הרפתקאות של מאהבים חכמים

אנחנו מאשימים בקלות את העייפות ואת השגרה כהסבר לירידה בתדירות של יחסי המין. אם זה המקרה, אפשר בקלות להחזיר את התשוקה והחדשנות לחיינו. במדריך זה נחדש ונציע כל שבוע מאמרים ורעיונות להרפתקאות מיניות, איך להכניס אותן לתוך הזוגיות ואיך להיזהר מהסכנות הכרוכות לפעמים כשיוצאים מהשגרה המינית שלנו.

אני מטפל מיני רומנטיקן, שמאמין שהמסגרת הזוגית היא בסיס נפלא לצאת ממנו ביחד למסע מיני משותף. האמת הטיפולית שלי היא שיש המון דברים מרגשים לנסות ביחד. לא צריך להחליף פרטנר ולא צריך לבגוד. כל הטוב נמצא בנו, בזוגיות הזו. בואו ונמצא אותו.

נתחיל בתרגיל של האורח. על מה מדובר? פשוט, כל בן זוג בוחר ערב בשבוע בצורה קבועה שהוא אחראי עליו. בערב זה הוא אמור לקבוע שעה ולהזמין את השני לדייט , בחדר שינה ובשעה מוקדמת. המזמין אמור לשלוח SMS במשך היום כדי להזכיר , בנימה חושנית (אם את מזמינה) או רומנטית (אם בן הזוג הוא שמזמין) את הפגישה. באותו ערב אני מזכיר שהמשחק המקדים אמור להתחיל במטבח. זאת אומרת שהגבר אמור להיות חלק מהחיים בבית ולא רק "לעזור".

מי שמזמין אמור להתקלח ראשון ולהגיד לאורח לחכות במקלחת עד שהכל יהיה מוכן. לרוץ להכין משקה חריף לכל אחד, צלחת לנשנוש לפי הטעם של כל אחד, לארגן מוזיקה בחדר, לנעול את הדלת לפי הצורך…ולחכות לשני על המיטה. ואז לדבר סתם על דברים כלליים, לנסות לשכוח מכל ההתחייבויות, כל השגרה, להתנתק…לפרגן לשני…לצחוק…כמו בדייטים הראשונים.

סקס בשלישיה

שלישיות או לא להיות

הפנטזיה לצרף עוד צלע (בדרך כלל מדובר באישה נוספת) למיטה שלכם היא אחת הפנטזיות הנפוצות ביותר בקרב נשים וגברים כאחד. […]

פנטזיות מיניות

שתפו בפנטזיות

דרך מצוינת לתבל את העניינים עם בן הזוג היא להתמכר יחד לפנטזיות קטנות. לאט ניתן ללמוד להיפתח ולשתף את הרצונות […]

חילופי זוגות

חילופי זוגות

כולם שומעים הרבה על זוגות שרוצים להשתתף באורגיות או במסיבות של חילופי זוגות. הרבה פעמים אני מקבל אותם בקליניקה לטיפול […]

התנוחות שנשים הכי אוהבות

תנוחות שנשים אוהבות

נשים אוהבות יחסי מין באותה מידה כמו גברים, ובמיוחד כשהם מתבצעים באחת או יותר מהתנוחות החביבות עליהן. כמובן לא כל […]

מין אנאלי

מין אנאלי

התמונה מהסרטים הכחולים של נשים הנהנות ממין אנאלי מפתיע ואגרסיבי יוצרת מיתוס שיקרי ,שהוא לא נכון לגבי רוב הנשים. מין […]

קוויקי בין בני זוג

קוויקי בין בני זוג

קוויקי (מין חפוז) בין בני זוג מגיע על מנת ליצור איזושהי השלמה בתוך יחסי המין. הקוויקי יכול להיות סידור יחסי מין […]