מבט לנשמה: טנטרה על קצה המזלג

הטנטרה היא פילוסופיה או דרך חיים שמטרתה להביא להארה דרך תרגול, מדיטציה ומודעות עצמית. אחד האפיקים בדרך חיים זו הוא השימוש במיניות וספציפית, באנרגיה המינית, הקונדליני, כדי להשיג הארה לבני הזוג ביחד ולחוד ולקחת אותם למקום שמעבר לחוויה המינית. כמובן שאין איסור על הנאה מינית בתהליך, ורבים אף חווים הנאה רבה, אך בראש ובראשונה, תנוחות המין הטנטרי נועדו לחיזוק הקשר הרוחני והנפשי בין בני הזוג. זאת גם הסיבה שניתן לעשות שימוש בטנטרה במסגרת טיפולית, במטרה לחזק ולהעמיק את הקשר הזוגי.

המין הטנטרי נועד לחבר את אנרגיות היין והיאנג דרך איזון של אנרגיית המין הזכרית והנקבית. ככל שמעשה האהבה נמשך זמן רב יותר, גוברות האנרגיות של בני הזוג. הפליטה, לפי הטנטרה מנקזת את כל האנרגיה שהושגה בתהליך ולכן יש לחוות את רגע השיא ללא שחרור האנרגיה. רוב הגברים אינם מסוגלים לוותר לגמרי על שפיכה אולם גם אם משהים אותה לפרק זמן ארוך ככל האפשר, תוכלו בוודאי לחוש את האנרגיות מתגברות וזורמות ביניכם.

להתחלה, הנה "תרגיל חימום" למין טנטרי הקרוי "מבט לנשמה". את התרגיל אפשר לבצע בעירום, כמבוא ליחסי מין או בלבוש קל ונוח כאמצעי לחזק את הקשר הזוגי.

  • שבו אחד מול השני בנוחות, בישיבה מזרחית.
  • הביטו לתוך עיני בן/בת הזוג למשך כמה דקות. מקדו את המבט בעין השמאלית של הפרטנר.
  • המשיכו להתבונן והקשיבו לפעימות הלב של הפרטנר.
  • שמרו על שקט ונסו לפתוח את עצמכם לאנרגיה של הפרטנר.
  • הניחו יד אחת על לבכם ואת השנייה על ליבו של הפרטנר שלכם. נסו לסנכרן נשימה.
  • דמיינו את האנרגיה זורמת לתוך גופכם עם הנשימה, בתנועה מעגלית, ואז דמיינו אותה זורמת דרך זרועותיכם לגופו של הפרטנר.

למתקדמים – נסו לבצע את התרגיל בזמן יחסי מין!

כעת נוכל לעבור ליחסי המין עצמם. מין טנטרי מספק הזדמנויות רבות להתבוננות עצמית ולהתבוננות בבן/בת הזוג. מעשית, כדאי למתחילים לבחור בתנוחות שבהן הם נמצאים פנים-אל-פנים.

  • האטו את קצב התנועה ושלבו פרקי זמן ללא תנועה כלל. נצלו אותם לנשימות, להתבוננות בעיני הפרטנר ולהתרכזות באנרגיה של שניכם.
  • התמסרו לתחושת התנועתיות והזרימה.
  • כשבן הזוג מרגיש שהוא קרוב לשפיכה עצרו ואפשרו למידת הגירוי שלו לרדת. אז אפשר להתחיל שוב וחוזר חלילה.

אם וכאשר תגיע האורגזמה, היא צפויה להיות מחשמלת! ככל שבן הזוג יצליח לדחות את השפיכה שלו, כך ירבו הסיכויים שבת הזוג תחווה שרשרת אורגזמות, אם היא רגילה לאורגזמה נרתיקית, או תתנסה לראשונה באורגזמה מסוג זה. אם בפעמים הראשונות אינכם מצליחים – לא להתייאש. הכול עניין של תרגול והיכרות עם סוג אחר של יחסי מין, שבהם אתם מוצאים איחוד לא רק גופני אלא גם נפשי.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו