טיפול בבעיות זיקפה בעזרת לויטרה

טיפול בבעיות זקפה באמצעות לויטרה

לויטרה (LEVITRA) הוא אחד הכדורים האופציונאליים לשימוש כאשר נדרש טיפול בבעיות זיקפה. הכדור הכתום והחדש הופיע בשנת 2003 ונחשב לאחת האפשרויות מוצלחות במיוחד כאשר מדובר ביחסי מין ספונטאניים, כיוון שכבר לאחר כ-40 דקות הוא מתחיל להשפיע, הוא נחשב לפתרון אטרקטיבי מאוד. אגב, הלויטרה לא מיועד רק ליחסי מין ספונטאניים, ניתן בהחלט להיעזר בו גם לקיום יחסי מין סדירים, אתייחס לכך בהמשך המאמר. עם השנים נתקלתי בשאלות רבות לגבי הלויטרה, החלטתי לרכז עבורכם את ההיבטים העיקריים שנוגעים בכדור הזה, במאמר הבא. כמובן שבכל שאלה או התלבטות לגבי "פתרונות חיצוניים" עבור בעיות זיקפה, אני ממליץ לקבוע עימי פגישה על מנת שנוכל להעמיק בנושא ולהתאים את הטיפול המיטבי עבורכם.

איך זה עובד?

בלי להיכנס לפרטים "טכניים" יותר מדי, ועל מנת שכולנו נוכל להבין פחות או יותר מה קורה, זה הולך ככה: התרופה עוזרת לייצר חומר מסוים באנזים, אשר גורם להרפיית השרירים החלקים של העורקים באיבר המין הגברי. בעקבות כך, קוטר העורקים מתרחב ומתגברת זרימת הדם בעורקים. הגברת זרימת הדם בעורקים של אבר המין, היא זו שבעצם גורמת לזקפה מלאה וממושכת יותר.

משך השפעה

את הלויטרה ניתן ליטול בכמות של 5,10 או 20 מ"ג. ההשפעה של הלויטרה נמשכת בין שש ל-12 שעות, הכדור מתחיל להשפיע לאחר כ-40 דקות. הכדור מתאים לגברים שלא מקיימים יחסי מין בכל יום, אך שהשפעת הכדור נשארת בגוף זמן מה לאחר קיום יחסי המין המתוכננים.

לויטרה ואוכל (וגם שתייה) – באופן כללי, כשמדובר בכדורים להגברת הזקפה, אפשר לשלב עם זה אוכל כאוות נפשכם,  אולם קחו בחשבון שארוחה שומנית יכולה להפחית את מידת ספיגת התרופה. כמו כן, מומלץ לשים לב למינון של מיץ רימונים ומיץ אשכוליות. מדוע? המיצים הללו יכולים להעלות את רמת התרופה בדם, ובעקבות כך לגרום לכאבי ראש, קשיי עיכול, הפרעות ראייה, הפרעות בקצב הלב, ועוד.

לויטרה ואספירין – לשמחתנו הרבה, ניתן ליטול אספירין ולויטרה במקביל, ואין הפרעה ביניהם.

לויטרה ואלכוהול – האם יש השפעה של נטילת אלכוהול על הלויטרה? התשובה היא לא. אין שום בעיה לשתות אלכוהול ביחד עם לויטרה, מה שבהחלט הופך אותו לפופולארי מאוד.

לויטרה וסוכרת

מחקרים אחרונים מספרים, כי הלויטרה מומלצת לטיפול בקרב חולי סוכרת אשר סובלים מבעיות זקפה. מסתבר, על פי המחקרים, כי יעילות הלויטרה לא מושפעת מהסוכרת וכי ניתן בהחלט ליהנות מזקפה חזקה וממושכת, בשימוש בלויטרה, גם עבור חולי סוכרת.

לויטרה ללא מרשם

לצערנו, ישנם כדורים בשוק אשר נמכרים באינטרנט ומהווים חיקוי מזויף לכדורים המקוריים, לא רק של לויטרה אלא של כדורים נוספים בעולם הזקפה והאונות. לויטרה מקורית ניתן לרכוש עם מרשם רופא בלבד.

ליוטרה – תופעות לוואי

לשמחתנו יכולות להיות תופעות לוואי מינוריות מאוד של הלויטרה כגון אודם בפנים או אף סתום. ברוב הפעמים אין תופעות לוואי כלל. כמובן שבכל מקרה אחר יש לפנות לרופא בהקדם.

לויטרה – מחיר

בשנים האחרונות, התפתח באופן משמעותי, שוק התרופות המזויפות, לצערנו. על מנת לתת מענה הולם לגברים שמחפשים פתרון איכותי במחיר טוב, ובו במקביל להילחם בתופעת הכדורים המזויפים, החל משנת 2011 ניתן לרכוש בארץ כדור של 5 מ"ג או 10 מ"ג, בהתאם להמלצת הרופא, במחירים נמוכים יותר. הצעד הזה, שנעשה על ידי יצרנית לויטרה, סייע בירידה משמעותית של רכישת כדורים מזויפים בעלי איכות נמוכה, שהשימוש בהם מהווה סכנה אמיתית.

ואם זה לא עובד?

אם נטלתם את התרופה ואינכם מרוצים מהזיקפה ומהביצוע שלה, ההמלצה שאני בדרך כלל ממליץ למטופלים שלי היא לעשות בדיקת דם אשר תבדוק ערכים שונים כגון טסטוסטרון חופשי, פרולקטין, DHEA-S, TSH . ולגברים מעל גיל 45 אני ממליץ גם לבדוק ערכי  PSA.

מסתבר כי ברוב המקרים נגלה שיש חוסר איזון הורמונאלי כלשהו, ועל ידי תוספות של טסטוסטרון ללויטרה, נמצא כי זהו טיפול יעיל בבעיות זיקפה, במידה והכדור לא השפיע כראוי.

חשוב לציין דבר נוסף אשר נוגע לחרדת ביצוע. הטיפול בחרדת ביצוע אינו טיפול תרופתי או פיזי, מדובר בתהליך נפשי אשר אני מסייע למטופל לעבור, על מנת להבין, לגלות, לראות מה החסימה, מה החרדה אשר בגללה הוא מגיע למצב של בעיות בזיקפה. הלויטרה אינה כדור פלא אשר מבטל חרדות, היא מסייעת להגביר את חוויות ההצלחה במקום זה, להגביר את הבטחון, וכתוצאה מכך, ניתן גם באיזשהו שלב ועם עבודה נוספת, בפן הנפשי והרגשי, לטפל בחסימה הזו מהיבטים נוספים.

לויטרה – לא רק לטיפול בבעיות זיקפה

גברים רבים אשר אינם סובלים מבעיות זקפה, בכל מיני גילאים, נעזרים במינונים נמוכים של לויטרה כדי להגדיל את יכולות הביצוע בתחום המיני. זה יכול להיות לקראת ערב יוצא דופן, או לקראת פרטנרית חדשה שהכירו. גם עבור גברים בריאים, הכדור מעצים את הזיקפה ומקצר את הזמן עד הזיקפה הבאה.

בקליניקה שלי, לויטרה היא כדור עליו אמליץ עבור גברים עם חרדת ביצוע, או גם עבור זוגות שרגילים ליחסי מין בתדירות קבועה, או עבור כאלו שמבקשים להקנות הרגלים מיניים חדשים בנודע לתדירות קיום יחסי המין ביניהם.

מתי אסור ליטול לויטרה?

 • אם אתם נוטלים תרופות ממשפחת הניטראטים, אינכם יכולים ליטול לויטרה.
 • אם עברתם אירוע לב בחצי השנה האחרונה, תוכלו ליטול לויטרה רק באישור הרופא המטפל.
 • אם עברתם אירוע מוחי בחצי השנה האחרונה, תוכלו ליטול לויטרה רק באישור הרופא המטפל.

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו