האם להיפרד ממנו בגלל שהוא נמשך לקוקסינליות?

פורום זוגיות וסקסולוגיה – ד"ר דרייהאם להיפרד ממנו בגלל שהוא נמשך לקוקסינליות?
אנונימי asked 11 חודשים ago

בן הזוג שלי סיפר לי שהוא נמשך לshemale,
זה גבר שעשה ניתוח חזה, נראה כביכול כמו אישה לכל דבר ועניין למעט איבר המין הזכרי שנשאר. ״ליידיבוי״
שאלתי את בן הזוג שלי אם הוא נמשך רק לחלק הנשי או גם לאיבר המין, הוא ענה שהוא נמשך לפני הכל לגוף הנשי וגם נמשך לאיבר המין הזכרי כל עוד ״מחובר״ לזה חלק נשי כמו חזה, גוף חלק, שיער נשי וכו..
שאלתי אותו על משיכה לאיבר מין זכרי על גוף של גבר והוא אומר שהוא בוודאות לא יכול להימשך לאיבר מין זכרי כשזה על גבר, הוא אמר שהוא לא נמשך לגברים בכלל ואף פעם גם לא נמשך.
כל עניין המשיכה לקוקסינליות עם איבר מין זכרי הגיע מהפורנו.
בקשר אליי..
אני אוהבת גברים בכל מובן המילה, כאלה שאוהבים נשים שנראות נשיות(עם איבר מין נשי). ברגע שהוא אמר לי שהוא יכול להימשך לאיבר מין זכרי (שמחובר לאישה) משהו התערער לי במשיכה אליו והוא פחות ״גברי״ בעיניי בצורה הזאת.
אני אוהבת אותו מאוד מאוד הוא אדם מדהים והוא אוהב אותי מאוד, אבל הגילוי הזה שלו פשוט הוריד לי מהמשיכה אליו. ברור לי שהוא לא הולך מחר לבגוד בי עם קוקסינלית, ועדיין… זה כמו שיש הרבה גירושים של אנשים שמאוד אוהבים כי הבעל גילה לאשתו שהוא נמשך לגברים, ככה אני רק עם קוקסינליות.
לרגע אחד שלא יהיה ספק שאני מקבלת את כל האנשים באשר הם, ועדיין משיכה זה דבר שלא חייב לקבל בו את כל המינים והסוגים, זה בסדר שיהיה לי טעם אישי. אני אוהבת גברים גבריים מאוד שאוהבים נטו גוף של אישה ולא יותר.
מה לעשות!?!?
עזרה.
האם זה שטחי לפרק זוגית על זה? האם זה בסדר?

1 Answers
ד"ר דניאל דריי צוות answered 11 חודשים ago

שלום לדניאלה, 
ראשית אני מתרשם מאוד מרמת הפתיחות והאמון שכנראה שוררת ביניכם שהביאה את בן הזוג שלך להרגיש מספיק בטוח כדי לשתף. שאלת האם הפנטזיה של בן הזוג מצדיקה פירוק של זוגיות. לגישתי – לא. טוב ובריא שיהיו לנו פנטזיות וטוב ובריא לא להגשים את כולן. מהבחינה הזאת, אלא אם הוא מעוניין לצרף צלע שלישית למערכת היחסים או לרמוז שהוא מעוניין לפתוח את מערכת היחסים (ואני לא מתרשם שבכך מדובר) לא היה שום טעם מצדו לחלוק איתך את המידע הזה. זה יכול היה להישאר בגדר הפנטזיה האישית שלו, וזהו. אנחנו לא יכולים ולא צריכים לשלוט על המחשבות של בני הזוג שלנו. אבל את מתארת שבעקבות הגילוי נפגעה המשיכה שלך אליו. לכן השאלה היא בעצם האם מוצדק לפרק זוגיות במצב שאין משיכה או אפילו שיש דחיה מסוימת מבן הזוג? זאת כבר בעיה מסוג אחר לגמרי. ברמה הפשטנית ביותר – לא כדאי להמשיך מערכת יחסים שאין בה משיכה מינית. אולם לא מדובר כאן להבנתי על מערכת יחסים טריה. את אומרת שאת אוהבת אותו והוא אוהב אותך. אם הבעיה היחידה ביניכם הופיעה עם הגילוי של הפנטזיה הזאת, לא הייתי ממהר לוותר כל כך מהר על מערכת היחסים. אם הגילוי הזה מערער אותך ומקשה עלייך אני ממליץ לפנות לייעוץ ביחד או לבד כדי להבין מה בדיוק מפריע לך ואיך אפשר להתגבר על כך. אשמח לעזור לכם.