למה המצאתי שיטת טיפול חדשה בשפיכה מוקדמת

טיפול בשפיכה וגמירה מהירה

שנות התשעים. אלו היו השנים הראשונות של עבודתי כרופא סקסולוג בקליניקה שלי, הקליניקה הראשונה לסקסולוגיה ואנדוקרינולוגיה בליון, צרפת. למרות שסיימתי בהצטיינות לימודי סקסולוגיה בבית הספר הטוב בעולם בתחום זה, עדיין אז לא ניתן לי כל כלי טיפולי לשפיכה מוקדמת. תכננתי אז לטפל בעיקר בבעיות זיקפה והופתעתי לראות מבין מטופלי הגברים אחד, אלף, ועשרת אלפים פציינטים שכולם הציגו לי, כל אחד בדרכו, בקשה לטיפול בשפיכה מוקדמת.

הצורך למצוא פתרון לבעיה הנפוצה מאוד של שפיכה מוקדמת נכפה עליי מתחילת עבודתי כמו גם האתגר לפתור מצוקות של מטופלים רבים. הרגשתי תחושות תסכול לנוכח העובדה שלא נמצא לי בלימודיי הרבים מענה לבעיית השפיכה המוקדמת.

בקשר בין רופא –פציינט –סימפטום הרגשתי מאוד רחוק מדמות המטפל האידיאלי.

כל הפתרונות לבעיית השפיכה המוקדמת שקיבלתי בלימודי האנדרולוגיה, סקסולוגיה, פסיכולוגיה רפואית, ביולוגיה של טיפולי הפריה, היפנוזה, טכניקות קוגניטיביות ,טכניקות של סקוויז (לחיצות) פסיכותראפיה, סטופ אנד גו, כל הטכניקות האלו הפכו להיות לא מספקות ומאוד לא מועילות.

לכן הייתי צריך להקשיב לפציינטים,לעשות אנליזה ולהבין את ההתנגדויות שלהם לאותן הטכניקות שהם כבר ניסו לפני שהגיעו אלי, מתוך מטרה להצליח לבוא עם תשובות טובות ופתרון לכל אחד.

האתגר שלי היה למצוא דרך בין הכול דיבורים והכול פיזי. למצוא את הפשרה והנכון בין שיטות הטיפול האמריקאית והאירופאית. עד שהמצאתי את שיטת הטיפול הזו, לפי כל שיטות הטיפול הקודמות הנוכחות של שותף מיני היה הכרחי וכתוצאה מכך כל הרווקים לא יכלו לטפל בעצמם והרגישו עוד יותר לבד וללא פתרון.

לפי השיטה שלי אפשר לטפל גם ברווקים שאין להם בת זוג, הסובלים משפיכה מוקדמת.
שיטת הטיפול שלי היא הוליסטית, שילוב של גוף ונפש. אני, כמטפל שהוא גם רופא וגם פסיכותרפיסט משתמש בכל הכלים העומדים לרשותי כדי להביא את הפתרון הגופני והנפשי עד התוצאה המושלמת, שבסופה הגבר שולט על הזמן עד השפיכה שלו.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו