ייעוץ וטיפול זוגי

איך להפוך את המיניות הזוגית שלכם ממקום מפלג וכואב למקור של אושר, סיפוק ותמיכה?

הקליניקה שלנו מיוחדת בכך שהיא מתמחה בטיפול זוגי ומיני משולב. ברור שבעיות זוגיות, לאורך זמן, בוודאי יהרסו כל חלקה טובה במיניות ובאינטימיות של בני הזוג, ובוודאי שמיניות בלתי מספקת תוביל לתסכול וקרירות רגשית שבהכרח תוביל לפגיעה בזוגיות , גם אם היא טובה מבחינות אחרות. ולכן, בקליניקה של ד"ר דניאל דריי אנו לא מפרידים בין טיפול מיני, רגשי וזוגי. הכול קשור להכול. בעיות זוגיות נפתרות במרחב הרגשי והזוגי בין בני הזוג, ובעיות זוגיות נפתרות במלואן, רק כי התייחסנו וטיפלנו גם באיכות חיי המין.

מתוך הספר לאהוב במאה ה-21

  • ז'ראר בן החמישים ושתיים הוא גבר גבוה ובנוי לתלפיות, חובב נלהב של כפר הנופש הנטוריסטי בקאפ ד'אגד שבדרום צרפת ושל הלילות נטולי העכבות והמטורפים שם, שבהם הנשים נחשבות למלכות. זה עשרים וחמש שנה הוא מבלה שבועיים מדי קיץ בסדום ועמורה מודרנית זו עם אותם חברים.

    ז'ראר הוא אדם בעל כישרון טכני מפותח, מנהל מוסך שמגלה סקרנות רבה בכל נושא. באחד המועדונים בכפר הוא אלתר מעין סדנה על אחת הספות. ברגע שהוא מתיישב עליה, משתרך לצדו תור ארוך של נשים הממתינות שיחדיר את אצבעותיו לתוך הנרתיק שלהן ויגרום להן לשפוך. וזה מצליח לו בכל פעם מחדש. המוסכניק הזה מכיר את אזור הג'י יותר מכפי שמכירים אותו גינקולוגים מוסמכים רבים, פשוט מפני שהוא מתעניין באמת בגוף האישה ובמבנהו, בלי שיתעמק בו יותר מדי, במלוא מובן המילה.

    בכל מה שקשור למיניות האישה שוררת עדיין בורות גדולה. מה האמת לגבי נקודת ה-ג'י? כמה סוגי אורגזמות יש? למה ומה נשים שופכות? היו מאלה שיודעים את העובדות אחרי שתקראו בספר "לאהוב במאה ה-21"

 

מטרת הטיפול הזוגי היא להחזיר לבני הזוג את האהבה, האמון, התשוקה והתפקוד המיני התקין. את כל מה שהיה פעם הטוב בזוגיות שלכם. תלמדו לתקשר מחדש ובצורה בריאה. תבינו ותתעדכנו בצרכים הרגשיים והמיניים של בני הזוג שלכם. נגשר על המחלוקות דרך הבנת מקור המצוקות ונשנה דפוסי התנהגות הרסניים. השינוי והצמיחה יגיעו במהירות, כשתלמדו להפיק שוב אושר ושמחה אחד מהשני, ותצמצמו את המרחק המיני והאינטימי שנוצר ביניכם – עד להחזרתכם לחיי אהבה מחזקים, בונים ומספקים.

תהליך הטיפול הזוגי

כשאני יושב מול זוג מטופלים, אני זקוק למידע מקיף ונרחב ושואל שאלות בהתאם. אני דואג לקבל תמונה כללית מבני הזוג כשישבו מולי יחד. אני מתרשם ממה שאמרו ובוודאי ממנגנון התקשורת והמסרים של שפת הגוף של שניהם. בדרך כלל אני מקבל, בנוסף, לרוב כבר בפגישה הראשונה, את כל אחד מהם בנפרד כדי לקבל את הפרספקטיבה של כל אחד מהם על המצב איתו הם מתמודדים. חשוב לי לברר, כשאני נמצא עם כל אחד בנפרד, האם הוא עדיין אוהב את בן /בת זוגו. מניסיוני ולפי תפיסת עולמי (רומנטיקן, כבר אמרנו?) אי אפשר ואולי לא צריך להציל קשר שאין בו אהבה. אם ישנה אהבה הדדית בין בני הזוג, והם מספיק מחוייבים כדי לנקוט בצעד הכל כך דרמטי וחשוב של להגיע לייעוץ הזוגי כדי להישאר ביחד, אני בדרך כלל מצליח, עם בני הזוג, למצוא את החמלה, התקשורת, התשוקה והסליחה שאבדו להם בדרך, כדי לשוב ולהיות מאושרים.

טיפול זוגי הוליסטי

אצל מטופלים החיים עם בני זוג, הדרך לפתרון של כל בעיה סקסולוגית משלבת גם טיפול זוגי (גם לבד אם בן או בת הזוג לא רוצים להצטרף), והפתרון לכל בעיה זוגית משלב גם התייחסות לפן הסקסולוגי: איכות ושיפור הקשר המיני בין בני הזוג. הטיפול בקליניקה הוא הוליסטי, ומשלב תמיד תמיכה נפשית וגם גופנית. אנו מתמחים בטיפול זוגי עקב מקרה בגידה, בטיפול בבעיות תקשורת זוגית, טיפול זוגי במקרים של פערים בחשק המיני בין בני הזוגובטיפול בבעיות בחשק המיני או התפקוד המיני.

 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו