ארבעת השלבים בגירוי המיני שלו

בניגוד לנשים שמגיעות לגירוי מלא באיטיות אולם יכולות להישאר ברמת ריגוש גבוהה לאורך זמן ואף לא לרדת ממנה לאחר האורגזמה, הגברים שועטים במהירות דרך שלבי הגירוי המיני ישירות לאורגזמה ולאחר מכן מידת הגירוי שלהם צונחת בחדות. במילים אחרות, הם מוכנים לפנייך ומסיימים את יחסי המין כשאת עדיין מעוניינת להמשיך.

מעגל התגובה המינית של הגבר מורכב מארבעה שלבים:

 1. ריגוש – זהו השלב שבו הגופים הספוגיים בפין מתמלאים בדם ומופיעה הזקפה. תחושת חמימות מתפשטת באברי המין של הגבר ובכל גופו ומתח נבנה בשריריו. בנוסף, הידעת שגם השפתיים והפטמות שלו מתנפחות בשעת גירוי מיני?
 2. המשך העלייה במתח המיני – הפין ממשיך לגדול באורך ובהיקף. האשכים גדלים ונמשכים לתוך הגוף.
 3. אורגזמה – הזרעונים מתחילים לנוע מהאשכים דרך צינור הזרע תוך שהם אוספים בדרך נוזל זרע. נוזל זה מטרתו להקל על תנועת הזרעונים ולעזור להם לשרוד בתוך הנרתיק. הערמונית משחררת טיפות מקדימות של נוזל סיכה (נוזל סמינאלי) כדי להקל על החדירה ולסתור את החומציות שבצינור השופכה, דרכה מתבצעת השפיכה. אגב, שימי לב שבנוזל הסמינאלי יכול להימצא זרע ולכן ניתן להיכנס להריון או להדבק במחלות מין גם ללא שפיכה מלאה בנרתיק. שרירי רצפת האגן, הערמונית וצינור הזרע מתכווצים ויוצרים את גלי האורגזמה. לעיתים ישנן התכווצויות דומות גם בפי הטבעת. במקביל, לוחצת הערמונית על שלפוחית השתן כדי למנוע אפשרות של מתן שתן תוך כדי יחסי המין.
 4. הרפייה – לאחר האורגזמה הפין והאשכים מתרפים וחוזרים למצבם טרם הגירוי המיני. משלב זה, יחלפו דקות ואף שעות עד שהגבר יוכל להגיע שוב למצב של זיקפה ושפיכה.

מעגל התגובה הנשי והגברי

אם נבחן את מעגל התגובה המינית של הגבר נראה שהוא נוסק במהירות אל השיא – האורגזמה, ואז צונח בחזרה לרגיעה. מעגל התגובה המינית של האישה לעומת זאת, כולל עליות וירידות. הגירוי המיני נבנה באיטיות ותוך הפסקות, אולם ברגע שהאישה מגיעה לשיא הגירוי שלה היא יכולה להישאר ברמה זו לזמן בלתי מוגבל וגם לחוות אורגזמות מרובות בזו אחר זו. אי ההתאמה בנקודות השיא והשפל היא אחת הסיבות המרכזיות לתסכול המיני שחווים נשים וגברים במיטה.

הפתרון? האריכי את שהייתו בשני השלבים הראשונים באמצעות משחק מקדים כך ששיאי הגירוי של שניכם יחפפו. הקדימו לחדירה עיסויים ארוטיים, אוננות הדדית, מין אוראלי, וכמובן לא לשכוח להתנשק.

בפורטל המדריכים תוכלי למצוא את הטיפים המנצחים שלי למין אוראלי מגרה ומהנה לשניכם. את אמורה להגיע לאורגזמה לפניו. והוא אמור לתת לך את כל הזמן, המרחב והגירויים הנדרשים כדי לגמור.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו