אורגזמה נשית

איך סקס עם אביזרי מין ישפר את הזוגיות שלכם

החדשות הטובות הן שאין אורגזמה אחת, אלא לפחות שלושה סוגים של אורגזמה אצל האישה: אורגזמה דגדגנית, אורגזמה נרתיקית ואורגזמה המשלבת בין השתיים.

כשאנו מדברים על אורגזמה נשית אנחנו גם נוגעים בתלונה השכיחה ביותר אצל נשים הפונות לקליניקה של רופא סקסולוג – חוסר האפשרות להגיע לאורגזמה או לחוות אותה. התלונה השנייה בשכיחותה היא חוסר חשק מיני ושתי התלונות האלו קשורות בצורה ברורה אחת לשנייה.

כל הסקרים שנערכו משנות ה 80 ועד היום בכל המדינות המערביות, מעלים תוצאות דומות: 76% מהנשים מגיעות לאורגזמה דגדגנית ורק 20% מהנשים מגיעות לאורגזמה נרתיקית. יותר מ 30% מהנשים לא מגיעות לשום אורגזמה. אם הסך הכול יוצא יותר מ 100% זה מפני שיש נשים ברות מזל שמגלות את שתי סוגי האורגזמות.

ההגעה לשיא בזמן קיום יחסי המין, לאורגזמה, היא חלק חשוב במימוש מיניות האישה והנאתה המלאה של האישה מהמגע המיני.

למה כל כך קשה לנשים להגיע לאורגזמה?

הגורם הראשון הוא תרבותי ונפשי וקשור לעכבות, לרגש אשמה תת מודעי מהנאה ולביישנות מחשיפה ומאיבוד שליטה של האישה מול בן הזוג.

הגורם השני המוביל לקושי להגיע לאורגזמה הוא המורכבות של גוף האישה. איבר המין של האישה נשאר מאוד נסתר ומסתורי בעיני רוב האנשים, גברים ונשים כאחד. איבר המין של האישה הרבה יותר מורכב מהפין, הכול פנימי, הנרתיק והדגדגן מוסתרים ונקודת ה G או יותר נכון אזור G עדיין נחשב למיתוס.

הגורם השלישי לקושי להגיע לאורגזמה נשית הוא הזמן שלוקח לאישה כדי לגלות אותה. בממוצע לוקח לאישה בין 20 עד 30 דקות להגיע לאורגזמה, שזה הרבה יותר מהזמן שרוב הגברים מוכנים להשקיע במשחק מקדים והרבה יותר מהר מהזמן שרוב הגברים יכולים להחזיק זיקפה ללא טיפול. בארץ בממוצע גבר שופך ומאבד זיקפה בין 3 עד 4 דקות אחרי החדירה. בממוצע 52% מכל הגברים מוגדרים כסובלים או יסבלו בשלב כלשהוא בחייהם מבעיית שפיכה מוקדמת והם שופכים פחות מ 2 דקות אחרי החדירה.

הגורם הרביעי המקשה על נשים להגיע לאורגזמה זה ציפיות לא ריאליות וחוסר חינוך מיני. אנשים בכל הגילאים, מבססים את הידע המיני שלהם על מסרים לא נכונים לגבי האורגזמה הנשית. בקולנוע האמריקאי לרוב מראים לנו מאהבים שנכנסים למיטה מתחת לסדינים, עושים אהבה במשך 2 דקות בתנוחה מיסיונרית ומגיעים ביחד לסיפוק. זהו, בעיני צריך להיחשב סרט מדע בדיוני. הקולנוע הצרפתי, לעומת זאת, תרם הרבה יותר לקידום של האורגזמה הנשית. בסרט "בטי בלו" רואים את ז'אן לוק אנגלד עושה אהבה ומעניק מין אוראלי במשך 17 דקות לבאטריס דל. הסצנה הזו, אגב, נחשבה למאוד ארוכה, צונזרה וקוצרה לארבע דקות בלבד בהקרנות בארץ, אולי כדי לא לתת תסביכים לגברים ישראלים.

כל אישה יכולה להגיע לאורגזמה

החדשות הטובות הן שכל אישה יכולה לגלות את כל האורגזמות, ואין נשים שנולדו כדי לחוות רק אורגזמה נרתיקית או רק אורגזמה דגדגנית. בנוסף, יש יתרון ממשי של נשים על גברים בתחום האורגזמות- כל אישה יכולה להגיע למספר אורגזמות מסוגים שונים במשך אקט מיני אחד. עוד יותר מעניין לדעת שהאורגזמות האלו יכולות להתחזק בעוצמתם עם הגיל. אישה יכולה ליהנות הרבה יותר בגיל 50 מאשר מגיל 40 והרבה יותר בגיל 40 מאשר בגיל 30 או 20.

 

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו