גיוון חיי המין – הסוד לזוגיות טובה

למסגרת קבועה של יחסים מונוגמיים יש המון יתרונות גם מבחינה מינית. נשים מגיעות לאורגזמה יותר בקלות עם בן זוג קבוע וגברים מקיימים יותר יחסי מין במסגרת מערכת יחסים. למרות היתרונות ישנה מלכודת אחת שזוגות מתלוננים עליה ומתייחסים אליה כמסוכנת לשלמות הזוגית והיא השגרה.

אני לא מאמין בספונטניות. דברים טובים בדרך כלל לא קורים בספונטניות, וכאנשים מנוסים אנחנו יודעים לתכנן את חיינו כדי להשיג תוצאות טובות. כך בכל דבר, בניהול הקריירה, חיי החברה, המשפחה, הבריאות , שעות הפנאי והחופשות שלנו אנו משקיעים מחשבה ותכנון, וגם לחיי האהבה והמין צריך לפנות זמן.

כשמאהבים מנהלים רומן הם לומדים לתכנן את חיי האהבה והמין שלהם. אין בכך שום ספונטניות, כל שעה מתוכננת. רגש זה אינו גורע מתחושת הסקסיות. להיפך, תכנון הפגישה, ההכנות לקראתה, הכנת הגוף וטיפוחו לקראת ההתערטלות, המחשבה להפתיע ולחדש בבגד תחתון סקסי או בשיתוף בפנטזיה סודית, רק מביאות להעצמת הריגוש ובוודאי לתחושה הסקסית.

אני ממליץ לכם להפריד את חיי המין מהשגרה, ולהתייחס אליהם כאילו אתם מנהלים רומן. לניהול רומן ישנם כללים וחוקים. כדאי ליישם חלק מכללי ניהול הרומן גם בחיי הנישואים שלנו. זוגיות טובה צריכה זמן. כדאי לקבוע ערב בשבוע עבור הזוג בלבד ולנסות לקחת סופ"ש אחד בחודש רק עבורנו.

התרופה הטובה ביותר לשגרה הצפויה היא להתחיל ולהשקיע בגיוון חיי המין

לגוון, כדי לא להגיע לתחושה של פספוס וחוסר חשק. בניגוד למה שאנחנו חושבים, לזוגות שמכירים אחד את השני, בזכות השגרה יש בסיס טוב שיעזור בסיפוק האחד של השני. כשזוג מחליט (אם בהחלטה משותפת או שאחד מבני מבשיל לקראת זה מוקדם יותר ומוביל את המהלך לבד) להשקיע בחיי המין שלו, קודם כל צריך לוודא שכל אחד מבני הזוג נמצא בכושר מיני טוב, ולא סובל מבעיה תפקודית. אם הגבר לא מרוצה מהזיקפה שלו, אם הוא שופך מהר מדי, אם אין לו כל כך חשק לעשות אהבה, או הוא כועס על אישתו ולכן לא נמשך אליה, ואם לבת הזוג כואב ויבש בנרתיק רק מהמחשבה שתהיה חדירה, אין לה חשק, קשה לה לגמור, או היא מרגישה לא מושכת – קודם כל פונים לטיפול אצל רופא סקסולוג כל אחד בנפרד או ביחד. אחרי שכולם מרגישים טוב, מתחיל השלב המהנה, מתחילים להביא ידע חדש, רעיונות חדשים. כדי לגוון , צריך להתחיל להיות יצירתיים.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו