טיפול בשפיכה מוקדמת לגברים ללא בת זוג קבועה

טיפול בשפיכה וגמירה מהירה

עד שפרסמתי את השיטה הזו לא הייתה אפשרות לרווקים הסובלים משפיכה מוקדמת לטפל בעצמם. לפי מסטרס & ג'ונסון ללא פרטנרית אין כל אפשרות של טיפול , והפציינטים האלה נשארו ללא פתרון טיפולי. בשיטות טיפוליות אחרות הפציינטים האלה נשארו דחויים והרגישו תחושה של נכות מלהתחיל קשר רגשי חדש שתמיד מלווה בהמון דאגות מבחינתם. זאת אומרת, שהפציינטים האלה חיפשו פרטנרית חדשה שגם תסכים להיות בתפקיד של המטפלת.

המחשבה הזו מאוד מלחיצה וגם לא לגמרי מקילה להתחיל מערכת רגשית חדשה עבור גברים שבדרך כלל מגדירים את עצמם כמאוד ביישנים או מאוד מתוסבכים ומרגישים לא בנוח בתחילת קשר לגבי בת הזוג. במקרים האלה כשאין יחסי מין טיפול יומיומי לא נראה לי מוצדק, ואני מעדיף שימוש נקודתי תרופתי לפני קיום יחסי מין.

מתחילים בשני מפגשי ייעוץ  ראשוני דומים לאלו שאני נותן לפציינטים הנמצאים במערכת מינית סדירה. הייעוצים האלה עוזרים לי להכיר את הפציינט ולראות האם נכון, כפסיכותרפיסט, להציע עזרה גם בתחומים אחרים שאינם רק שפיכה מוקדמת. בד"כ מתחילה פסיכותראפיה עם מטרות יותר נרחבות.

לרווקים הקמתי מערכת מאוד יעילה שמחזקת את הפציינט בקיום יחסי מין , ובחיים האינטימיים.

בין שני הייעוצים הראשונים אני ממליץ לבדוק את השפעת הטיפול התרופתי ע"י אוננות, אם זה משהו שמקובל על ידם ( מבחינה דתית או רגשית), אוננות שאמורה לקרות 4 שעות אחרי לקיחת התרופות בפרק זמן של 8 שעות.

בהמשך הפציינטים מקבלים הוראה לקחת תרופה לפני ערב שאולי יכול להיות מפגש מיני.

מינון ועיתוי לקיחת התרופה משתנה בהתאם לפציינט ולאורח חייו .

שיטה זו מאפשרת לפציינט רווק או שאינו מקיים יחסי מין סדירים ועם בת זוג קבועה לנהל את חייו כפי שהוא רוצה.

ההתקדמות במצב הרגשי שלהם עולה בשיחה במהלך הייעוצים שמטרתם או לשמור על קשר עד שיצליחו להיות במערכת יחסים או ללוותם עד לפתירת בעיית השפיכה המוקדמת ללא צורך בתרופות.

 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו