טיפול בבעיות זיקפה

טיפול בבעיות זיקפה פותר את מקור הבעיה הפיזית או הנפשית שהביאה לקשיי הזיקפה. טיפול אצל רופא סקסולוג משלב כלים פסיכותראפיים בצורת שיחות כדי לפתור את המקור הנפשי שהביא לירידה בתפקוד המיני (מתח בבית, בזוגיות, בעבודה, משבר כלכלי, בגידות וכד'). כמובן שלרשות הרופא עומדות שלוש התרופות שעוזרות להשיג זקפה נפלאה בכל גיל, בזמן הגירוי המיני, כאשר המצב ההורמונאלי ורמת הטוסטסטרון מאוזנים מחדש.

הכדורים לעידוד הזיקפה אותם אני רושם לפציינטים שלי הם: סיאליס, לויטרה או ויאגרה, בהתאם לצורך ולאורח החיים.

מנגנון פעולת תרופות הזיקפה פועל כך שהחומר הפעיל בהן מביא להרחבת כלי הדם באיבר המין, וכך מתאפשרת זיקפה טובה בעקבות זרימת הדם הגוברת לאיזור.

כשהתחלתי לעבוד בתוך רופא סקסולוג לפני יותר מ 20 שנה, העזרה היחידה למי שחווה בעיות זיקפה היו הזרקות של PGE1 לתוך הפין . בזריקה הזו שנקראת CAVERJECT משתמשים גם היום אבל רק במקרים נדירים מאז הופעתם המהפכנית של הכדורים לשיפור הזיקפה, שהביאו למהפכה של ממש.

ב 1997 הושקה VIAGRAהויאגרה , הכדור הראשון שלוקחים דרך הפה ועוזר לזיקפה.

העזרה התרופתית הנגישה הפכה את חיי המין של גברים למקור אושר בכל גיל . כשהתחילו לשווק את הויאגרה עדיין לא ידעו את דרך הפעולה של הכדור. משנלמדו כל סודותיו, יצאו תרופות חדשות לשוק, הסיאליס והלויטרה, לכל כדור מאפיינים ותכונות משלו, וכעת כל רופא יכול להתאים את הכדור הנכון לשיפור הזיקפה לכל סוג של פציינט על פי צרכיו ואורחות חייו.

טיפול למאהבים מתקדמים

טיפול בבעיות זיקפה בעזרת ויאגרה

ויאגרה היא התרופה הפופולארית ביותר לטיפול בבעיית זיקפה. מטופלים מעל גיל 50 נדרשים לבצע בדיקת דם מקדימה. אין ליטול את התרופה יותר מפעם ביום.

טיפול בזיקפה חלשה

טיפול בבעיות זיקפה בעזרת לויטרה

ללויטרה יכולות מיוחדות ומעניינות. השפעתו מהירה ולכן הוא מתאים ליחסי מין ספונטאניים. אני רושם את הכדור הזה גם לגברים צעירים שסובלים מחרדת ביצוע

טיפול בבעיות זיקפה בעזרת סיאליס

את המינון של סיאליס אני מתאים לאורח החיים של המטופל ולמטרה שלשמה הוא צריך את הכדור. סיאליס היא תרופה אידאלית לגברים שאינם מקיימים יחסי מין סדירים.