איך לענג גבר?

את כנראה כבר מכירה את בן הזוג , ואת ההעדפות שלו, אבל זה יכול להיות מעניין להבין קצת יותר את מבנה המיניות שלו. ברגע שתביני את מבנה האנטומיה הגברית, תוכלי להבין יותר טוב איך לענג את הגבר שלך ולהיות בטוחה יותר בעצמך כמאהבת. בנוסף, כשהוא יהיה מרוצה מאיך שאת נוגעת בו ויבין שקיבלת מידע איכותי בנושא, הוא יעריך את זה וירצה להרשים אותך ולגרום לך גם יותר הנאה.

ההבנה של האנטומיה הגברית היא השלב הראשון בדרך לענג את הגבר שלך, לימדי מה נעים לו ומה פחות, מה מדליק אותו ותהיי מאהבת מושלמת.
הפין עשוי מרקמה ספוגית, שמאפשרת לו להגדיל את נפחו כאשר זורם אליו הרבה דם. ישנם שלושה גלילים של רקמות, שניים נמשכים לרוחב החלק העליון של הפין, ואחד עובר בחלק התחתון.

מבנה הפין:

 • ראש הפין: ראש הפין מכיל ריכוז של עצבים רבים והוא מאוד רגיש למגע. אצל גברים נימולים, העורלה הוסרה והעטרה חשופה.
 • פרנולאום: נקודה רגישה מאוד בחלק התחתון של הפין, בו הראש מתחבר לגוף איבר המין. (נראה כמו V  הפוך ).
 • אשכים: אחד האזורים הרגישים ביותר. האזור בו מיוצר חלק גדול מהורמון הטסטוסטרון, האחראי לחשק המיני, ותאי הזרע. שני איברים קטנים בצורת ביצה שנמצאים בתוך נרתיק עור שנקרא שק האשכים.
 • הערמונית (פרוסטטה): בלוטה המייצרת את נוזל הזרע שיוצא בזמן השפיכה. בערמונית ממוקמת כחמישה ס"מ בתוך פי הטבעת של הגבר, והיא מרגישה כמו בליטה בגודל אגוז. הפרוסטטה נקראת גם נקודת הג'י הגברית ובאחד הפרקים הבאים של המדריך שלנו נלמד איך לאתר אותה ואת נקודת הג'י הנשית, כדי להגביר את הריגוש האורגזמי.

כיצד לענג את הגבר?

עכשיו, כשהבנו את המבנה הבסיסי של איבר המין הגברי, הנה הדרכה קצרה כיצד לענג את הגבר שלך:
התמקדי על ראש האיבר עם כף ידך. אם את זקוקה ללחות מסויימת, בפרק הבא אמליץ על חומרי הסיכוך הטובים יותר. הזליפי כמה טיפות לתוך כפות ידייך. עסי בעדינות את ראש האיבר תוך שאת מתחילה לרדת בתנועות סיבוביות אל בסיסו ושוב למעלה. השתמשי באגודל של אותה יד כדי להתעכב ולעסות את אזור הפרנולאום. התחילי לגעת בעדינות באשכים שלו עם כריות האצבעות. אם הוא נהנה מזה, המשיכי. יכול להיות שהגירוי חריף מדי והוא לא יאהב את הרעיון, אז וותרי. השתמשי בחלקי גוף אחרים שלך כדי לשנות את התחושה שלו – היד השנייה, השיער, השדיים. כשתרגישי בטוחה מספיק ונועזת מספיק, נסי להתקדם עם האצבע לכיוון פי הטבעת שלו כדי לחפש ולגרות את הערמונית. יש גברים המשתגעים על זה, אבל רובם  מאוימים ונלחצים מכדי לאפשר זאת וליהנות. רק את יודעת לאיזה סוג שייך הגבר שלך. בכל מקרה, גששי בעדינות פעם אחת ואל תלחצי. כבדי את הגבולות שלו.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו