איך לעזור לבן הזוג שמתרחק בגלל בעיות זיקפה

כשבן זוגך חווה בעיות זיקפה, זה עלול להשפיע יותר מאשר רק על יחסי המין שלכם. גברים, מגיל צעיר מבססים את הדימוי העצמי הגברי שלהם על כישוריהם כמאהבים ויכולתם לספק את בת הזוג שלהם תלויה, בראש ובראשונה, בעיניהם, בחוזק הזיקפה שלהם והשליטה שלהם בה. כשבן זוגך מתמודד עם בעיות זיקפה הוא ירגיש מבוכה ויסבול מאובדן ערך עצמי .הוא ינסה להימנע מכל מגע גופני , מפחד שהמגע יוביל ליחסי מין, והוא עלול לאכזב אותך שוב. גבר כזה יפסיק לגעת , לא יתקרב ללטף או לנשק, הוא יילך לישון מוקדם או מאוחר ממך. כשבן זוגך מתרחק ממך את מרגישה דחויה, אשמה בכך שאת לא מושכת אותו . את נפגעת ומתרחקת ממנו, ומוותרת על המאהב שלך, שמסתגר בתוך עצמו , ממציא תירוצים ומזניח את האהבה שלכם.

עם בעיות זיקפה?

הדרך לצאת מהמעגל השלילי הזה היא על ידי יצירת תקשורת בנושא והתמודדות משותפת עם משימת החזרה לחיי מין טובים. לפני שתשוחחי עם בן זוגך, חשבי על מה שהתרחש במערכת היחסים שלכם. ממתי שמת לב לשינוי שחל בו ולהימנעות שלו מקיום יחסי מין? האם את נמנעת מקיום יחסי מין כדי לא להביך אותו או כדי לא להתאכזב בעצמך? איך את מרגישה בקשר לגבריות שלו? האם את כועסת עליו? בגלל בעיות הזיקפה או בגלל ההתרחקות? האם את מדמיינת שהתרחקותו ממך קשורה בך או בהתרופפות הקשר ביניכם? מניסיוני אני יודע שאת הפתרון לבעיות המין של בן הזוג בסופו של דבר מביאה בת הזוג. הוא זקוק לך כרגע. נשים יותר מורגלות בפנייה לעזרה , ובפנייה לטיפול רפואי וזוגי, והן יותר מעודכנות ויותר פרקטיות.

קחי את בן זוגך לשיחה נינוחה על כוס קפה. המסרים שאת רוצה להעביר לו הם: אני מתגעגעת אליך אני אוהבת להתקרב אלייך ותמיד נהניתי לשכב איתך. חיי המין שלנו הם חלק חשוב ומהנה בזוגיות שלנו. אני לא מאשימה אותך, הבעיה היא זמנית ומשותפת, וזו הזדמנות לעשות רענון כללי למערכת היחסים ולמיניות שלנו. בוא נהיה אקטיביים ונפסיק להתעלם מבעיית הזיקפה. ההשפעות של הבעיה הפתירה הזו , משפיעה לרעה על מערכת היחסים שלנו , על הביטחון העצמי שלנו ועל ההנאה. אם נמשיך להתעלם, להזניח ולהתרחק, המצב רק יחמיר.

התנדבי להזמין עבורו תור לייעוץ אצל רופא סקסולוג והציעי להצטרף אליו. אחרי הטיפול הקצר אצל רופא סקסולוג, שישיב לבן זוגך את הזיקפה שלו וייתן לו את הביטחון לא להתעסק בזה יותר, הוא יהיה פנוי להשקיע מחדש במיניות ובאינטימיות שלכם. התקופה שבן הזוג סבל מבעיות הזיקפה, גרמה לכם להתרחק, ואולי לאבד את ההרגל להתקרב אחד לשניה, לפתות ולהרגיש מיניים. אחרי הטיפול, צריך ללמוד מחדש איך לשלב מיניות וקירבה גופנית בשגרת החיים שלכם. זוהי הזדמנות נפלאה ללמוד, לשדרג ולפתח את חיי האהבה שלכם. ניתנה לכם הזדמנות שנייה, שמחו בה, נצלו את היכולות המיניות המחודשות של בן זוגך, כדי להניע מחדש את התשוקה שלכם. חזרו לריטואלים מקרבים. התחילו לגעת שוב אחד בשניה, בלי סיבה מיוחדת. שבו קרוב כשאתם קוראים או צופים בטלוויזיה, חזרו להתנשק נשיקה ארוכה לפחות פעם ביום, חבקו אחד את השני כשאתם נפגשים למשך דקה. תרגישו שוב נוח להפגין חיבה כשאתם לבד וגם בפומבי. התלטפו.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו