אותן חברות מבטיחות החזר כספי במקרה שלא תהיו מרוצים מהתוצאות של המוצרים שלהן.

צר לנו לאכזב אתכם אך כצפוי, אין שום ביסוס מדעי או מחקר שמוכיחים כי קרם או משחה להגדלת איבר המין באמת יביאו לתוצאות הרצויות. יתרה מזאת רוב הקרמים והמשחות להגדלת הפין המצויות בשוק לא מאושרות על ידי גורם מוסמך כמו משרד הבריאות או ה-FDA , מה שעלול להביא במקרים קלים לגירוי ואדמומיות באיבר המין ובמקרים קיצוניים המשחות והקרמים עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך, במיוחד אם מדובר באנשים שנוטלים תרופות במקביל למשחות להגדלת הפין.

יתרונות : לא דורשים שום פעולות מיוחדות, שמירה על דיסקרטיות, זמין וקל לרכישה אונליין.

חסרונות : מעולם לא הוכחה היעילות שלהם, בהרבה מקרים לא ברור כלל מה הם מכילים ולכן השימוש בהם הוא על אחריותו של המשתמש בלבד (ובניגוד למה שמצוין באתרים והעלונים השונים).

האם מאושרים על ידי משרד הבריאות? : למרות שהחומרים הפעילים עצמם עשויים להיות מאושרים על ידי משרד הבריאות, ממש כמו עם תוספי תזונה אחרים, יש איסור מוחלט למכור את המשחות והקרמים להגדלת איבר המין כתרופות.

שורה תחתונה האם משחה להגדלת איבר המין באמת תגדיל אותו?

הגוף שלנו הוא מכונה מורכבת במיוחד ואם לכל בעיה היה לנו "פתרון קסם" שיפתור אותה כנראה שלא היו בעיות ומחלות וכל הגברים בעולם היו מסתובבים עם איברי מין מרשימים במיוחד, אך לא כך הדבר בדיוק כמו שבנאדם לא יורד במשקל ביום, ובדיוק כמו ששיער לא צומח על קרחת, לכן לפני שאתם הולכים אחרי הבטחות שווא היינו ממליצים לכם לבדוק את הנושא לעומק בטרם תרכשו את המשחות להגדלת הפין.

הגדלת הפין ללא סיכונים מיותרים באמצעות חומצה היאלרונית

הגדלת הפין באמצעות חומצה היאלרונית היא השיטה המודרנית והטובה ביותר להגדלת הפין. החומצה ההיאלרונית מאושרת על ידי משרד הבריאות ולכן הסיכונים בשימוש הם מצומצמים ביותר.

באמצעות שיטת ההזרקה הבלעדית אשר פותחה על ידי ד"ר דריי, ניתן ליצור את המראה המושלם עבור איבר המין ואף לעבות את העטרה עצמה, דבר התורם ליחסי מין מהנים יותר ועיכוב של שפיכה מוקדמת.

התהליך עצמו נעשה בשיתוף פעולה מלא עם המטופל תוך כדי הסבר מקיף על כל שלב ושלב במרפאה עצמה. כמובן שהדיסקרטיות של המטופל נשמרת לאורך כל הדרך, החל מהביקור הראשון ועד סיום פעולת ההזרקה. ההזרקה עצמה אינה כואבת ונמשכת פחות משעה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו