הגדלת ראש הפין

איך להגדיל את איבר המין

העטרה היא החלק הרגיש ביותר של  איבר המין והיא חלק חשוב של האסתטיקה שלו. ד"ר דניאל דריי מתאים את גודל העטרה לגוף איבר המין כדי לייצר פרופורציות מושלמות. לזריקות של חומצה היאלורונית לראש הפין יש שלוש השפעות מרשימות: הגדלת גודלה ,היקפה  נפחה ורוחבה של העטרה, ושינוי צורתה בהתאם לצורך.

הגדלת ראש איבר המין וגם גוף איבר המין באים לידי ביטוי בזמן שאיבר המין ברפיון וגם במהלך יחסי מין, כשהעטרה המורכבת מהגוף הספוגי מתגלית ונעשית מוצקה יותר אחרי הזרקת חומר המילוי. אפקט זה הופך את החדירה למהנה יותר ואת השפיכה לאיטית יותר.

למי מתאימה הגדלת ראש הפין?

זריקות של חומצה היאלורונית להגדלת העטרה מתאימות לכל הגברים שרוצים לשפר את חיי המין שלהם. מילוי עדין של ראש הפין גורם לאפקט מרשים וגם יכול לעכב את הופעת שפיכה על ידי הפחתת רגישות יתר של העטרה אצל גברים שסובלים משפיכה מוקדמת. ד"ר דריי מתאים את מינון , סוג וכמות החומצה ההיאלורונית לגוף איבר המין ולראש איבר המין כדי להשיג מראה גדול וטבעי.

הייעוץ לפני הגדלת עטרת איבר המין

במהלך פגישת הייעוץ הקלינית , אסטתית וסקסולוגית הנוגעת לפין, ד"ר דניאל דריי מבין מה המראה המדויק הרצוי לפציינט והתיקון הפיזיולוגי שמתאים למבנה האיבר הספציפי ומוודא שתהיה הרמוניה בפרופורציות גוף האיבר ביחס לאלו של העטרה. ד"ר דריי מברר גם לגבי רצונך בשיפור איכות הזיקפה, או עיכוב השפיכה כדי לעזור גם לתפקוד המיני הכללי.

כל המידע הדרוש כדי להבין את הטיפול שלך יינתן במהלך התייעצות זו. מסמכים יינתנו לך, כך שתוכל לקרוא בשקט ולהבין היסודות החיוניים להחלטה שלך. עצות ומרשמים לאחר מעשה יירשמו לך בצורה אישית. פרטיותך ופרטיך ישמרו במלואם , ולא תראה איש בקליניקה שאינו בצוות הרפואי.

אומדן עלות הטיפול יינתן לך . המחיר יהיה פונקציה של כמות החומר שיוזרק לפי המבנה שלך והציפיות שלך . עבור הגדלת איבר המין בדרך כלל משתמשים ב כ 20 סי סי של חומצה הילרונית מסוג אחד , ועבור הגדלת העטרה משתמשים בממוצע בשני סי סי של חומצה הילרונית מסוג וסמיכות שונה.

ד"ר דריי הוא הרופא הראשון בארץ שמוכשר לבצע טכניקה עדינה זו של הגדלת ראש איבר המין. כדי לבצע את הטיפול הזה לרופא נדרשת הבנה והכשרה מתאימה בסקסולוגיה ובריאות מינית. השיטה שפיתח ד"ר דריי היא טכניקה ייחודית לו שמותאמת לכל פציינט כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. עם זאת, אלו העקרונות בסיסיים המשותפים לכל הזרקה של חומצה היאלורונית לתוך העטרה.

 • מריחת קרם הרדמה כשעתיים לפני ההזרקה .
 • השטח שיש לטפל בו מחוטא לפני ההזרקה.
 • הזרקות נעשות באמצעות מחטים דקות מאוד.
 • הטיפול הוא ללא כאבים.
 • משך הפעולה הוא בין 15 – 45  דקות.
 • המטופל יכול לחזור לשיגרת יומו מיד לאחר הטיפול.

אילו תוצאות תקבלו לאחר הגדלת ראש איבר המין

ההתקדמות הנוכחית בנסיון ,ידע וטכניקות של הזרקה של חומצה היאלורונית בעטרה ובגוף הפין מאפשרת כיום להשיג תוצאות טבעיות ואסתטיות, תוך הימנעות מסיכונים וסיבוכים.

התוצאה האסתטית היא טבעית מאוד עם עטרה מוגדלת. מוצקה יותר, כמו בזיקפה חלקית בעוד הפין נמצא במנוחה. כאשר מזדקף הפין נראית התוצאה היפה לכל אורכו. בנוסף, הרגישות של העטרה במהלך יחסי מין פוחתת, דבר שמאפשר שליטה טובה יותר בשפיכה , וסקס ממושך יותר.

יחסי מין ישתפרו מסיבות אנטומיות ופיזיולוגיות, כמו גם השבת הבטחון העצמי המיני בעקבות הטיפול. אין חשש לשינוי לרעה בתפקוד המיני (ליבידו, זקפות, פוריות).

ההשפעות נמוגות בהדרגה אחרי בין 12 ל -15 חודשים.

לאחר מכן ניתן לבצע זריקות תחזוקה באופן קבוע כל 9 חודשים בערך עם מינון חומר נמוך יותר כדי לשמור על האפקט.

למידע נוסף והתייעצות, התקשר 054-9103232 או צור קשר דרך האתר

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו