מין אוראלי – איך עושים את זה?

איך לגרום לבחורה לגמור

מין אוראלי ופיתוח מיומנות והנאה מלתת אותו לגבר שלך, היא מתנה נהדרת למיניות ולזוגיות שלכם. גברים מוקסמים מאישה שיודעת לתת את התחושה שהיא מעריצה את איבר המין שלהם, ואת המראה שלו. גבר רוצה שבת זוגו תתגרה מזה שהיא מוצצת לו, ואם זה באמת קורה, קחי את ידו ותני לו להרגיש שאת רטובה. זה יטריף אותו. זמן קבלת המין האוראלי הוא הזדמנות נפלאה לגבר לפנטז ולהתנתק.

המקור של הפנטזיה המינית נמצא בתחושה שבזמן מין אוראלי הגבר "שולט" על הפרטנרית שלו, הוא נמצא במרכז העניינים, סוף סוף הוא לא צריך לעבוד קשה במקביל ויכול להתרכז רק בהנאה שלו. על מנת להפוך למאהבת המושלמת לימדי להעניק מין אוראלי, ממשי עבורו את הפנטזיה ותתגרי מההנאה שלו.

אז איך עושים מין אוראלי?

מין אוראלי נפלא משלב את הפה ושתי הידיים. כדי לפנות את שתי הידיים, כדאי לך לכרוע לפניו, כך הוא גם יוכל להנות מתחושת שליטה עלייך ולראות אותך בפעולה, זה מאוד מגרה עבורו.
את יכולה להתחיל בגירוי עדין של נגיעות קצרות עם הלשון באיבר המין וסביבו. יד אחד תנוע ביחד עם הפה, או תחזיק את האיבר בבסיסו. עם היד השנייה אפשר לגרות את האיזור בין פי הטבעת והאשכים.

כדאי שהפעילות תהיה מרוכזת על קצה איבר המין ולא עמוקה מדי. למרות שמבחינת הפנטזיות גברים אוהבים לראות את איבר המין שלהם נעלם לחלוטין בפה של האישה, פרקטית, מבחינת הגירוי המיני, מקום הגירוי המקסימאלי נמצא בחיבור בין העטרה וגוף איבר המין למעלה.

בזמן מין אוראלי חשוב לזכור להרטיב את הפה ואת היד כדי לאפשר תחושה חמימה ולחה.

אם את לא רוצה לבלוע את הזרע, כדאי שלא תירקי אותו החוצה (זה עוד יכול להעליב אותו), אלה שתכיני מראש טישו ותנגבי איתו בדיסקרטיות, או שתיתני לזרע לנזול על איבר המין של הגבר בחזרה.

לנשים שנגעלות מהמגע עם איבר המין או עם הזרע או הנוזל הסמינאלי, אני ממליץ להשתמש בקונדום בזמן המין האוראלי, אז הכל הופך לסטרילי ביותר.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו