מדריך מעבר מרווקות לזוגיות

אותה תקופה בחיים של רווקות בה איננו מצויים בקשר רגשי ומיני מחייב, היא תקופה נהדרת להכרות עצמית ולהבנת הצרכים שלנו והמטרות שלנו בחיים. אנשים נשואים מתגעגעים לתקופת הרווקות וזוכרים אותה כתקופה סקסית משום שרווקים מקיימים יחסי מין מתי שהם יכולים ולכן הם תמיד נמצאים במצב של פיתוי. הרבה אנשים נמצאים במיטבם מבחינה פיזית ואסתטית כשהם בין מערכות יחסים.

מבחינה מינית רווקים יכולים להתנסות מינית ולצבור חוויות וניסיון מיני שישמש אותם כדי לפתות את אלו שהם רוצים בקרבתם ולבחור נכון בבוא היום את השותף שלהם לחיים. מניסיוני, באיזשהו שלב גברים ונשים מתעייפים מלהגדיל את הרפרטואר המיני שלהם והם מחפשים את אותו קשר זוגי אקסקלוסיבי.

צריך לזהות מתי אנחנו נמצאים במצב של רווקות מתוך בחירה ומתי אנחנו מתרחקים מהמטרה שלנו למציאת זוגיות קבועה.

פעם תקופת הרווקות של אנשים הייתה קצרה וחד פעמית, ולא עבר זמן רב בין המועד בו הגיעו לבגרות מינית, ובין היום בו נישאו לבן זוגם ,שממנו, בדרך כלל, הפריד רק המוות. היום אנשים שומרים על חיוניות, בריאות כללית ומינית לאורך שנים ארוכות והם מוצאים את עצמם פחות מתפשרים על זוגיות שלא טובה להם.

גברים ונשים, בכל גיל מוצאים עצמם פתאום שוב פנויים, והחידוש המרגש אך המפחיד הזה יכול לבלבל.

על הבנת המנגנון הרגשי שגורם לנו לחפש ולבחור זוגיות ואהבה, על הימנעות מבחירות פתולוגיות שגורמות לנו סבל, על הדרך להתקדם ולבחור ממקום נכון את השותף לשלב הבא בחיים והעצות הפרקטיות של הסקסולוג ד"ר דניאל דריי לגבי הכללים וההתנהלות המינית הנכונה שימנעו את מחלות הילדות של סיפור אהבה חדש – במדריך זה.

רומן בין רווקה לגבר נשוי

רומן בין רווקה לגבר נשוי

נשים פנויות שמנהלות קשר רומנטי עם גברים נשואים, סובלות מראש הרבה פעמים מחוסר הערכה עצמית. רווקות שנוטות ליצור קשר רומנטי […]

להתגבר על קושי ביצירת אינטימיות

קושי ביצירת קשר אינטימי ומיני

בסיפור הכרות חדש, באיזה שהוא שלב בתחילת תהליך ההתאהבות, המשיכה הפיזית מתגברת ובני הזוג החדשים מגלים אחד את השני מבחינה […]