משאבת פין

טיפול באימפוטנציה

משאבת פין היא עוד מוצר שאולי ראיתם בפרסומים כאלו או אחרים. המשאבה עובדת על עיקרון מעט שונה משאר האמצעים להארכת והגדלת פין : התפקיד שלה הוא להגביר את זרימת הדם לאיבר על ידי יצירת וואקום ובכך לכאורה להגדיל את איבר המין. אם זה נשמע לכם מוזר, אולי לא תופתעו לשמוע שהמשאבה יועדה במקור למי שסובל מאין אונות ולא יכול להגיע לזקפה.

כיצד בנויה המשאבה לפין?

ניתן למצוא היום מבחר ענק של משאבות להגדלת הפין, משאבות ואקום ידניות ואוטומטיות, משכוללות או פשוטות, כמובן ככל שמשאבת הפין יותר משוכללת ומתקדמת כך גם המחיר עולה בהתאם, למרות המגוון העצום של משאבות הפין כולן בנויות כמעט באותה צורה המורכבת מגליל פלסטיק ומשאבה המחוברת אליו ופעולת בצורה ידנית או על ידי סוללות.

משאבת להארכת איבר המין האם זה עובד?

יש עדויות מסוימות על כך ששימוש אינטנסיבי של 3 פעמים בשבוע במשך חצי שנה יכול להגדיל במעט את איבר המין, אך עדויות אלו לא נתמכות על ידי מחקרים מדעיים.

ומה בנוגע לזיקפה?

משאבת ואקום לזקפה עוזרת להזרים יותר דם לאיבר המין ובכך יכולה לסייע להגיע לזקפה במקרים של אין אונות ואימפוטנציה כשהגורם לבעיה הוא פיזיולגי, אך אם מדובר בסיבה פסיכולוגיה לדוגמא: לחץ כנראה שהמשאבה לא תסייע לך לטפל בבעיות זיקפה.

יתרונות : טיפול שאינו כואב וניתן לבצע בבית, אין צורך "להחשף" כשרוכשים את המשאבה.

חסרונות : כלל לא בטוח שהתוצאה שווה את כל העבודה הזו, במיוחד כשהשימוש הוא לא כל כך פשוט כפי שנדמה. שימוש לא זהיר יכול לפגוע בכל הדם בפין ולגרום לנזקים בלתי הפיכים

האם מוכח מדעית : לא נעשו מספיק מחקרים על מנת להוכיח את היעילות שלה באופן מדעי

האם השימוש במשאבה מאושר על ידי משרד הבריאות? : מכיוון שלא מדובר במוצר רפואי, כל אחד יכול להשתמש בו, אך כמובן שהשימוש הוא על אחריותו של המשתמש בלבד.

משאבת ואקום ידנית או אוטומטית?

כל גבר והעדפה שלו בעיקרון משאבות הואקום לפין (ידנית ואוטומטית) פועלות על אותו עיקרון והוא יצירת ואקום הגורם לזרימת דם חזקה יותר לפין עד שנוצרת זיקפה, לאחר שמקבלים את הזיקפה שמים טבעת גומי על בסיס הפין על מנת לשמור על הזיקפה לאורך זמן.

מצד אחד משאבת ואקום אוטומטית לפין אמורה להקהל על המשתמש, אך מצד שני צריך תמיד לוודא שיש סוללות או להטעין את המשאבה, בניגוד למשאבת פין ידנית שניתן להשתמש בה בכל מקום ללא תלות בכוח חשמלי, כמו כן למוצרים שהם "מורכבים" יותר יש יותר נטייה לההרס עם הזמן.

למה לעבוד קשה? הגדלת הפין עם חומצה היאלרונית

בניגוד לשימוש במשאבה, שהוא מסורבל ואינו מבטיח שום תוצאה, הזרקת חומצה היאלרונית לפין בשיטה הייחודית של ד"ר דריי מבטיחה הגדלה של גוף הפין ועטרת הפין. ההגדלה מורגשת הן במצב רפוי והן בזקפה. לא מדובר רק בשיפור המראה של הפין, אלא גם יחסי המין הופכים למהנים יותר וממושכים יותר (אידיאלי למי שסובל משפיכה מוקדמת).

לפני הטיפול המטופל מקבל את כל המידע והייעוץ שהוא זקוק לו במרפאה ובאופן דיסקרטי מלא תוך כדי שמירה על פרטיותו.

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו