לא מצליחים לקיים יחסי מין.

פורום זוגיות וסקסולוגיה – ד"ר דניאל דריילא מצליחים לקיים יחסי מין.
אנונימי asked 5 שנים ago

שלום רב.
אני ואישתי התחתנו לפני כ10 חודשים ועד היום לא הצלחנו לקיים יחסי מין.
בהתחלה כל ניסיון שלי לנסות ולחדור גרר תגובה של פאניקה מצידה וניסיון להרחיק אותי בכוח. ניסינו זאת פעמים רבות ולאחר כל ניסיון אישתי נכנסת לדכאון על כך שעוד ניסיון נכשל. ואז עושים הפסקה של שבועיים בגלל המחזור שלה (אנחנו דתיים)) ושוב מנסים ללא הצלחה.
התוצאה היא שכיום אנחנו כמעט ולא מנסים… היא מאד מאד מתוסכלת מזה ולא מצליחה לצאת מהמצב הזה. לאחרונה היא הלכה לרופאת נשים שביצעה בדיקה שמאד הכאיבה לה. הרופאה טענה שהכל בסדר וזה רק בראש שלה. אנחנו כבר מיואשים ולא יודעים למי או לאן לפנות. נשמח לכל סיוע/עצה/עזרה. תודה רבה

1 Answers
Dr Drai צוות answered 5 שנים ago

מה שאתה מתאר נשמע לי כמו מקרה טיפוסי של חרדה מחדירה, אולי מלווה בוגיניזמוס. התופעה הזו קיימת בצורה מאוד נפוצה אצל דתיות שסובלות מחוסר בחינוך מיני, ומאמינות שיחסי מין יהיו משהו מאוד זורם ולא טכני ומתמודדות בקושי כשהן מתחתנות עם המעבר מאיסור מוחלט למשהו שמותר ואפילו צריך לעשות אותו. גם ההפסקה של 12 יום בגלל הנידה, חיובית ככל שתהיה, גורמת להגברת הלחץ לפני יום המקווה. אני מצטער לשמוע שהרופאה שבדקה אותה הכאיבה לה. כדאי שתעבור אבחון אצל רופא שיודע שהבדיקה לא אמורה להכאיב. ישנו טיפול נהדר, המשלב טיפול נפשי אצל רופא סקסולוג וטיפול פיזי אצל פיזיותראפיסטית מומחית ברצפת האגן בקליניקה שלי.
כרגע אני ממליץ לכם להפסיק את נסיונות החדירה, עד שתגיעו להתייעץ.