המרכז למיניות מאושרת – אודות האתר

חברת INTERACTIVE T.L.V מציגה לפניכם את אתר המידע המקיף ביותר בשפה העברית בנושא שאחראי לחוויות הטובות או הרעות ביותר שלנו – חיי האהבה והמין. פנינו לד"ר דניאל דריי שהוא רופא, סקסולוג ומטפל זוגי מוסמך והוא פרש לפנינו את תפיסת עולמו , שהיא רומנטית ואופטימית ובד בבד מודעת לחולשות האנושיות ולפחדים ולמשקעים שמפריעים לנו לאהוב ולהיות נאהבים, ופירט עבורנו בכתבות ומדריכים ערוכים שנוגעים לכל מי שרוצה לאהוב , את כל מה שצריך לדעת על סקס זוגי נפלא , איך להגיע אליו ואיך לשמר ולשפר אותו.

בואו לחקור ולגלות את סודות המיניות האנושית בעזרת מאמרים ומדריכים מקצועיים שנכתבו ע"י ד"ר דניאל דריי במיוחד עבור אתר המרכז למיניות מאושרת, השתתפו בפורום סקסולוגיה אינטראקטיבי שבו יענה על שאלותיכם, וקבלו המון עצות ורעיונות, חידושים ופרספקטיבה חדשה על המיניות שלכם.

אהבה, כידוע, זה שביר. אנשים מתבלבלים בין תשוקה ובין אהבה. תשוקה ספונטנית עוברת אחרי שישה חודשים עד שנה, ואחרי זה מומלץ לא לקחת את המבנה הטוב והשביר הזה שבנינו כמובן מאליו, וכדאי להתחיל לעבוד בשימור , תחזוקה ופיתוח הזוגיות והמיניות שלנו. ואיזה כיף זה יכול להיות.

מבנה אתר המרכז למיניות מאושרת:

הכתבות באתר מחולקות למאמרים המסבירים על מיניות האישה, מיניות הגבר ועל מיניות הזוג ודברים שונים המשפיעים על איכות וההנאה שאדם יפיק מהמיניות שלו ומחיי המין שלו עם זוגתו או שלה עם בן זוגה.
המדריכים באתר המרכז למיניות מאושרת, נותנים כלים פרקטיים להתמודדות עם אתגרים של מאהבים והורים שרוצים להבין ולא לעשות טעויות בגלל בורות או חוסר ידע מיני. תמצאו כאן מדריך למחפשי אהבה , להורים ,לאוהבים בכל גיל, לזוגות צעירים ,לכואבים ולמי שרוצה להנות יותר.

גיוונים, חידושים ופיתוח הזוגיות מתאימים לזוגות שטוב להם ביחד. כשלא טוב – צריך לפנות לטיפול מיני או זוגי.

גם הסבר על טיפול מיני וזוגי , ועל כל שיטות הטיפול העדכניות ביותר תמצאו באתר המרכז למיניות מאושרת.

ד"ר דניאל דריי מאמין ש 90% מהזוגות שמתגרשים , מתגרשים בטעות.

לשיטתו של ד"ר דריי, אותם אנשים , לו היו רוכשים ידע, מקבלים הכוונה ואולי פונים לטיפול זוגי נכון בבעיותיהם הזוגיות והמיניות , היו מאושרים יותר ביחד בסופו של דבר לולא התגרשו.

לגבי אותם 90% מהזוגות ששוקלים גירושים או נתקלים במשבר זוגי ,הבשורה היא שנדיר שאנשים בוחרים בן זוג שלא יכול להתאים להם בכלל, גם אם בחרנו ממקום בעייתי ולא מטופל . והרי גם עם בן הזוג הבא ניתקל בבעיות דומות , ולכן כדאי לטפל בעצמנו ולא לפרק את הזוגיות

הטיפול העצמי מתנהל במקביל לניצול המשבר הזוגי ( בגידה, בעיות מיניות , מאבקי כוחות…) ,להבנת ושיפור מערכת היחסים ,להשגת אינטימיות ומיניות טובה.

אז היכנסו לאתר שלנו, למדו על עצמכם וראו כי מה שמעסיק אתכם או מפריע לכם, יש לו שם ,הסבר ופתרון.
קבלו עצות והכירו מחדש ואולי לראשונה את בן הזוג ,ובעזרת הידע בחרו את מערכת היחסים הרגשית – מינית שטובה לכם, וגרמו לזה לקרות, בחרו מחדש באותו בן זוג והתחילו לאהוב וליהנות.

אתם מוזמנים להצטרף לסדנא אישית לשיפור חיי המין והאהבה, לגברים ולנשים.
הסדנא תישלח אליכם חינם לתיבת המייל שלכם אחת לחודש. הצטרפו עכשיו.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

המגזין למיניות מאושרת

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו