מה מושך גברים?

לפעמים נדמה שגברים הם תעלומה. לפעמים הם יכולים להביע רגשות בצורה ישירה וחסרת מעצורים, ולפעמים דווקא נראה שהם מתרחקים, מתעלמים ונסוגים. אחד הפקטורים שמשפיעים על היחסים בין גברים לנשים הוא כמובן – משיכה וכנות. היום אנחנו נדבר על אחת השאלות המרתקות בתחום הזוגיות והמיניות היא – מה מושך גברים? אז מה דעתכן? מדובר ביופי, באופי, או דווקא שילוב של השניים? מה עדיף ג'ינס או שמלה? הינה כל הפרטים.

10 גורמים שמשפיעים על רמת המשיכה

#1 – ליופי יש משמעות

על פי מספר מחקרים שבוצעו, נראה כי רמת המשיכה מתחילה קודם כל מהמראה החיצוני של האישה. אם נכנס לפרטים, גברים, ברוב המקרים, יעדיפו נשים שנראות סקסיות ובעלות מבנה גוף יחסית רזה. השילוב של המראה 

החיצוני הזה, נתפס בעיני הגברים כדבר מושך, המעיד על טיפוח עצמי ולא פחות חשוב – ביטחון עצמי.

 

#2 – חיוך נותן תוספת משמעותית

גברים מעידים כי הם מרגישים בנוח יותר, וביטחון גבוה יותר, כאשר הם נמצאים בקרבת אישה, שנוטה לחייך. חיוך אמיתי, מעניק תחושה של חמימות, ביטחון ומשיכה. יש לחיוך כח עצום ברמת המשיכה של הגבר. 

תתפלאו לדעת, כי ככל שהגבר מבוגר יותר, כך הוא כנראה ייתן יותר קרדיט לגורם החיוך.

 

#3 –  ריחות נעימים

ריח טוב ונעים שעוטף את האישה ללא ספק עושה את זה לגבר. חשוב לשים לב, כי בושם חזק מדי יכול לעשות דווקא ההפך. ריח גוף טוב וטבעי ושילוב של שמנים ארומטים הם שילוב מדהים שמעלה את רמת המשיכה.

בין הריחות שמעלים את רמת המשיכה אפשר למצוא את ריח הוניל, הילנג-ילנג, המרווה, התפוז והאורן.

 

#4 –  לעיניים יש כח

גברים מספרים כי אחד הפקטורים, שמעלים את רמת המשיכה שלהם הוא מבנה העיניים וצבען. במקרה הזה, לכל גבר, עשוי להיות משיכה אחרת. בנוסף, מבט ממושך, ללא מילים, יכול להעלות את רמת המשיכה ולגרום לעוררות אצל הגבר.

 

#5 – לבוש סקסי

יש גברים המעידים כי דווקא ג'ינס וגופיה צמודה, הוא המראה המושך ביותר בעיניהם. יש משהו בלבוש הפשוט ועם זאת הסקסי, כמו גם ללבוש חולצה גברית, שפשוט עושה להם את זה.

ומה לגבי תחתונים? על פי התוצאות נראה כי אין תשובה ברורה ואחידה.

 

#6 – גניחות

הינה אנחנו נכנסים צעד אחד עמוק יותר, לחדר הפרטי. במהלך סקס, גברים מעידים כי גניחה נשית ללא ספק מעלה את רמת המשיכה. עם זאת, דווקא צרחות וגניחות חזקות מדי, יכולים לעשות בדיוק ההפך (תלוי את מי שואלים).

 

#7 – שימוש במילים גסות

במהלך היום, קללות ושימוש במילים גסות, עשויות דווקא להוריד את רמת המשיכה לחלק מהגברים. אבל דווקא, בזמן קיום יחסי מין, או בדרך לשם, גברים מעידים כי שימוש במילים גסות מעורר אותם וגורם למשיכה.

 

#8 – סגנון הליכה

גברים מעידים כי הם יכולים ללמוד הרבה על אישה לפי סגנון ההליכה שלה. לסגנון ההליכה, יש גם השפעה על רמת המשיכה. מצד אחד, הליכה חסרת ביטחון ופזיזה יכולה להוריד את רמת המשיכה, אך כך גם, הליכה מופרזת, שמעידה על שחצנות ואגו. הליכה נינוחה, זקופה ונשית היא מפתח להעלאת רמת המשיכה.

 

#9 – ריקוד

יש גברים שיעידו כי אישה שיודעת לרקוד, באופן כמעט אוטומטי נתפסת כמושכת יותר. יש משהו בריקוד, בתנועת הגוף, בקצב ובמוזיקה, שמגביר את רמת המשיכה והעוררות

 

#10 –  הנאה

ואולי מעל הכל, לדעת פשוט להשתחרר, ולהנות מהדייט, מהזוגיות ומהאירוע, גם אם הדברים לא זורמים 100%, היא יכולת שהופכת אותך למושכת בעיני גברים. כי בסופו של דבר, האדם שלצידך, רוצה שיהיה לך טוב. 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו