איך להוציא זרע

אנונימי asked 3 שנים ago

אני בן 21 בן לחברה הדתית. מעולם לא דיברנו איתנו על הנושא הנך וגם אין לי למי לפנות.אני עתיד להתחתן עוד כחודש ואיני יודע כיצד מקיימים יחסים. מעולם לא אוננתי, איני יודע כיצד. ניסיתי כמה פעמים אך לשווא. אשמח אם תוכל להסביר לי כיצד מוציאים זרע עמ שאצליח בקיום יחסי מין בצורה טובה ומענגת. יש לציין כי נראה לי שאין בעיה פיזיולוגית, אני חווה לא מעט חלומות רטובים.

1 Answers
ד"ר דניאל דריי צוות answered 3 שנים ago

שלום לאנונימי וברכות לרגל אירוסיך.
לקראת חתונתך אני מניח שצפויה לך פגישה או סדרת פגישות עם מדריך חתנים שיסביר לך חלק מהדברים שאתה שואל לגביהם. על קצה המזלג, קיום יחסי מין משמעותו שהגבר מחדיר את הפין הזקור שלו אל תוך הנרתיק של האישה ונע בתנועות קדימה ואחורה. תנועה זו גורמת להנאה ומביאה לשפיכה של זרע. כדי להקל על החדירה יש צורך בסיכוך של הנרתיק. גוף האישה בנוי כך שכאשר היא מגורה מינית הגוף שלה מפריש נוזלי סיכה מיוחדים שמיועדים בדיוק למטרה זו. כל המעשים שמביאים לגירוי של האישה ומכאן להרטבותה נקראים משחק מקדים. הם כוללים ליטופים, נשיקות (בפה ובכל מקום אחר בגוף), מילות אהבה, גירוי של הפטמות, גירוי של אזור הפות באצבעות ובאמצעות הלשון (מין אוראלי) ולמעשה כל מה שנעים לשניכם. רק לאחר שהאישה מגורה ורטובה אפשר לנסות לבצע חדירה. לא מבצעים חדירה אם האישה לא רטובה – זה כואב.
אתה מוזמן לעיין במדריכים ובכתבות השונים באתר כדי לקבל מידע מפורט יותר. אני ממליץ על המדריך למאהב המושלם והמדריך לפעם ראשונה לגברים בתור התחלה.
בעוד שהגבר מגיע להנאה, לשיא מיני (אורגזמה) ולשפיכה מהחדירה, האישה בד"כ זקוקה לגירוי נוסף כדי להגיע לשיא שלה. הגירוי יכול להיות באמצעות האצבעות (שלה או שלך) או הלשון (שלך) על הדגדגן. זהו איבר שגודלו כאפון שנמצא בחיבור העליון של השפתיים העליונות. תוכל לקרוא עוד על אורגזמה נשית והדרכים להגיע אליה באתר. לאחר נישואיך תוכל לעודד את  אישתך ללמוד להכיר את הגוף שלה ואת מה שגורם לה להנאה כדי שתוכל להדריך אותך מה לעשות עבורה.
בהצלחה ובמזל טוב!