לא מצליחה לגמור

"למה אני לא מצליחה לגמור?" שואלת אותי אדוה (שם בדוי) בפגישתנו הראשונה. אדוה בת 32, יש לה בן זוג למעלה משנה, והיא לא מצליחה לגמור, מה שמפר את שלוותה ואת שלוות יחסיה האינטימיים עם בן זוגה. אדוה אינה יוצאת דופן, אתם ודאי יודעים זאת. כמות הנשים שאינן מצליחות להגיע לאורגזמה גבוהה יותר מהכמות של אלו שכן. לא מצליחה לגמור? ננסה במאמר הבא להבין מה ההשפעות והגורמים, מה ההשלכות, וכיצד ניתן לטפל בתופעה.

למה אני לא גומרת?

ראשית עלינו להבין כמה דברים בסיסיים, שמסתבר שאינם טריוויאליים. נשים וגברים זה עולם שונה, על אחת כמה וכמה בסקס. היכולת של גבר להגיע לאורגזמה ולגמור, והיכולת של אישה להגיע לאורגזמה ולגמור, אינה אותה היכולת. אצל הגבר זה פיזי יותר, אצל האישה מעורב גם הרגש (נו מה, כמו תמיד).

לאישה לרוב לא יספיק רק הגירוי הגופני נטו על מנת לגמור, היא תעדיף להרגיש בנוח, להרגיש בטוחה, להרגיש נאהבת, להיות משוחררת. האם אלו קלים להשגה? אנחנו כבר יודעים את התשובה. לא תמיד.

אין דבר העומד בפני הרצון?

נשים יקרות, אגלה לכן סוד. לפעמים, כשרוצים משהו יותר מדי, הוא רק נהיה יותר ויותר בלתי מושג. המרחב המומלץ לאישה כדי להגיע לאורגזמה הוא מרחב בטוח,רפוי , נינוח ומאפשר. ברגע שנכנס לשם כוח הרצון, והאישה רוצה, מאוד רוצה, לגמור, אני יכול לומר בוודאות שרוב הסיכויים שזה לא יקרה. מדוע? כי כדי לאפשר לזה לקרות, כדאי לשחרר, לעשות מקום. שריר מכווץ לא מעביר תחושות. כשאת מאוד ממוקדת מטרה , הגוף דרוך ואת מאמצת את השרירים. כדי להגיע לאורגזמה נרתיקית צריך , ההפך , להרפות בעיקר את שרירי הצוואר והמותניים, ולהיכנס למוד נפשי המאפשר פנטזיה או חלימה בהקיץ.

תעלומות גוף האישה

רובינו לא עברנו שיעורים בצעירותנו כיצד להכיר את גופינו וכיצד להגיע לאורגזמה. האמת היא שכל אישה הולכת במסע הנשי שלה לגילוי נסתרות גופה, כי זה לא כ"כ פשוט כמו אצל הגבר.. אצל האישה האורגזמה יכולה לבוא לידי ביטוי בשני אופנים עיקריים: "בחוץ" ו"בפנים". "בחוץ", הכוונה היא לאורגזמה כתוצאה מגירוי של הדגדגן, "בפנים" הכוונה היא לאורגזמה כתוצאה מחדירה. יש גם סוג של אורגזמה המשלבת את שתיהן. אין היררכיה בין שתי האורגזמות שתיהן /שלושתן חשובות , אין מדובר באורגזמה אחת בוגרת ובשניה אינפנטילית , כפי שחשב פרויד

לא גומרת מחדירה

נשים רבות פונות אליי עם האימרה המפורסמת: "אני לא גומרת מחדירה". בניגוד לאורגזמה הדגדגנית שהיא קשורה לגירוי מכני של הדגדגן , האורגזמה הנרתיקית היא ממקור מוחי. היא דורשת מצב רוח ותנאים של נינוחות ופאסיביות. היא מגיעה אחרי כ 20 דקות של חדירה כשהאישה בתנוחה פאסיבית בעיקר. אפשר לבלות את כל החיים בנסיון להגיע לאורגזמה המוחית, נרתיקית אבל בלי לחץ. בינתיים אני מציע שתהני מגירוי הדגדגן ותלמדי להגיע לאורגזמה ממנו. פעם אחת ואז פעמים רבות עם הפסקה של כמה שניות בין אחת לשניה .

ליהנות מהדרך

הגורם מס' 1 להעלות את הסיכוי להגיע לאורגזמה נרתיקית הוא לא להיות מרוכזים בניסיון להגיע לאורגזמה. אל תחשבו על האורגזמה, על זה שאתן רוצות לגמור, על זה שאתן לא מצליחות לגמור, על זה שאתן בטח מבאסות את הפרטנר שלכן במיטה. כל המחשבות הללו הן בדיוק המשוכות הקלאסיות שמעכבות אורגזמה. כמו שכתבנו בתחילת המאמר, אצל נשים לא מדובר רק בעניין פיזי, אלא גם בעניין רגשי נפשי.

מה עושים במקום? נהנים מהדרך! על מנת להגיע לאורגזמה, ההנאה מהדרך היא חיונית, ההתענגות היא הכרחית, אחרת זה לא יקרה. אם המחשבות הולכות למקומות אלו, פשוט חיזרו להיות נוכחות ברגע הזה, בחווייה שמתרחשת עכשיו. בלי מחשבות וניתוחים. בהתחלה זה נראה קשה ובלתי אפשרי, אבל זה בסך הכל עניין של אימון.

כמה זמן בממוצע לוקח לאישה לגמור?

כפי שציינו בתחילת המאמר גוף האישה הוא לא מכונה, בניגוד לגבר שיכול לגמור רק מגירוי פיזי האישה צריכה את כל התנאים על מנת לגמור: להרגיש נאהבת, גירוי חיצוני ופנימי, רוגע ובטחון כפי שאתם רואים הפרמטרים הללו לא נמדדים בזמן אלא, בתחושה שאתם נותנים לאישה שלכם.

דבר אחד בטוח אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי של האישה להגיע לאורגזמה אל תוותרו על המשחק המקדים, השקיעו כמה שיותר זמן בהעצמת הגירוי וההנאה לפחות 10 דקות לפני שאתם מתכוונים לחדור. כמובן שהזמן הממוצע שלוקח לאישה לגמור משתנה בין אישה לאישה (כמובן שזה תלוי גם בפרטנר), אבל הערכה גסה היא מינימום של 10-15 דקות של גירוי דגדני (חיצוני) ועוד כ-10 דקות של חדירה.

ייעוץ מקצועי אצל ד"ר דריי

במרפאה של ד"ר דריי, תוכלי לתת תשומת לב לנושא המורכב הזה ממספר זוויות. תוכלי ללמוד להכיר את גופך ואת איברי המין, את הנקודות בעלות הפוטנציאל לגירוי גבוה. תוכלי לעבור טיפול אשר יסייע לך להכיר את הדרך המובילה לאורגזמה, ולאחר שהגוף מכיר אותה, הדרך לשם "לבד" היא קלילה ביותר. לפעמים גם מספר פעמים של ייעוץ פיזי ומיני, שיכולות לשחרר באופן נפשי את המועקה והרצון, לשחרר את תחושות האשמה, ולהצליח להיפתח פיזית למקום שמוביל לאורגזמה, עושות את העבודה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו