שיטת הטיפול בוגיניסמוס ובוסטיבוליטיס של קלודין הטב ודניאל דריי

טיפול מיני אצל רופא סקסולוג

המגבלות והסבל עליהם סיפרו לי פציינטיות הסובלות מכאבים שמונעים מהן לקיים או להנות מיחסי מין, הביאו אותי לחפש את הדרך להבריא אותן ולהביא לפתרון המצב הבלתי נסבל שהן נתונות בו. יחד עם הפיזיותראפיסטית מומחית בשיקום אורו- גניקולוגי קלודין הטב-בלום, פיתחנו שיטת טיפול משולבת. הטיפול הוא ללא התערבות כירורגית. במרפאה שלי ושל קלודין הטב-בלום השתתפו עד כה בטיפול המשולב כ- 200 נשים שכולן דיווחו על תוצאות חיוביות.

84% מבין הפציינטיות אינן סובלות מכאבים ביחסי מין בסוף 12 הפגישות.

16% מהן דיווחו על שיפור חלקי בלבד , והן זקוקות לעוד פגישות טיפול.

לאחר האבחון, שמתרחש לרוב בנוכחות שנינו , קודם כל תפקידי, כפסיכותרפיסט, להבין את המקור הנפשי מילדותה או מנסיון חייה של האישה  שהביא או תרם להווצרות של הוגיניסמוס או הוסטבוליטיס. בשלב השני הידע והכלים שלי כרופא מאפשרים לי לטפל בפגיעה בעור האופיינית לוסטיבוליטיס. אחרי שהדלקת טופלה כך שאינה יותר במצב של כאב כרוני, הפציינטית נפגשת מספר פעמים עם הפיזיותראפיסטית קלודין הטב שתפקידה לפתור את בעיות התפקוד, מאחר וגם לאחר ריפוי הדלקות פיתחו נשים אלה, באופן בלתי-מודע, מתח שרירים באזור רצפת האגן והנרתיק, וכתוצאה מכך נוצר רפלקס של כאב . שרירי האזור נמצאים במצב מתמיד של כיווץ-יתר.

במקביל, תפקידי כסקסולוג הוא לחבר בין התוצאות הנפשיות, הגופניות והזוגיות שהושגו, להשלים את הטיפול ולהחזיר אותה לתפקוד מיני מהנה.

מטרת הטיפול המשולב בוסטיבוליטיס ובוגיניסמוס היא להשיג הרפיה, לסלק את הכאב, לטפל בתופעות הפתולוגיות, להביא מחדש לאיזון של הגוף, להחזיר לחולה את הביטחון העצמי ולאפשר קיום יחסי-מין מספקים.

באמצעות הטיפול נשים לומדות לשלוט על שרירי רצפת האגן באמצעות הרפיה וחיזוק, וכך להעלים את תחושת הכאב. חשוב להבריא את גופה ואת נפשה ולהחליף את זכרון הכאב באסוציאציות מיניות של הנאה.  חשוב להשיב או לבנות עם האישה דימוי גוף חיובי.

הגישה ההוליסטית כוללת שילוב של שיטות שונות, הכולל טיפול סקסולוגי ופסיכותראפי, טיפול התנהגותי, טיפול תרופתי , "ביופידבק", תרגילים, סימולציה, דיאטה והרפיה. לכל אישה מינון שונה של המרכיבים הללו בטיפול שלה.

הטיפול בבעיות הדלקתיות ושיחות הפסיכותראפיה המינית עם ד"ר דניאל דריי נמשכות כ-3 פגישות .

הטיפול אצל הפיזיותרפיסטית קלודין הטב–בלום נמשך כ- 9 פגישות.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו