טיפול בבעיות זיקפה בעזרת לויטרה

טיפול בבעיות זקפה באמצעות לויטרה

ב 2003 הופיע הכדור הכתום והחדש ביותר לטיפול בבעיות זיקפה – לויטרה LEVITRA . מדובר על כדור עם יכולות מיוחדות ומעניינות. לוויטרה הוא הכדור שמשפיע על הופעת הזיקפה מהר יחסית מהרגע שלוקחים אותו. הוא מתחיל להשפיע כבר אחרי 40 דקות ולכן מאוד מתאים ליחסי מין ספונטניים או מתוכננים לערב או ללילה אחד.

ההשפעה של לויטרה על הזיקפה נמשכת למשך 6-12 שעות. האפקט שלו לא מושפע מאלכוהול או מאוכל, עובדה  שהופכת  אותו מתאים מאוד לגברים או לזוגות שאוהבים לשלב יחסי מין עם בילוים אחרים.
ללויטרה ישנן מעט תופעות לוואי ורובן מינוריות כגון תחושה של אף סתום או של אודם בפנים. הוא מתאים לגברים שלא מעוניינים לקיים יחסי מין כל יום אך בהחלט ישמחו להשתמש בתרופה  שהאפקט הרצוי שלה נשאר בגוף מעט אך מספיק זמן אחרי יחסי המין המתוכננים.
כמו כן מחקרים אחרונים ממליצים על טיפול בלויטרה בקרב חולי סוכרת הסובלים מבעיות זיקפה וכן  כטיפול לגברים הסובלים מהפרעה בזיקפה על בסיס מחלות רקע. מחקרים אלו מראים כי יעילות התרופה לא מושפעת מגורם ההפרעה בזיקפה (מחלת הרקע), וגם בקרב גברים אלו היא מאפשרת זיקפה חזקה וממושכת מספיק לקיום יחסי מין מספקים לשני בני הזוג.

כמה עולה לויטרה?

כדי לתת מענה ולהילחם בפיתוי של גברים לרכוש תרופות מזויפות  לשיפור הזיקפה בגלל שיקולים של מחיר וכדי למנוע ממטופלים המבקשים לחסוך בעלויות מלחצות כדורים, החברה שמייצרת את לויטרה התחשבה בהרגלי הגברים והחל ממרץ 2011, יצאה בארץ בצעד מהפכני שמאפשר לגבר לקנות כדור של 5 או של 10 מ"ג , לפי המלצת הרופא, במחיר נמוך יותר. מחירי לויטרה במינונים הנמוכים הופחתו בשיעור של 40%-70%, ובכך הפכו את הטיפול לזמין יותר ואת הכדורים האמיתיים לאטרקטיביים יותר מבחינת המחיר, הכל כדי למנוע מפציינטים לרכוש כדורים לטיפול באין אונות מזויפים ולכן זולים, ממקורות מפוקפקים , שיוצרו ללא כל פיקוח,  ששימוש בהם מהווה סכנה אמיתית.

לויטרה – לא רק לסובלים מבעיות זיקפה

אני יודע שהרבה גברים שאינם מאובחנים כסובלים מבעיות זיקפה, צעירים יותר או פחות, משתמשים בלויטרה במינון נמוך כדי להגביר את היכולות המיניות לרגעים מסוימים בערב מיוחד או לקראת מפגש עם פרטנרית חדשה שהם רוצים להרשים. הכדור מעצים את הזיקפה גם לגברים בריאים וגם מקצר את הזמן של חזרה של הזיקפה השניה באותו ערב.
בקליניקה שלי אני ממליץ על לויטרה כטיפול לגברים עם חרדת ביצוע שצריכים עזרה כדי להתגבר על הפחד שלהם מהיחסים הראשונים עם אישה חדשה. כמו כן אני מלווה אותם בטיפול , בדרך להפסיק די מהר את השימוש בכדור בצורה הדרגתית, הודות למינונים החדשים.
אני רושם לויטרה לזוגות שרגילים לקיים יחסי מין בימים קבועים, או לכאלה שמתבקשים במהלך טיפול מיני / זוגי לקיים יחסי מין בימים קבועים, כדי להחזיר לזוג הרגלי מין קבועים, מאוזנים במינון המתאים לשניהם.

חשוב לדעת בנוסף:

  1. צריך לעדכן את הרופא על כל התרופות שלוקחים או נלקחו כשפונים לטיפול בבעיות זיקפה.
  2. שימוש בלויטרה אסור לגברים הנוטלים במקביל תרופות ממשפחת הניטראטים.
  3. השימוש בלויטרה לגברים שעברו אירוע לב או אירוע מוחי בחצי השנה האחרונה הוא רק בידיעת ואישור הרופא המטפל.
  4. במקרה וגם אחרי נטילת התרופה, הזיקפה עדיין אינה משביעת רצון, אני מבקש מהפציינטים לערוך בדיקת דם הכוללת ערכים של טסטוסטרון חופשי, פרולקטין, DHEA-S, TSH, ולגברים אחרי גיל 45 גם ערכי PSA.
  5. ברוב המקרים מתברר, אחרי בדיקת הדם, שיש צורך באיזון הורמונאלי, ואז מצרפים לטיפול בלויטרה גם תוספות של טסטוסטרון, שמאפשר טיפול יעיל בבעיות זיקפה במקרה והכדור לא השפיע מספיק על הזיקפה.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו