שיפור דימוי הגוף – שלושה טיפים מעשיים

לפעמים כמה הרגלים טובים ופשוטים, עושים את ההבדל. לפניך שלושה רעיונות פרקטיים לשיפור דימוי הגוף והדימוי המיני: תחתונים מחמיאים ונוחים, זמן עם עצמך בעירום והתייחסות לקו הביקיני. אל תהנהני בראשך. התחילי עוד היום!

1. לבלות יותר בעירום

זה אולי נשמע מוזר ואפילו מפחיד, אך מתחילים להרגיש יותר נוח בעירום כאשר נמצאים בעירום יותר זמן, ולעיתים קרובות יותר. כאשר לא נוח לך לשהות לבד בעירום, בוודאי שלא תרגישי נוח בעירום עם בן הזוג.

כמה זמן יוצא לך לבלות עם עצמך בעירום? כן, ממש בעירום מלא, טבעי? תתפלאי לגלות כמה נוח את יכולה להרגיש עם עצמך וכמה מחוברת לגופך תרגישי, אחרי שעה או שעתים רצופות של התערטלות כשאת לבד (בעיקר אם את לא טורחת להסתכל במראה מדי חמש דקות.

אני מתאר לעצמי שבסדר יומך העמוס כשסובבים אותך אנשים רוב הזמן, קשה לך אפילו לדמיין את עצמך מפנה זמן לרעיון משונה שכזה אך אני באמת ממליץ לך לנסות זאת. בפעם הבאה כשאת מוצאת את עצמך לבד בבית ולא מצפה לאף אחד בקרוב, נעלי את הדלת, התפשטי לחלוטין, ובצעי את אותן פעולות יומיומיות (כתבי במחשב, קפלי כביסה, בצעי שיחות טלפון דחופות, בשלי ,שלחי מיילים, התעמלי על המזרון…) בעירום מלא. בהתחלה זה ירגיש לך מוזר, אך כשתתרגלי, אחרי כמה פעמים, התחושה תהיה משחררת וסקסית.

2. להתחדש בתחתונים מתאימים

אני מזמין אותך להתמודד עם אותה מגירה עליונה שמכילה את בגדייך התחתונים. הגיע הזמן לנפות את אוסף התחתונים שלך ולהיפטר מכל אותם תחתונים שלא היית מוכנה להיתפס לובשת אותם אם, חס וחלילה, היית מגיעה לחדר מיון באמצע היום והיית נאלצת להישאר בבגדייך התחתונים מול הרופאים. זהו הקריטריון.

נצלי את ההזדמנות לזרוק תחתונים ישנים, בלויים או את אלו העשויים מבד סינטטי. השאירי את תחתוני הכותנה הנוחים שגם נראים טוב. הקפידי על לבישת תחתונים נוחים, בהתאם למידה שלך, ובגיזרה המחמיאה לגופך, מכותנה. תחתוני כותנה מייצרים את הסביבה האידיאלית עבור איברי המין שלך. את יכולה לשמור כמה תחתונים מאוד לא נוחים אבל מגרים מאוד שגורמים לך להרגיש כמו אלילת מין.

אם את מעדיפה ללבוש תחתוני חוטיני, גם כאן כדאי להקפיד על רכישת תחתונים מבד נושם. אני ממליץ לא לבחור בחוטיני שחוט בלבד מקשר בין החלק הקדמי והאחורי שלו, משום שהחוט הזה זז ממקומו ונע בין אזור הנרתיק לאיזור פי הטבעת בזמן שאת בתנועה. תזוזות כאלה של החוט יכולות לגרום למעבר של חיידקים מפי הטבעת אל איבר המין , ואת מסתכנת בזיהום, או בגירוי של רקמות איבר המין.

בחרי בחוטיני הכולל בד המשתרע על פני אזור המפשעה מלפנים ומאחור, כדוגמת הפרפר שמשאירה יותר בד על הישבן ועדיין חשופה מספיק ומונעת את מראה קווי התחתון דרך הבגדים ומאוד סקסית.

לפעמים אל תלבשי תחתונים בכלל, הגיעי לפגישה עם בן זוגך והזכירי לו כבדרך אגב שאינך לובשת דבר מתחת לשמלה, או לבשי תחתונים סקסיים, הורידי אותם מתחת לשולחן והגישי לו אותם.

3. להעריך מחדש את קו הביקיני

טיפוח אזורים אינטימי הוא דרך נוספת להעריך ולשפר את האנטומיה המינית כדי להרגיש יותר טוב עם הגוף.
כאשר האזור האינטימי מטופח זה בהחלט משפיע על התחושה הסקסית הסודית שלנו והקטנת נפח שיער הערווה ועיצובו משפיע על החוש האסטתי של הגבר, שגם אם הוא חובב את המראה הטבעי, בהחלט מעריך את ההשקעה.
אגב, את יכולה גם להציע לו לבצע "עבודת תחזוקה ולדלל את שערות הערווה. מספיק שתציעי לו שבעזרת גזירה נכונה, אופטית, איבר המין שלו נראה יותר גדול, כאשר הוא אינו טובע בשיער גוף.
בחרי את הסגנון המתאים לך להתנסות, מבוהמייני כאילו טבעי עד ברזילאי קצוץ, ואז גלחי או הסירי את השיער העודף בשעווה. רק כשתגיעי לסגנון התספורת המתאים לך ונוח לך ביותר, רק אז אני ממליץ להעזר בשיטות שמרחיקות שיער לצמיתות.
סגנונות טיפוח שיער הערווה העיקריים הם:
1. קו בקיני: הורדת שיער מיותר שחורג מגבול בגד הים.
2. ברזילאי: הורדת מרבית שיער הערווה, והותרתה של רצועת שיער דקה לאורך השפתיים הפנימיות.
3. פלייבוי: בדומה לברזילאי, אבל מסיר את כל השיער כולל אזור השפתיים הפנימיות , מותירה פלומת שיער סמלית בלבד.
4. ספינקס: הורדת כל שיער הערווה. חלק מהנשים מרגישות מאוד חשופות בלי כל חתימת שיער , גם לא סמלית. וחלק מהנשים טוענות שהגברת הרגישות שנוצרת עקב העדרו של השיער גורמת להן לתחושה מאוד סקסית: תחושה חדשה ומפתיעה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו