איך חיזוק רצפת האגן יכול להכניס פלפל לחדר המיטות

חיי המין שלכן מדשדשים ואתן מחפשות דרכים להצית את הלהבה מחדש? הנה כמה רעיונות מלהיבים ובעיקר אפשריים, להכניס עוד הנאה לחדר המיטות. והפעם, הדגש על הנאה ובריאות האישה.

כתבת אורח

חיזוק רצפת אגן – טוב לבריאות ומשפר את המין

נשים רבות חוות היחלשות של רצפת אגן, לעתים בעקבות לידה, ולעתים ללא קשר להריון וללידה. חיזוק רצפת האגן ואימון שרירי האגן, יגרמו ליכולת לכווץ אותו היטב בזמן האקט המיני וליהנות מחיכוך טוב יותר והגעה לפורקן עוצמתי יותר. איך תעשו את זה:

כדורי/משקולות קיגל: ערכה של משקולות המסייעות לחיזוק שריר רצפת האגן ותפקוד השרירים והתמיכה באיברי האגן. מדובר במשקולת קטנה, מצופה סיליקון שמאפשרת אימון הדרגתי לכל אשה, בהתאם למאפייניה האנטומיים. את המשקולת מכניסים לנרתיק, ומבצעים תנועות קלות של האגן והרגליים בעמידה. המטרה: לשמור על המשקולת במקומה. הדרך לעשות זאת היא באמצעות כיווץ הנרתיק, פעולה, שעם הזמן תהפוך לטבעית ותחזיק את שרירי רצפת האגן.

משקולות קיגל הן אפקטיביות, עוזרות בחיזוק רצפת האגן ומשפרות משמעותית את מדד איכות החיים. בזכות האימון בעזרתן, השיפור במדדי הסיפוק המיני, כולל תשוקה, עוררות, סיפוק ופחות כאב הוא משמעותי. ככל ששרירי רצפת האגן הם חזקים יותר, כך משתפרת היכולת להדק את הנרתיק בעת החדירה, דבר שיגביר את ההנאה, גם של בן הזוג.

ביצי יוני/ביצת ג'ייד: תוכלו לקרוא לה גם "ביצת הפתעה", בשל התוצאות הטובות שהיא מביאה בכל הקשור לחיי המין. כדור בצורת ביצה המוחדר לנרתיק ומאפשר אימוני שליטה על שרירי הנרתיק, דבר שיוביל להגברת האנרגיה המינית וללימוד שליטה, גם באורגזמות.

לאחר החדרת ביצת ג'ייד לנרתיק, יש לבצע כמה תרגילי כיווץ והרפיה של שיריר הנרתיק (כמו בזמן מתן שתן ולחילופין התאפקות). השימוש בביצת יוני מעצימה את העונג המיני, עם שרירים חזקים שתורמים לחיכוך רב יותר, שליטה על התנועות בזמן קיום היחסים ושיפור הגמישות.

אימוני פילאטיס: בשיטת פילאטיס יש דגש רב על תרגילים שמטרתם לחזק את רצפת האגן, כמו גם תרגילי נשימה שיסיעו רבות בעת קיום יחסי מין, מבלי להתעייף לאורך זמן:

  • שבו בישיבה זקופה, כשהבטן אסופה ומכווצת פנימה. לחצו פנימה ולמעלה את שרירי רצפת האגן. חזרו על פעולת הכיווץ והשחרור כעשרים פעמים. תרגיל זה יחזק את שרירי רצפת האגן ואף ילמד אתכן לשלוט בהם. ניתן לבצע את התרגיל בכל זמן, בכל מקום, כל יום. נסו להחזיק את רצפת האגן כשהיא אסופה למשך מספר שניות לפני הרפייתה. עפ הזמן תיווכחו שמשך זמן ההחזקה מתארך. נסו להגיע ל 10 שניות. בין הניסיונות אפשרו 10 שניות של מנוחה.
  • בישיבה זקופה על כסא הטו מעט את הגב כשהוא זקוף קדימה, הניחו את יד ימין על ברך ימין ונתקו מעט את הרגל מהרצפה תוך כדי לחיצת היד כנגד הברך. נוצר לחץ איזומטרי (שרירי הפועל ללא שינוי המנח). נסו להחזיק כך את הרגל לוחצת כלפי היד והיד לוחצת כלפי הברך למשך עד 10 שניות תוך כדי איסוף רצת האגן. חזרו על הפעולה כ 10 חזרות עם הפסקות של 10 שניות בין החזרות. חזרו על הפעולה עם יד ורגל שמאל.

ככלל, אימון פילאטיס מסייע באיזון וחיזוק שרירי הגוף ושרירי הליבה, קואורדינציה ושיווי משקל, מגמיש את השרירים ועובד על כל שרירי הגוף. ברגע האמת, בחדר המיטות, תמצאו את עצמכן מסוגלות להרים את האגן גבוה יותר, להניף את רגליכן מעלה ללא מאמץ ולהמשיך בפעילות המינית זמן ממושך מבלי להתעייף.

הבונוס: האימון מסייע לחיטוב ועיצוב הגוף, דבר שרק תורם לתחושת הביטחון העצמי ודימוי הגוף שלכן.

פעילות גופנית לחיי מין טובים יותר

פעילות גופנית, תורמת לתפקוד גופני טוב יותר, משפרת את זרימת הדם, גם לאזור אברי המין, תודות לשיפור במערכת העצבים, מעוררת אנדורפינים וגם, בואו נודה בזה, מחטבת את הגוף ומשפרת את ההרגשה הכללית בנוגע למראה הגוף שלנו. מחקרים מצביעים כי איכות חיי המין בקרב מי שעוסק בפעילות גופנית קבועה היא טובה יותר מאלו שלא, כאשר תדירות חיי המין היא גבוהה יותר.

הקפידו לחזק את שריר ורצפת אגן, בצעו את התרגילים, הן במסגרת אימון מסודר והן בבית (חלק מתרגילי איסוף רצפת האגן ניתנים לביצוע בזמן נהיגה, שטיפת כלים או עבודה במחשב).

הפעילות מסייעת להרגעת מתחים והרפיה כללית, שמסייעת אף היא בשיפור חיי המין, במיוחד בעידן המודרני בו כולנו נתונים תחת לחצים רבים, עקב אורח חיים מהיר ותובעני.

 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו