עיבוי והגדלת איבר המין באמצעות ניתוח להזרקת שומן לפין

איך להגדיל את הפין

הזרקת שומן עצמי לפין היא שיטה נפוצה להגדלת איבר המין הפועלת על פי עיקרון של לקיחת שומן מן הגוף עצמו והזרקתו לפין. לאחר שהשומן עובר טיפול מיוחד, מזריקים אותו לפין על מנת להגדיל את עוביו.

זו ההזדמנות לציין שהזרקת שומן עצמי לפין יכולה לסייע בעיקר בהגדלת העובי וההיקף של איבר המין ולא בהארכתו, כמו כן התוצאות יבוא לידי בידוי במצב רפוי ולא במצב של זקפה.

אילו תוצאות יתקבלו לאחר הזרקת השומן לאיבר המין?

תוצאות : עיבוי של עד 2 ס"מ וההארכה של עד 4 ס"מ, ייתכן שלא כל הכמות המוזרקת תיקלט. ניתן לצפות בתוצאות כבר לאחר 5 עד 10 ימים. בזקפה עצמה לא נראית הגדלה.

בעד ונגד הזרקת שומן עצמי לפין

יתרונות: אין צורך לשלם את מחירו של חומר המילוי מסוג חומצה היאלורונית.

חסרונות : מדובר בשני תהליכים שונים של שאיבת שומן והזרקת השומן. דווקא שאיבת השומן עשויה להיות כואבת. יש לחזור על הטיפול לאחר כשנתיים כאשר השומן כולו נספג בגוף.

בנוסף לכך, אם רוצים להפחית את הסיכונים, עדיף לבצע מספר הזרקות קטנות במקום הזרקה אחת גדולה.

חסרון נוסף הוא שנדרשת "דיאטה הפוכה". כלומר, הרזיה יכולה לפגוע בתוצאה, ואילו השמנה דווקא להגדיל במעט את הפין.

סיכונים ותופעות לוואי בהזרקת שומן עצמי לפין

הסיכון העיקרי הוא לצלקות או גבשושיות באיבר המין. במקרים קיצונים מאוד תיתכן פגיעה אנושה עקב פגיעה בכלי הדם בעת ההזרקה, עיוותים וחוסר סימטריה של איבר המין. שימוש בכלים לא סטריליים עשוי לגרום לזיהום, במקרים של הזרקה לא נכונה יש סיכון ממשי לאימפוטנציה ואפילו פגיעה בפוריות, לכן יש לעשות את הטיפול רק אצל רופא מוסמך עם הידע והנסיון הדרוש או לחלופין לפנות לטיפולים בטוחים יותר להגדלת איבר המין.

אמנם הסיכוי שהגוף ידחה את השומן המוזרק הוא נמוך, אבל הוא עדיין קיים ויש לקחת זאת בחשבון.

תקופת החלמה : נדרשת תקופת החלמה של 10 עד 14 שבועות.

ד"ר דניאל דריי רופא סקסולוג עם שנים של ניסיון ברזומה ואלפי לקוחות מרוצים, מציע טיפול להגדלת איבר המין באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית הטיפול הבטוח והמהיר ביותר להגדלת הפין. כמובן שכל אנשי הצוות בעלי הידע, הניסיון וההסמכות המתאימות וכל החומרים עמם עובדים בקליניקה של ד"ר דריי מאושרים על ידי משרד הבריאות.

 

 

 

 

 

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו