איך אנשים אחרים עושים אהבה?

אהבה אצל אחרים

בזמן האחרון הרבה מאוד אנשים שמגיעים אליי לטיפול מיני וזוגי, מתעניינים לדעת איך אנשים אחרים בארץ עושים אהבה, זה מאוד מסקרן אנשים לדעת את האמת מאחורי המיתוסים וסיפורי הגבורה של החבר'ה. אז איך אנשים אחרים עושים אהבה? אנשים בדרך כלל מתחילים לעשות אהבה במין אוראלי כחלק מההתקרבות הגופנית. מין אוראלי הפך להיות חלק רגיל ודי סטנדרטי במיניות אצל 70% מהאנשים. מין אוראלי הדדי, כמובן. כל אחד בתורו, לא ביחד. תנוחת 69 היא פחות פופולארית ממה שחושבים.

למין אוראלי יש תדמית לא טובה: גבר שמצפה שאישה תיתן לו מין אוראלי הוא לא סוטה, זה באמת מה שאנשים עושים.

מין אוראלי טוב נמשך כ-20 דקות והוא יכול לא להיות רצוף. אנשים עושים הפסקות ומתייחסים לאברי גוף אחרים. במהלך מעשה האהבה כשעוברים מתנוחה לתנוחה הרבה אנשים עוצרים ונותנים מין אוראלי.

לפעמים ההכנה הזו גורמת לאישה לגמור. אחרי ההכנה יש חדירה. רוב אנשים מתחילים בתנוחה המיסיונרית בה הגבר למעלה, היא די נוחה ורוב האנשים אוהבים אותה. מהתנוחה המיסיונרית אישה לא באמת יכולה לגמור, ומי שחושב ככה טועה, לכן עוברים לתנוחה בה האישה תוכל לגמור: תנוחה שבה האישה תהיה למעלה. המון נשים מגיעות לסיפוק כשהן למעלה.

אם האישה מתעייפת ולא גמרה מזה אז חוזרים למיסיונרית שהגבר למעלה והרגליים שלה על הכתפיים שלו זה מאפשר חדירה יותר עמוקה וזה יהיה סוג של משחק וגם מזה אפשר לגמור. הרבה נשים בשלב הזה גם נוגעות בעצמן, וזה בסדר ומותר ומקובל שאישה נוגעת בעצמה בזמן החדירה, וככה הרבה נשים גומרות. אם האישה לא מרגישה בנוח לגעת בעצמה אז עוברים לתנוחת כפיות, בה הגבר מאחורי האישה והוא יכול לגעת בה – זו תנוחה לא הכי פופולארית אבל היא גם קיימת.

מה שנחמד אצל נשים זה שברגע שהאישה גומרת פעם אחת היא יכולה לגמור שוב ושוב, אבל לנשים אחרי שהן גומרות יש נטייה לקצר את התהליך ורק לתת לגבר לגמור, הגבר צריך להתעקש ולהמשיך את הפעולה ולהמשיך שוב והיא יכולה לגמור שוב – הרבה אנשים עושים את זה. פה האורגזמה של האישה יכולה לחזור תוך 2 דקות.

אחרי שהאישה גומרת הגבר עובר לדוגי סטייל ואז הוא גומר. דוגי סטייל זו תנוחה מאוד נוחה לגמור בה .זו תנוחה טובה וחייתית.

ככה בדרך כלל אנשים עושים אהבה. וזה בסיס טוב שממנו אפשר להתחיל לגוון, לשנות ולנסות להפתיע בדברים חדשים.

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

פתח אפשרויות ליצירת קשר

לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

תודה על פנייתך
נחזור אליך בהקדם!

חייגו אלינו