בתולים בגיל מבוגר

אנונימי asked 12 חודשים ago

שלום רב,
אני בתולה בגיל יחביץ מבוגר(30)
לפני כמה שנים ידיד בא אליי דחף לי אצבעות עמוק לפות והחדיר חצי מהאיבר שלו (בלי קונדום והוא לא גמר)
האם אני לא בתולה?זה מסוכן שהוא החדיר אצבעות?
לפני שנתיים השתמשתי בויברטור לראשונה בחיי וגמרתי פעמיים
בשנה האחרונה יש לי דלקת חוזרת  בדרכי השתן (חיידק פרוטיאוס,תקיפה מינית הוא לא חדר למזלי זה קרה לפני 4 שנים)
האם מותר לי לאונן עם ויברטור למרות הדלקת?
מותר לי לשכב עם ידיד למרות הדלקת בדרכי השתן ?זה לא מסוכן או מדבק?
אם הידיד רוצה לדחוף אצבעות לפות זה יכאב?ייצא לי דם?ממה צריך להיזהר?הוא יכול להחדיר  לי אצבעות עם כפפה בלי לטקס או שאין צורך בכפפה?
מרגישה שאין לי עם מי לדבר לגבי הנושא הנ"ל
תודה רבה וחג שמח

1 Answers
ד"ר דניאל דריי צוות answered 11 חודשים ago

שלום לדנית, 
אני רוצה, ברשותך, להתחיל מהסוף. אני חושב שעלייך למצוא מישהו (או מישהי) שאפשר לדבר איתם על יחסי מין, מיניות וגוף האישה בצורה לא מאיימת ונעימה כדי לקבל הרבה מידע שכנראה חסר לך, בגלל הנסיבות. ברגע שיש פחות מיסתורין הכול קל וברור יותר. זאת יכולה להיות אחות, דודה, אולי חברה טובה? וכמובן שגם אפשר לקבל הדרכה אצל רופא סקסולוג. אשמח להכיר אותך ולעזור לך. 
בינתיים אנסה לענות לשאלותייך בקצרה ולעשות קצת סדר:
"בתולה" זה גם עניין פיזילוגי וגם עניין רגשי. כעקרון מי שקרום הבתולין שלה שלם נחשבת בתולה, אבל גם מי שלא קיימה יחסי מין מעולם נחשבת בתולה, גם אם קרום הבתולין שלה לא שלם, למשל כתוצאה מנפילה או בדיקה רפואית שהיתה צריכה לעבור וכדומה. אני מניח שאם בוצעה החדרה של אצבעות לנרתיק אז קרום הבתולין שלך כנראה נקרע. ועם זאת, כיוון שמעולם לא קיימת יחסי מין מלאים את בכל זאת בתולה. 
הכלל הראשון ביחסי מין הוא שעושים רק מה שבהסכמה, לכן זה פחות משנה מה הידיד רוצה לעשות לך והרבה יותר משנה מה את רוצה שהוא יעשה. כל מה שנעשה בהסכמה – מותר.
הכלל השני הוא שלא עושים מה שכואב. אם מנסים פעולה כלשהיא והיא מכאיבה לך יש להפסיק ולנסות פעם אחרת. בלי לכעוס ובלי להתאכזב. אין צורך בכפפות ובאביזרים, רק בתשומת לב, עדינות וסבלנות. 
לא כדאי לקיים יחסי מין בזמן דלקת פעילה בדרכי השתן. היא לא מדבקת אבל זה לא בריא עבורך. אם הדלקת חוזרת כדאי לפנות לרופא ולקבל מרשם לאנטיביוטיקה מניעתית שאותה לוקחים כל הזמן כדי שהדלקת לא תופיע. 
בהצלחה ורק בריאות!