להגיע לאורגזמה נרתיקית

איך לגרום לבחורה לגמור

האורגזמה הנרתיקית נחשבת לסוג של אורגזמת על משום שהיא מחייבת בשלות ובגרות מינית ומשלבת הגעה למצב מוחי מסוים אצל האישה תוך כדי גירוי מחדירה ממושכת של הגבר. זוהי אורגזמה של התמסרות ושיתוף פעולה מיני, זו האורגזמה הזוגית. אורגזמה נרתיקית היא סוג של אורגזמה המתאפשרת כשנוצרים תנאים בהם האישה, מתוך בטחון ואמון בבן זוגה, שרויה במצב מנטלי של רפיון וניתוק מנטלי. למצב הזה אני מתכוון כשאני מדבר על התמסרות. המיטה הזוגית היא מקום בו מתקיימים חוקים אחרים של איזון בין שני בני הזוג. "מה שקורה במיטה, נשאר במיטה", ולכן הפעם, כדאי לך לתת לו להוביל.

בכדי להפןך למאהבת המושלמת את צריכה לדעת להנות מיחסי מין, להיפתח ולהגיע למגוון סוגים של אורגזמות. הדרך הטובה ביותר לגלות את האורגזמה הנרתיקית היא קודם כל להסכים ולהתמסר, כך תאפשרי לעצמך להיות פאסיבית בזמן החדירה, רק תפנטזי.

הטעות שרוב הנשים עושות זה שהן מחפשות את אותן התחושות שהן מצפות להן בזמן הגירוי של הדגדגן במקום להיות עם ראש פתוח ולהיות מוכנות לגלות דרך חדשה ליהנות .

אורגזמה נרתיקית מתחילה ב 60 דקות של אהבה

אתם צריכים להכיר את הכלל של ה 20 דקות כפול 3. זאת אומרת לפחות 20 דקות של אווירה נעימה, ליטופים ונישוקים לא מיניים, 20 דקות של ליטופים מיניים ושל מין אוראלי ו 20 דקות של חדירה. הכול צריך להיות באווירה נינוחה.
בנוסף, על מנת להגיע לאורגזמה נרתיקית, האישה אמורה להיות "מנותקת" ממה שקורה במיטה ולא מרוכזת בתחושות שהיא מרגישה, בעיקר מאזור האגן. משם שום דבר לא יקרה, המרכז העצבי של האורגזמה הנרתיקית נמצא במוח ולא במקום אחר, הגירוי אמור להגיע מכל הגוף ולא רק מהאגן.
זאת אומרת שהאישה צריכה לנסות "לחלום בהקיץ" ולהיות די פסיבית בשלב של החדירה, רק לפנטז ולעבוד מהראש.

להתקרב לאורגזמה נרתיקית באמצעות מספר תרגילים:

יש להזיז את האגן, את הצוואר, כדי לשחרר את השרירים ולהעביר תחושות. רצוי לשים מוזיקה מרגיעה ואהובה ולפנטז מכל החושים. העצה הטובה ביותר היא לא להיכנס לאובססיה בנושא ולא להתאמץ להשיג אורגזמה, היא תגיע בהפתעה, ברגע של נינוחות , רפיון וגירוי.

כדאי להיות רפויה ככל האפשר, לפנטז באותו רגע ולנשום עמוק.

אורגזמות דגדגניות וגירויים מיניים הם מהנים ובהחלט מספיקים לחיי מין טובים ומספקים. אפילו אם לא מגיעים לכל סוגי האורגזמה, לא צריך להרגיש כאילו משהו חסר, אלא להתייחס לאורגזמה הנרתיקית כהפתעה נוספת שהגוף שלנו אולי ייתן לנו יום אחד. בינתיים כדאי להמשיך להנות ולחפש את האורגזמה החדשה הזאת ברוגע וללא לחץ, כחלק מהמסע הזוגי המשותף שלנו.

אם בכל זאת רוצים ללמוד איך לקבל אורגזמה נרתיקית, אפשר לפנות לייעוץ בנושא אצל רופא סקסולוג.

בטיפול מיני מסוג זה, ברוב המקרים אני אוהב שהפרטנר משתתף אחרי מספר טיפולים. ההצלחה של טיפול מיני בחוסר אורגזמה או חוסר סיפוק מיני גבוהה מפני שנשים הן תמיד הפציינטים הכי רציניים. והכישלונות קשורות ברוב המקרים להגבלות של בן הזוג הקשורות בחוסר סנסואליות או למחסום רגשי אצל האישה.
ברוב המקרים נשים שמגלות סוף סוף אורגזמה נרתיקית, או יותר נכון – מוחית , מגלות אותה ב"טעות" אחרי ערב נחמד, קצת אלכוהול, מעט עייפות שהפעם יכולה לעזור כדי להגיע לרפיון ונינוחות ולאפשר להן להתמסר לפרטנר שהן בטוחות בו ללא הגבלה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו